Jump to content

şenlik adı altındaki rezillikler

Recommended Posts

Terbiyesizleşme. Ahlaksızlığın en alasını yaşayıp üç beş üniversiteli üzerinden ahlak satmaya kalkmayın.

Kimin kiminle seks yaptığı da sizi ilgilendirmez. Kendi karınıza kızınıza bakarsınız, gerisi için de size halt etmek düşer. Milletin bacak arasının bekçisi misiniz?

Şenlikler size niye bu kadar battı, derdiniz ne?

Defolup hacı hocaların ve türbanlı ahlaksızların ardına düşün.

Şenliklerle sorunum yok, zamanında okurken ben de katılırdım. İÜ bu kadar ahlaksız değildi gerçi o zamanlar, şimdi değişmiş midir bilemem. Ama burada "dileyen dilediğiyle seks yapar" diyemez kimse, kimsenin böyle seks devrimi yapmaya da gücü yetmez, ahlaklı toplumlar için, istediğinle seviş değil, sevdiğin insanla evlen diye teşvik edilmelidir. Üniversitelerdeki özgürlüğün de bir sınırı var, oraya kimse kusana kadar iç, istediğinle seviş diye çocuk göndermiyor. Ben YÖK'ün yerinde olsam, bu şenliklerde eğer böyle ahlaksızlıklar yaşanıyorsa, toptan kaldırırdım bu etkinlikleri. Ahlaklı, erdemli bir toplumdan başka, ister üniversite okusunlar, kimseye yarar gelmez...

Bırakın bu ayakları, din ahlakı olmayan hiçbir toplum hayatını idame edemez. SSCB dinsiz, ahlaksız, amaçsız, fütursuz rezil yaşamları nedeniyle yok oldu. Kimse Türkiye'nin de böyle olmasına müsade edemez...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 140
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Senin o başlıkta belirttiğin neden, fazlasıyla öznel. Başlığın silinmesine gerekçe olamayacağı gibi, bize göre yanlış da.

O halde hiçbir şeyi konuşmayalım, herkes düşüncelerini içinde saklasın, hiçbir şey yokmuş gibi davranalım...

Bu çocuk müslümanların kendisi gibi düşünmesi gerektiğini söylüyor mesela, şenlikte yaşananlardan yola çıkıp kadının cinsel meta olmasına ve tecavüze kadar varıyor.

Sayfalarca tartışmış insanlar.

Sen ise susun, bu gibi şeyleri toplum önünde tatışmayın, herkesi sevin sevilin falan diyorsun..

Ayrıca türbanlıyı da eleştiririm, gerekirse yerin dibine sokarım. Üniversiteye girmesini, elimden geldiğince engellemeye çalışırım. Kişisel düşüncem bu, eylemlerim de buna yönelik olur elbette.

Yani sen bunu da engelleyeceğini filan söylüyorsun mesela.. Türbanı ve türbanlıyı tartışsak, onu da silmemiz için raporlayacaksın.

IFeelGood sana yemin ederim senide affetmeyecegim.

Sitelerde Paylaş

Yuva yıkanın yuvası olmaz ülke yıkanın ülkesi olmaz.

Başkada birşey yazmayacağım.

Tamam işte, isteyen istediğiyle seks yapamaz, istediği kadar içip-sıçamaz. Ahlaksız bir toplum ancak varlığını sürdürebilir. İsteyen istediğiyle düşüp kalkarsa, evlenseler bile birbirini aldatıp, yuva yıkarlar...

tarihinde Çehov tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Tamam işte, isteyen istediğiyle seks yapamaz, istediği kadar içip-sıçamaz. Ahlaksız bir toplum ancak varlığını sürdürebilir. İsteyen istediğiyle düşüp kalkarsa, evlenseler bile birbirini aldatıp, yuva yıkarlar...

Evet sevgiyi öğretmezsen öyle.

Sevgiyi öğretmezsen din içinde aynı şey geçerlidir.

Kendini kandırmak istemezsin.

Ben söyleyeyim de söylemedi deme.

Sitelerde Paylaş

Terbiyesizleşme. Ahlaksızlığın en alasını yaşayıp üç beş üniversiteli üzerinden ahlak satmaya kalkmayın.

Kimin kiminle seks yaptığı da sizi ilgilendirmez. Kendi karınıza kızınıza bakarsınız, gerisi için de size halt etmek düşer. Milletin bacak arasının bekçisi misiniz?

Boşuna mı diyorum;

Dinsizlik = "Özgürlük" adı altında her bir haltı yemek.

Senin o başlıkta belirttiğin neden, fazlasıyla öznel. Başlığın silinmesine gerekçe olamayacağı gibi, bize göre yanlış da.

