Jump to content

Dinin Reklamı

Recommended Posts

Kendi kendinize fikir yürütemiyor musunuz? Başka insanların inandığı şeylere siz de hemen inanır mısınız? Aynı şeyi tekrar tekrar ölene kadar okumaktan hoşlanır mısınız?

O zaman ihtiyacınız olan şey, bir DİN. İstediğinizi seçebilirsiniz! Zaten hepsi birbirine benziyor.

Çok kısa bir süre içinde kendinizi çeşitli eğlencelerin içerisinde bulacaksınız! Diz çöküp dua edebilir, şarkılar-ilahiler söyleyebilir, komik kıyafetler giyebilir hatta bir başka dine yüzyılın en kanlı savaşını açabilirsiniz!

Birçok yeni arkadaş edinecek, kendinizi kaybetmenin zevkine varacak, milyarlarca sizin gibi insanın arasına katılacaksınız.

Bekleyin, daha bitmedi!

Hemen şimdi DİN'e geçerseniz size şu kitabı da bedava vereceğiz: Bir Şeylere İnanma ve Hiçbir Anlamı Olmayan İlkel Ritüellerle Zamanı Boşa Harcama Rehberi!

Tamamen bedava!

Dine dair bir başka harika konu da, bir kere dindar olduktan sonra, sizin dininizden olmayan herkese ne kadar işe yaramaz ve acınası halde olduklarını anlatmaya başlayacaksınız. Sizin kadar akıllı olup da sizin dininize geçerlerse, o zaman daha az acınası ve daha az işe yaramaz olacaklarından bahsedeceksiniz!

O zaman haydi! Vakit kaybetmeyin ve DİN'e geçin!

Not: Yan etkiler arasında intihar bombacılığı, gereksiz savaşlar, anlamsız kurallar ve cezalar, rahatsız edici derecede beyni yıkanmış çocuklar, başkaları dininizle alay edince ortaya çıkan aşırı sinir ve her an gerçeklerle* yüzleşebilme ihtimali vardır.

*İnandığınız her şeyin aslında "devasa bir yalan ile cahil insanları hayal ürünü tanrılarla korkutup kontrol altına almak" olduğunu anlama riski.

http://FunnyOrDie.com/m/vcf

Sitelerde Paylaş

Kendi kendinize fikir yürütemiyor musunuz? Başka insanların inandığı şeylere siz de hemen inanır mısınız? Aynı şeyi tekrar tekrar ölene kadar okumaktan hoşlanır mısınız?

O zaman ihtiyacınız olan şey, bir DİN. İstediğinizi seçebilirsiniz! Zaten hepsi birbirine benziyor.

Çok kısa bir süre içinde kendinizi çeşitli eğlencelerin içerisinde bulacaksınız! Diz çöküp dua edebilir, şarkılar-ilahiler söyleyebilir, komik kıyafetler giyebilir hatta bir başka dine yüzyılın en kanlı savaşını açabilirsiniz!

Birçok yeni arkadaş edinecek, kendinizi kaybetmenin zevkine varacak, milyarlarca sizin gibi insanın arasına katılacaksınız.

Bekleyin, daha bitmedi!

Hemen şimdi DİN'e geçerseniz size şu kitabı da bedava vereceğiz: Bir Şeylere İnanma ve Hiçbir Anlamı Olmayan İlkel Ritüellerle Zamanı Boşa Harcama Rehberi!

Tamamen bedava!

Dine dair bir başka harika konu da, bir kere dindar olduktan sonra, sizin dininizden olmayan herkese ne kadar işe yaramaz ve acınası halde olduklarını anlatmaya başlayacaksınız. Sizin kadar akıllı olup da sizin dininize geçerlerse, o zaman daha az acınası ve daha az işe yaramaz olacaklarından bahsedeceksiniz!

O zaman haydi! Vakit kaybetmeyin ve DİN'e geçin!

Not: Yan etkiler arasında intihar bombacılığı, gereksiz savaşlar, anlamsız kurallar ve cezalar, rahatsız edici derecede beyni yıkanmış çocuklar, başkaları dininizle alay edince ortaya çıkan aşırı sinir ve her an gerçeklerle* yüzleşebilme ihtimali vardır.

