Jump to content

Gülme Zamanı

Recommended Posts

• İleti 161
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

IFeelGood, "Ateistcafe sizin bu gibi başlıklarınızla dolu" dersen hakkıma girmiş olur, cehennemde cayır cayır yanarsın :) İçinde sabit görsel öğre barındıran toplam 5 konum vardır. Yani içinde 8941 Konu barındıran Ateist cafe'yi konularımla doldurmadım :)

Birleştirdiyseniz tamam. Başlık olarak "Gülme Zamanı" nı seçiyorum, başlığımı da bu şekilde değiştirirseniz sevinirim.

Hep beraber yanacağız be enjeksiyon.. Azıcık daha günahını alsam ne olur ki.. Nasılsa bizim azap sonsuza dek.:)

Hem kısa sürede 5 ayrı başlık açmışsın karikatür konusunda, insaf et..

Başlığının adını istediğin gibi değiştiriyorum.

Sitelerde Paylaş

Hep beraber yanacağız be enjeksiyon.. Azıcık daha günahını alsam ne olur ki.. Nasılsa bizim azap sonsuza dek.:)

Hem kısa sürede 5 ayrı başlık açmışsın karikatür konusunda, insaf et..

Başlığının adını istediğin gibi değiştiriyorum.

Eyvallah sağolasın :)

Yanalım anasını satiim ... :D Eğlenceli olur.

Sitelerde Paylaş

Arkadaşım liseli ergensin herhalde ama ne yalan söyleyeyim bazılarına sesli güldüm.

Ben liseli falan değilim, o dönemleri yıllar önce atlattık ama sen damızlığın önde gidenisin sanırım?

O kadar resim, fotoğraf koymuşum buraya bak, gül, keyfin yerine gelsin diye. Ne gerek var böyle beyin özürlü tepkiler vermeye?

tarihinde enjeksiyon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Böyle tepki göstermene gerek yok, ben ne bileyim bizler bu tip şeyleri yapmayalı yıllar olduğu için, bunları yapanları da liseli ergen olarak bildiğim için o cümleleri kullandım.

Eleştirici yok, sadece gülmek var diyorsun yani, neyse bizde onu yapalım.

Zaten yapmıştım ama, zaten birçoğunu internet kullanan biri olarak daha önce görmüştüm.

Yeni gördüklerimden bazılarında sesli güldüğümü belirtimm.

Dont wory be happy

Sitelerde Paylaş

Böyle tepki göstermene gerek yok, ben ne bileyim bizler bu tip şeyleri yapmayalı yıllar olduğu için, bunları yapanları da liseli ergen olarak bildiğim için o cümleleri kullandım.

Eleştirici yok, sadece gülmek var diyorsun yani, neyse bizde onu yapalım.

Zaten yapmıştım ama, zaten birçoğunu internet kullanan biri olarak daha önce görmüştüm.

Yeni gördüklerimden bazılarında sesli güldüğümü belirtimm.

Dont wory be happy

Hayır canım, eleştiri yok gülmek var demiyorum; elbette eleştirebilirsin :) Senin elini kolunu bağlamıyorum.

Ama İnci sözlükten gördüğün birkaç terimi (Liseli ergen) gelip burada sarfetmene gerek yok diyorum. n'apıyorsan yap; beni hiç ilgilendirmiyor. İster gül, ister ağla, ister git kendini öldür güzel kardeşim. Sana illa "Şunu yapacaksın" demiyorum ama gereksiz işler de yapma :) Ok?

Madem böyle ağır abi edalarındasın; söyle bakayım bi yaşını. Liseyi ne zaman bitirdiğini, böyle şeyleri unutacak kadar zamanın geçip geçmediğini bi görelim :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...