Jump to content

Dinin Reklamı

Recommended Posts

Vardı evet..Viacom neci?

Dövelim :)

Viacom onune gelen tiniyi patentleyen ve webde otomatik bu tinilari arayarak yayicilara (youtube) bu icerikleri aninda yasaklatan kan emici bir muzik! firmasidir. En son bir vatandasin videosunu, arka fondaki kus civiltilari, patentledigi bir icerige benziyor diye yasaklatan firma.

Cok pis dayak yeriz, simdiden uyandirayim.

Sitelerde Paylaş

Viacom onune gelen tiniyi patentleyen ve webde otomatik bu tinilari arayarak yayicilara (youtube) bu icerikleri aninda yasaklatan kan emici bir muzik! firmasidir. En son bir vatandasin videosunu, arka fondaki kus civiltilari, patentledigi bir icerige benziyor diye yasaklatan firma.

Cok pis dayak yeriz, simdiden uyandirayim.

Ah uyanmaz mıyım...Yemiş dayağı oturmuşuz aşaa zaten ..

Sitelerde Paylaş

Viacom'a takilmissiniz. Videoda muzik mi vardi?

Sanırım evet, audiovisueller içerik yüzündenmiş.. Şu an videonun dünya çapında yasaklandığına dair güzel bir mesaj da aldım youtube'dan. Konto hesabımın durumu da düzgün değilmiş artık (Content-ID not okey durumu yani). Videoyu silersem durumum ok olurmuşmuş.. Silmiyceem işte :)

Sitelerde Paylaş

-"Buyrun, hoşgeldiniz. Size nasıl bir din verelim?"

-"Sıkıcı olmasın. Canım sıkılıyor."

-"Hinduizm tam size göre! Meditasyon, yoga, felsefe..."

-"Yok o kadar kafam basmaz. Basit bir şey olsun."

-"Hristiyanlık verelim, ilahiler, ayinler, pazar vaazları..."

-"Pazara kadar bekleyemem. Canım sıkılır altı gün."

-"İslam verelim! Her gün beş vakit namaz!"

-"Oha! O kadar da değil! Başka işim gücüm yok mu benim?"

-"Kolayı var. Namaz kılmayıverirsin, cihat edersin. Bir kafire karşı islamı savundun mu beşbin namaz sevabı yazılır!"

-"Chat mı? Ben zaten chat yapıyorum!"

-"Bu da öyle. Oturursun, "islam süperdir" diye bir chat attın mı, tamamdır, oldun mücahit!"

-"İyiymiş, beleşten bir din, hoşuma gitti. Alayım bunu!"

-"Hele bi de mekkeye gidip kara taşı elledin, dolap beygiri gibi döndün, zemzemden içtin, şeytanı da taşladın mı, senden iyisi yok!"

-"Oh oh, âlaymış, ver hemen ver!"

-"Veer veeer veeer ver, ver allahım ver!

:lol: :lol: :lol:

tarihinde demirefe tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sanırım evet, audiovisueller içerik yüzündenmiş.. Şu an videonun dünya çapında yasaklandığına dair güzel bir mesaj da aldım youtube'dan. Konto hesabımın durumu da düzgün değilmiş artık (Content-ID not okey durumu yani). Videoyu silersem durumum ok olurmuşmuş.. Silmiyceem işte :)

Silme kozmopolite.Teşekkürler sana da emeklerin için ve tabii IFeel 'e...

Sitelerde Paylaş

Ellerine sağlık Sevgili kozmopolit. Videoyu Youtube'a yüklemişsin, bir sürü yazı yazmışsın.

Bu video Youtube'a daha önce de eklenmiş ama kaldırılmış. Yasaklanmış. Nedenini bilmiyorum ama şimdi başlığa bakınca yahya'nın bu nedeni yazdığını gördüm. Yine de videonun müzik/patent ilişkisi nedeniyle mi yasaklandığını bilmiyorum.

Çevirilerin tümünü ben yapmadım, bana video da metin de email olarak gelmişti bir arkadaşımdan, izledim ve biraz değiştirdim. Çevirinin bana ait olduğunu söylemek pek doğru olmaz sanırım, katkım pek az. Metni check etmek için dinliyorum çoğu zaman. Aslında ilk çevirene çok fazla müdahale etmeyeyim diye uğraştım da...

Videoyu silmemek sana zarar verir mi bilmiyorum. Başın derde girmesin sonra?

Sitelerde Paylaş

Zekat, sadaka, hacca gitmek. Bedava değil yani. Canını ve malını ortaya koymalısın.

Dine girmek bedeva değil mi cübbeli? Ne külfeti var?

Hacca gidemeyenler, zekat fitre veremeyenler müslümandan sayılmıyor mu? Bunları yapanlar daha kallavi müslüman oluyor, orası kesin ama yapamayan çok fakirlere de Allah pek kızmıyor.

Oruç filan tutarak idare ediyorlar işte..

Beyinsel/zihinsel aktivite anlamında da bedava sayılır cübbeliciğim. Sıfır kilometre beyinle bir ömür geçiriyor, öyle bitiriyorsun. :)

Çok tasarruflu gerçekten. Bedava..

Sitelerde Paylaş

Benim en sevdiklerimden birisi de creedocide reklamı :) Bayılıyorum yaratıcı reklamlara..Ellerinize sağlık..

Eskiden imankırım'ı Youtube'a koymuştuk ama kaldırmışlar. Başka bir siteden buldum...

http://www.vidivodo.com/video/imankirim-dindar-farelerin-savasi/369369

Hahaha.. Biliyorum bu videoyu. Ben de bayılmıştım. hakikaten çok yaratıcılar.

Sen DreiMalAli'nin kutsal kitabını okudun mu? Yeni meali... Kendisinin meali..

Onu tüm çocuklara okutmak lazım hayatım. Her yerlere yayalım.:)

Senin bu video bana onu hatırlattı birden.

http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=50600&st=0&p=857251&fromsearch=1entry857251

Sitelerde Paylaş

Hahaha.. Biliyorum bu videoyu. Ben de bayılmıştım. hakikaten çok yaratıcılar.

Sen DreiMalAli'nin kutsal kitabını okudun mu? Yeni meali... Kendisinin meali..

Onu tüm çocuklara okutmak lazım hayatım. Her yerlere yayalım.:)

Senin bu video bana onu hatırlattı birden.

http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=50600&st=0&p=857251&fromsearch=1entry857251

Bu çok öğreticiymiş.İyi ki gösterdin, kaçırmışım...

DMA 'nin de eline sağlık...

Sitelerde Paylaş

Gotunun killari kadayifa donmus bir ihtiyarin daha torunu yasindaki cocuklari yataga atmasi,

4 une birden ayni anda sahip olmasi,

4 unude ayni anda dovmesi,

Kadinin erkegin hormonlari yuzunden cuvala sarmalanmasi,

Pozitif bilimlerin kanitlayarak ortaya koyduklarinin acikca reddedilmesi,

Insanlarin secemedikleri yuzunden asagilanmasi,

Insanlarin sectikleri yuzunden de asagilanmasi,

Genel olarak insanlarin belli bir kaliba girmedikleri icin itilmesi, kakilmasi, erkeklerin once kilictan gecirilip, kadinlarin ise once siradan tecavuze ugrayip sonra cehennemde yakilmasi sizin de mi hosunuza gidiyor. O zaman islam tam size gore. Bakkalinizdan israrla isteyiniz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...