Jump to content

şenlik adı altındaki rezillikler

Recommended Posts

• İleti 140
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Derdin benmle anladım..

Bu güne kadar hiç içki içmedim.

Ancak içki içme özgürlüğüm hep vardı!

Ve hep öyle kalmasını istiyorum!

Ben ne dedim? Aksini mi söyledim? Hayır;

Dinsizlik = "Özgürlük" adı altında her bir haltı yemek.

Sitelerde Paylaş

Valla ben uyarımı yaptım.

Ne müslümanların ne dinsizlerin nede ateistlerin kabul edebilecegi bir konu.

Bugün bu konuya izin verirsem yarın türbanlıları eleştirenlerede laf söyleme hakkı vermek zorunda kalacagım.

İSTEMİYORUM.

tarihinde Dofre tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Konunun kaldırılmasını istiyorum.

Başlıkta değişsin mi. ?

Senin gibiler yüzünden türbanlılar da sıkıntı çekti bu memlekette.

Türban kadını potansiyel fahişe gören zihniyetin ürünüdür. :)

tarihinde ONOK tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

...

Geçenlerde arkadaşım dedi, "şenlikler başlamış gidelim mi" diye. Hiç gidesim gelmedi :( Sanırım bizden geçmiş, herşey zamanında güzel. Onlarda bırak gençliğin verdiği heyacanı coşkuyu dağıtmayı, kusmayı yaşasınlar...

En azından senin gibi içinde patlamaz...

Aynen öyle. Bunlar hep belli bir dönemde ve kendi ortamında yapılan şeyler. Üni. şenlikleri, bütün bu aşırılık gibi görünen şeylerin yapılabildiği ender aktivitelerden.

Bırakın kusana kadar içsinler, sevgilileriyle de ne halt istiyorlarsa yapsınlar. İleride istemeyecekler bile.. Öyle oluyor gerçekten.

Biraz hoşgörü göstermek, aşırılık olarak görüyorsanız bile "basit bir gençlik aşırılığı" deyip geçmek hiç de zor olmasa gerek.

Ayrıca istemeyen katılmaz. Bu kadar basit.

Sitelerde Paylaş

Güzel, bakıyorum da tüm ateisler ortaklaşa, 70'lerin "Hippi" gençliği gibi, yeni Hippilerin üniversite öğrencileri olmasını istiyorlar. Dileyen dilediğiyle düşüp kalksın, ahkaltan kime ne? Özgürlük olsun da, bırakın grup seks bile yapsınlar, hatta kampüs bahçelerinin çamlık altları ideal ortam..

Bırakın bu ayakların tüm ateistler bu yüzden hiçbir ortak manevi değere sahip değiller. Hepsi özgürlük adı altında, ahlaksızlığı onaylıyorlar. İçkiyi geçtim ama dilediğiyle seks yapma özgürlüğü, en dinsiz ülkelerde bile yok, biraz ne konuştuğunuzu bilin...

Sitelerde Paylaş

Bu sayfa içindeki yorumlarım incelenirse yorumlarımda sebeblerimi yazdım.

Özellikle 1. ve 4. yorumum.

Senin o başlıkta belirttiğin neden, fazlasıyla öznel. Başlığın silinmesine gerekçe olamayacağı gibi, bize göre yanlış da.

O halde hiçbir şeyi konuşmayalım, herkes düşüncelerini içinde saklasın, hiçbir şey yokmuş gibi davranalım...

Bu çocuk müslümanların kendisi gibi düşünmesi gerektiğini söylüyor mesela, şenlikte yaşananlardan yola çıkıp kadının cinsel meta olmasına ve tecavüze kadar varıyor.

Sayfalarca tartışmış insanlar.

Sen ise susun, bu gibi şeyleri toplum önünde tatışmayın, herkesi sevin sevilin falan diyorsun..

Ayrıca türbanlıyı da eleştiririm, gerekirse yerin dibine sokarım. Üniversiteye girmesini, elimden geldiğince engellemeye çalışırım. Kişisel düşüncem bu, eylemlerim de buna yönelik olur elbette.

Yani sen bunu da engelleyeceğini filan söylüyorsun mesela.. Türbanı ve türbanlıyı tartışsak, onu da silmemiz için raporlayacaksın.

Sitelerde Paylaş

Valla ben uyarımı yaptım.

Ne müslümanların ne dinsizlerin nede ateistlerin kabul edebilecegi bir konu.

Bugün bu konuya izin verirsem yarın türbanlıları eleştirenlerede laf söyleme hakkı vermek zorunda kalacagım.

İSTEMİYORUM.

den den.

Sitelerde Paylaş

Güzel, bakıyorum da tüm ateisler ortaklaşa, 70'lerin "Hippi" gençliği gibi, yeni Hippilerin üniversite öğrencileri olmasını istiyorlar. Dileyen dilediğiyle düşüp kalksın, ahkaltan kime ne? Özgürlük olsun da, bırakın grup seks bile yapsınlar, hatta kampüs bahçelerinin çamlık altları ideal ortam..

Bırakın bu ayakların tüm ateistler bu yüzden hiçbir ortak manevi değere sahip değiller. Hepsi özgürlük adı altında, ahlaksızlığı onaylıyorlar. İçkiyi geçtim ama dilediğiyle seks yapma özgürlüğü, en dinsiz ülkelerde bile yok, biraz ne konuştuğunuzu bilin...

Terbiyesizleşme. Ahlaksızlığın en alasını yaşayıp üç beş üniversiteli üzerinden ahlak satmaya kalkmayın.

Kimin kiminle seks yaptığı da sizi ilgilendirmez. Kendi karınıza kızınıza bakarsınız, gerisi için de size halt etmek düşer. Milletin bacak arasının bekçisi misiniz?

Şenlikler size niye bu kadar battı, derdiniz ne?

Defolup hacı hocaların ve türbanlı ahlaksızların ardına düşün.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...