*İnandığınız her şeyin aslında "devasa bir yalan ile cahil insanları hayal ürünü tanrılarla korkutup kontrol altına almak" olduğunu anlama riski.

http://FunnyOrDie.com/m/vcf

İnancı olmayana birşeyi inandırmak zor olmayacak mı ?

Sitelerde Paylaş

Videonun bir kopyasını yapıp youtube'a ekledim. IFeelGood da açıklama bölümünde çeviren olarak geçiyor ve çevirisi de açıklama kısmına eklendi. Umarım video yapımından anlayan birisi bunları videonun içine ekler.

http://www.youtube.com/watch?v=DyoPdfnrw5U

Linkim

tarihinde kozmopolit tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kendi kendime fikir üretebilirim.

Başka insanların mantıklı bulduğum düşüncelerine bende inanırım.

Aynı şeyi ölene kadar tekrar tekrar okur, her seferinde hayatımın akışına göre farklı şeyler anlar, öğrenirim.

Benim dinime gelin. Üstelik ateistlerle ve din satıcısı yobazlarla atışabilmek için bilgi birikiminizi kuvvetlendirin, ezbere yaşamayın.

Buraya geldiğinizde düşüncenizi ve beyninizi özgür bırakacaksınız.

Sitelerde Paylaş

Ateizm de bir din gibidir ateistlerin çoğu kendilerini über zeka diğerlerini ise gerizekalı zanneder durur.

Peki sizin bu yaptığınız nedir?

Nasılsa bütün insanlık, birşeye inan> diğerlerinin faydasızlığını anlattıp kendi egonu coştur> sonra "öteki"leri kes döngüsüne girmeye muhtaçdır; bari en azından arapların bulduğuna girelim, erkeklere verdiği avantajlar nasılsa çok iyi söylemi mi?

Bu kadar sakat mantıklar ile bu kadar ilkokul seviyesinde "o da yapıyo nasılsa, o da yapıyo" çözümlemeleri ile gelmeyin artık, insan biraz yaratıcı olur sahtekarlığını gizlemekte yahu!

tarihinde Zane tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ateizm de bir din gibidir ateistlerin çoğu kendilerini über zeka diğerlerini ise gerizekalı zanneder durur.

Tanrı denilen varlığa inanmakla inanmamak hipnoz altında olmakla olmamak kadar büyük fark yaratır. Ne var ki Tanrıya inanmamak sadece bir başlangıç o kadar.

İnançlı insanların içinde elbette çok akıllı olanlar var. Hep olmuştur. Garip bir şekilde üretken ve yaratıcıdırlar.

Sitelerde Paylaş

Videonun bir kopyasını yapıp youtube'a ekledim. IFeelGood da açıklama bölümünde çeviren olarak geçiyor ve çevirisi de açıklama kısmına eklendi. Umarım video yapımından anlayan birisi bunları videonun içine ekler.

Evet, miyav miyav videonun içine IFeelGood'un çevirisini eklemiş bulunmakta. Kendisine buradan çok çok teşekkür ederim. Video artık youtube'da yayınlanmış durumda..

Bu da direkt

Sitelerde Paylaş

Benim en sevdiklerimden birisi de creedocide reklamı :) Bayılıyorum yaratıcı reklamlara..Ellerinize sağlık..

Eskiden imankırım'ı Youtube'a koymuştuk ama kaldırmışlar. Başka bir siteden buldum...

http://www.vidivodo.com/video/imankirim-dindar-farelerin-savasi/369369

tarihinde placebo tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Benim en sevdiklerimden birisi de creedocide reklamı :) Bayılıyorum yaratıcı reklamlara..Ellerinize sağlık..

Eskiden imankırım'ı Youtube'a koymuştuk ama kaldırmışlar. Başka bir siteden buldum...

http://www.vidivodo.com/video/imankirim-dindar-farelerin-savasi/369369

Şu an youtube'a da eklendi :)

http://www.youtube.com/watch?v=XaczyaZaPnc

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...