O halde hiçbir şeyi konuşmayalım, herkes düşüncelerini içinde saklasın, hiçbir şey yokmuş gibi davranalım...

Bu çocuk müslümanların kendisi gibi düşünmesi gerektiğini söylüyor mesela, şenlikte yaşananlardan yola çıkıp kadının cinsel meta olmasına ve tecavüze kadar varıyor.

Sayfalarca tartışmış insanlar.

Sen ise susun, bu gibi şeyleri toplum önünde tatışmayın, herkesi sevin sevilin falan diyorsun..

Diyene bak :lol:

Ayrıca türbanlıyı da eleştiririm, gerekirse yerin dibine sokarım. Üniversiteye girmesini, elimden geldiğince engellemeye çalışırım. Kişisel düşüncem bu, eylemlerim de buna yönelik olur elbette.

Yani sen bunu da engelleyeceğini filan söylüyorsun mesela.. Türbanı ve türbanlıyı tartışsak, onu da silmemiz için raporlayacaksın.

Kimseye bir zararı olmayan türbanın üniversitelere girmesine engel olmaya çalışan, türbana zerre hoşgörüsü olmayan bu seksomanyak ve alkolik avukatının utanmadan söylediklerine bakın hele;

Biraz hoşgörü göstermek, aşırılık olarak görüyorsanız bile "basit bir gençlik aşırılığı" deyip geçmek hiç de zor olmasa gerek.

Ayrıca istemeyen katılmaz. Bu kadar basit.

Türban sana niye bu kadar battı, derdin ne senin?

"İstemeyen türban takmaz. Bu kadar basit." deyip geçmek hiç de zor olmasa gerek.

Sitelerde Paylaş

Evet sevgiyi öğretmezsen öyle.

Sevgiyi öğretmezsen din içinde aynı şey geçerlidir.

Kendini kandırmak istemezsin.

Ben söyleyeyim de söylemedi deme.

Sevgiyi ancak din öğütler, başka bir ideoloji sevgiden korkar, sevgiden nefret eder, onu bir afyon olarak görür...

Sitelerde Paylaş

japonya dinsiz ve orası dünyanın en birbirine sevgi,saygıyla bağlı halkı. bunu neye bağlıyorsun? merak ettim.

Eğitim seviyeleri, kültürleri, yüksek gelirleri..

En önemlsi kültürlerinden gelen birşey olduğu gerçek. Adamlar çalıp-çırpmayı belki hiç bilmiyorlar, ama robot gibiler burası gerçek...

Ayrıca Japonlarda küçük çocukların istismarı yaygın..

tarihinde Çehov tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Şenliklerle sorunum yok, zamanında okurken ben de katılırdım. İÜ bu kadar ahlaksız değildi gerçi o zamanlar, şimdi değişmiş midir bilemem. Ama burada "dileyen dilediğiyle seks yapar" diyemez kimse, kimsenin böyle seks devrimi yapmaya da gücü yetmez, ahlaklı toplumlar için, istediğinle seviş değil, sevdiğin insanla evlen diye teşvik edilmelidir. Üniversitelerdeki özgürlüğün de bir sınırı var, oraya kimse kusana kadar iç, istediğinle seviş diye çocuk göndermiyor. Ben YÖK'ün yerinde olsam, bu şenliklerde eğer böyle ahlaksızlıklar yaşanıyorsa, toptan kaldırırdım bu etkinlikleri. Ahlaklı, erdemli bir toplumdan başka, ister üniversite okusunlar, kimseye yarar gelmez...

Bırakın bu ayakları, din ahlakı olmayan hiçbir toplum hayatını idame edemez. SSCB dinsiz, ahlaksız, amaçsız, fütursuz rezil yaşamları nedeniyle yok oldu. Kimse Türkiye'nin de böyle olmasına müsade edemez...

Aynı okuldanmışız bak, gördün mü? Gerçi sen benden epeyce küçüksün, senin döneminde nasıldı tam olarak bilemem ama biz türbanlı kızlarla okurduk, herkes kendi işine bakardı.

Siyasal İslam güdümlü şirretler ortaya çıkana dek sorun yoktu. Şenliklere de katılırlardı hatta.

Ortada bir ahlaksızlık yok. Ortalık yerde seks partisi yapıyorlarmış gibi konuşup durmayın. İnsanların günahını almaya utanmıyor musunuz? Siz müslüman değil misiniz?

Bazı şeyler sadece gençlikte yaşanır, bırakın onlar da yaşasın. Kızlar fahişe oğlanlar da kadın satıcısı olacak değil. Aklınızı başınıza alın, bira rahat bırakın gençleri. Onlar daha genç. İleride zaten istemeyecekler bile bu gibi eğlenceleri, tat almayacaklar. Sene boyu canları çıkıyor, bırakın da bir gün dağıtsın, kusana kadar içip zıbarsınlar. Ne olur ki...

