Jump to content

Gülme Zamanı

Recommended Posts

• İleti 161
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

enjeksiyon,

Sürekli karikatür başlıkları açıyorsunuz. Hatta kimilerinde ilginizi çeken bir karikatürü asmışsınız sadece, sonra da bir başka başlıkta bir başka karikatürü asarak yeni konu açmışsınız.

Ateistkafe sizin bu gibi başlıklarınızla dolu.

Bir konu açar, ilginizi çeken karikatürleri oraya asarsınız, karikatür başlığı enflasyonu yaşamayız.

Şimdi o başlıkların tümünü birleştireceğim, siz de paylaşmak istediğiniz karikatürleri getirip getirip o başlığa eklersiniz.

Sitelerde Paylaş

Hepsi aynı içerikte olan ve bu nedenle birleştirilen başlıklar şunlar:

Az daha gülelim VOL 1

Bu dünya sana da kalmaz bana da kalmaz götür hacı

Nasıl nurlu bir insan olunur? Resimli ve uygulamalı anlatım

Hem gülelim hem ağlayalım VOL 1 Karışık fotoğraflar/resimler

Konular birleştirildiğinde, aynı içerikteki ilk açılan başlık hangisiyse, ana başlık o olur. Başlık yazınızın hangisi olmasını istiyorsanız belirtin, değiştirelim.

Sitelerde Paylaş

enjeksiyon,

Sürekli karikatür başlıkları açıyorsunuz. Hatta kimilerinde ilginizi çeken bir karikatürü asmışsınız sadece, sonra da bir başka başlıkta bir başka karikatürü asarak yeni konu açmışsınız.

Ateistkafe sizin bu gibi başlıklarınızla dolu.

Bir konu açar, ilginizi çeken karikatürleri oraya asarsınız, karikatür başlığı enflasyonu yaşamayız.

Şimdi o başlıkların tümünü birleştireceğim, siz de paylaşmak istediğiniz karikatürleri getirip getirip o başlığa eklersiniz.

IFeelGood, "Ateistcafe sizin bu gibi başlıklarınızla dolu" dersen hakkıma girmiş olur, cehennemde cayır cayır yanarsın :) İçinde sabit görsel öğre barındıran toplam 5 konum vardır. Yani içinde 8941 Konu barındıran Ateist cafe'yi konularımla doldurmadım :)

Birleştirdiyseniz tamam. Başlık olarak "Gülme Zamanı" nı seçiyorum, başlığımı da bu şekilde değiştirirseniz sevinirim.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...