Jump to content

Vahiy alıyorum. Ciddiyim. Şaka amaçlı bir başlık değildir.

Recommended Posts

Bugün yüce ilahımız uçan spagetti canavarı tanrısı, alışveriş amaçlı girdiğim bir mağazada askılık suretinde bana göründü.

Mağazaya alışveriş amaçlı girdiğimi anlayınca bilgi alışverişinde bulunmak istedi galiba.

ve dedi ki:

Sümer kavmi suresi, Ayet 69 :

Ey vraelgamber, sen ki ne zamandır almayı planladığın ve en sonunda d&r'dan aldığın o sümerle ilgili tarih kitaplarını kullanarak eksik bilgilerini tamamlayacak ve bilgeliğine yenilikler ekleyerek mezopotamya mitoloji üstünde ustalaşacak, en gereksiz rakibim Arap tanrısı El-ilah'ın gizli sırlarını açığa vuracak ve böylece yakaladığın boşluğu fırsat bilerek benim ümmetimi ve öğretimi tüm dünyaya yayacaksın. (De ki;) O yaratandır, ketçaplanandır, tatlıdır, japonyada rameni yapılıp yenilendir. O'ndan geldik O'na döneceğiz.

Kanıtım:

30062011151.jpg

flying_spaghetti_monster.jpg

Hadi hayırlısı...

tarihinde VraeL tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Nereden bileyim o şekilde askıları senin yerleştirmediğini?

Sende cok suphecisin, yahu!

Ya da Allah'a olan inancin daha mi saglam demeliyim!

Cunku o hic suphe goturmuyor da, senin acindan!

Mesela "Kuran'in Allah'in yazdigini nerden bileyim?" diye sormuyorsun.

Gerc o devirde yasayanlar boyle dusundugu icin Muhammed'ce canlarindan olmuslar.

En azinda bugunku suphecilikte islam dunyasi disinda boyle bir tehlike yok.

Sitelerde Paylaş

Nereden bileyim o şekilde askıları senin yerleştirmediğini?

Muhterem azizim. Bu konuda daha önce vahiy almış idim. Cevabın beni şaşırtmadı evelspaglah.

Hüt suresi 53.ayet

(Kiiiiyaafirler)Diyecekler ki: "Nereden bileyim o şekilde (askıları) senin yerleştirmediğini?"

Burada parantez içindeki kısmı ben ekledim, sen yukarıdaki yorumu koymadan önce ben bu vahiyi aldığım vakitlerde spag'ın neyi yerleştirmekten bahsettiğini anlayamamıştım ((((. Şimdi anladım çok şükür.

Sitelerde Paylaş

Biraz daha ciddi çalışsan gerçektende bunu başarmaman elde değil.

Mesela 2150 yılında kova çağına gireceğiz; tam bir peygamber zamanı, bundan iyi fırsat olmaz!

İlk önce hristiyanlara gidip mehdi olduğunu söylesen geliş yılın naslsa tutuyor atlayacakdır, birazda müslümanlara hoş gözüküp ora şeker bir adam olsan, onlarda nasılsa mehdi bekliyor, işlem tamamdır :D

Şaka maka elde edeceğin güce sen bile şaşırırsın ;)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...