Ama aklınız başka yerde olduğu, namusun anlamını da bilmediğiniz için zıplarsınız her şeye.

Sitelerde Paylaş

Eğitim seviyeleri, kültürleri, yüksek gelirleri..

En önemlsi kültürlerinden gelen birşey olduğu gerçek. Adamlar çalıp-çırpmayı belki hiç bilmiyorlar, ama robot gibiler burası gerçek...

Ayrıca Japonlarda küçük çocukların istismarı yaygın..

bak işte burada ne ögrendik, sevgiyi sadece din aşılamaz.

ayrıca robot deyimine gelecek olursak, ibadet eden insanlar robotlardan çok mu farklı? ha bir farkı olabilir. ibadet edenler şizofren. en azından robotların kime itaat ettikleri belli.

küçük çocukların istismarı islam ülkelerinde hiç mi yok? peygamberlerinin sünnetine uyarak çocuklarını 11 yaşında evlendirenler var. hindistan,türkiye vs. ama bunları tüm topluma mal edemezsin.

tarihinde Friedrich Nietzche tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kimseye bir zararı olmayan türbanın üniversitelere girmesine engel olmaya çalışan, türbana zerre hoşgörüsü olmayan bu seksomanyak ve alkolik avukatının utanmadan söylediklerine bakın hele;

Seksomanyak siz olmasanız algınız farklı olurdu, az bir şey hoşgörü gösterirdiniz, kıskançlıktan çatlamazdınız. Pislik herifler.

Türban sana niye bu kadar battı, derdin ne senin?

"İstemeyen türban takmaz. Bu kadar basit." deyip geçmek hiç de zor olmasa gerek.

Türban bana acayip batıyor, bütün sinirlerim tepeme fırlıyor görünce. Kadınların kendini "mal, meta" ilan etmesine dayanamıyorum. Öte yandan o ilanın gereğini de o örtüyü kullanarak yerine getirmeleri iki yüzlülüğü var ya, midemi bulandırıyor.

Türbanlı bir kadına zerre kadar saygı duymuyorum. Onları kadından saymıyorum. O kendine saygı duymuyor da ben niye duyayım, değil mi?

Bununla birlikte isteyen elbette taksın türbanını, nesini satarsa satsın.. Bana ne...

Ama üniversitelere girmesin, devlet kurumlarına girmesin, yasalarda belirtilen biçimde yapılsın bu uygulama. E artık çok geç, sizin dinci hükumet her şeyi yerle bir etti, türbanlı ne kadar şirret varsa, hükumetle ve tabii erkek sahiplerinin yönlendirmesiyle üniversiteleri medrese haline getirmeyi başardı.

Sitelerde Paylaş

Yazılanları okuyunca sanki şenliklerin, konser vs. olarak yapılmadığını, açık hava seks partisi olduğunu düşünmeye başladım. Acaba gitsem mi? Gitsem istediğim biriyle seks yapabilir miyim ki? Acaba herkes çıplak mı dolaşıyor?

Bak giderim, anlattığınız gibi değilse bozuşuruz. Kuytuda birbirlerine sarılmış, öpüşen koklaşanları; "Bak işte ordalar" diye gösterirseniz yine bozuşuruz." Bizde geçtik o yollardan, o işi yapmak için illaki şenliğe gerek yok!!!

Ha o yollardan geçmeyenlerde böyle ciğere mındar der!!!

Sitelerde Paylaş

Aynı okuldanmışız bak, gördün mü? Gerçi sen benden epeyce küçüksün, senin döneminde nasıldı tam olarak bilemem ama biz türbanlı kızlarla okurduk, herkes kendi işine bakardı.

Siyasal İslam güdümlü şirretler ortaya çıkana dek sorun yoktu. Şenliklere de katılırlardı hatta.

Ortada bir ahlaksızlık yok. Ortalık yerde seks partisi yapıyorlarmış gibi konuşup durmayın. İnsanların günahını almaya utanmıyor musunuz? Siz müslüman değil misiniz?

Bazı şeyler sadece gençlikte yaşanır, bırakın onlar da yaşasın. Kızlar fahişe oğlanlar da kadın satıcısı olacak değil. Aklınızı başınıza alın, bira rahat bırakın gençleri. Onlar daha genç. İleride zaten istemeyecekler bile bu gibi eğlenceleri, tat almayacaklar. Sene boyu canları çıkıyor, bırakın da bir gün dağıtsın, kusana kadar içip zıbarsınlar. Ne olur ki...

Ama aklınız başka yerde olduğu, namusun anlamını da bilmediğiniz için zıplarsınız her şeye.

Aynı okuldan olduğumuzu bilmiyordum, Edebiyat Fakültesi mezunusundur sanırım, psikoloji okuduğunu duydum sanki. Ben de Edebiyat okudum. Yaşın kaç merak ettim doğrusu.. :)

Başlığı açan, "her yerde keskin bir içki kokusu var" yazmış. Öğrenci olup, bunların bizzat içinde olabilir. Sonuçta duymadığımız şeyler değil, oluyor heryerde.. Uyuşturucu kullanamayanı dövüyorlar. Sadece ateistler kullanıyor demiyorum ama kullanan herkes, din ahlakından uzak yaşayan insanlardır, burası kesin.

Genç olmak, her türlü özgürlüğe sahip olmak değildir, hepimiz onların yaşından geçtik, insan nasıl yaşadığını, hayatının amacını bilecek. Erkeklere tabi birşey olmuyor, sonra namus belasına düşen kızlar, zar diktirme kuyruğuna, kürtaj kuyruğuna giren kayıp nesiller yetişiyor. Her şeyin tabi ki zamanı var, illa ki bunları yapmak gerekmiyor eğlenmek için, inan daha güzel eğlenme imkanları var, müzik dinlesinler, dans etsinler, sohbet etsinler, okey oynasınlar, bilardo, tavla oynasınlar.. Nedir bu özenti?

Sitelerde Paylaş

Her şeyin tabi ki zamanı var, illa ki bunları yapmak gerekmiyor eğlenmek için, inan daha güzel eğlenme imkanları var, müzik dinlesinler, dans etsinler, sohbet etsinler, okey oynasınlar, bilardo, tavla oynasınlar.. Nedir bu özenti?

Ya bi git çehov...

Müzik dinlesinler; Bangır bangır açmışlar müziğin sesini, gençler diye hiçkimseye saygıları yok, gençlik dediğin bu kadar saygısız olmamalı...

Dans etsinler; Kızlar çıkmış erkeklerin arasında dans ediyorlar, orasını burasını sallıyorlar, töbe töbe...

Sohbet etsinler; Ya bi türlü normal konuşmayı bilmiyor bu gençler, hep hahara kikire. İnsan biraz sesiz muhabbet eder canım, bu ne böyle!!!

Okey Oynasınlar; Bunlar bu yaşta kumara alışacaklar mazallah...

Dincilerin kendi gibi olmayan gençlere söyleyeceği daha çok şeyi olduğuna adım gibi eminim...

Sitelerde Paylaş

Yazılanları okuyunca sanki şenliklerin, konser vs. olarak yapılmadığını, açık hava seks partisi olduğunu düşünmeye başladım. Acaba gitsem mi? Gitsem istediğim biriyle seks yapabilir miyim ki? Acaba herkes çıplak mı dolaşıyor?

Bak giderim, anlattığınız gibi değilse bozuşuruz. Kuytuda birbirlerine sarılmış, öpüşen koklaşanları; "Bak işte ordalar" diye gösterirseniz yine bozuşuruz." Bizde geçtik o yollardan, o işi yapmak için illaki şenliğe gerek yok!!!

Ha o yollardan geçmeyenlerde böyle ciğere mındar der!!!

Arkadaşım, cinsellik deneyimini yaşayabilirler, zorla yapmayın diyemezsin zaten. Ama heryerin içki, prezervatif, enjentör dolu olması üniversitelere yakışıyor mu? Bunlar tamamen özenti ve "bir keren birşey olmaz" düşüncesinin devamı. İnsan sevgili edinmeli ama sevgilisiyle sevişip, sonra ayrılınca, kızın durumu ne olacak bilmeli. Gerçi günümüzün kızlarının da artık bunlar umrunda değil. Şıp sevdi, aşksız, yapış yapış bir gençlik var sokakta...

Aşk nedir? Bunu bilmezler.. Aşk en güzel duygudur, bir insan herkese aşık olamaz, herkesle seks yapıp kendine ihanet etmemeli...

Sitelerde Paylaş

Ya bi git çehov...

Müzik dinlesinler; Bangır bangır açmışlar müziğin sesini, gençler diye hiçkimseye saygıları yok, gençlik dediğin bu kadar saygısız olmamalı...

Dans etsinler; Kızlar çıkmış erkeklerin arasında dans ediyorlar, orasını burasını sallıyorlar, töbe töbe...

Sohbet etsinler; Ya bi türlü normal konuşmayı bilmiyor bu gençler, hep hahara kikire. İnsan biraz sesiz muhabbet eder canım, bu ne böyle!!!

Okey Oynasınlar; Bunlar bu yaşta kumara alışacaklar mazallah...

Dincilerin kendi gibi olmayan gençlere söyleyeceği daha çok şeyi olduğuna adım gibi eminim...

Zırvalamışsın yine, işine bak...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...