Jump to content

Bugün beni bir balık yuttu

Recommended Posts

Esenlikler arkadaşlar. Bugün beni bir balık yuttu. Nasıl olduğunu sormayın, oldu işte. Nehrin kenarında otururken bir balık gelip beni yuttu.

Sormak istediğim, böyle bir şey olabilir mi? Mümkün müdür? Yoksa rüya mı görüyorum? Bilhassa dindarların cevap vermesini bekliyorum.

tarihinde Allah Yok Din Yalan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Esenlikler arkadaşlar. Bugün beni bir balık yuttu. Nasıl olduğunu sormayın, oldu işte. Nehrin kenarında otururken bir balık gelip beni yuttu.

Sormak istediğim, böyle bir şey olabilir mi? Mümkün müdür? Yoksa rüya mı görüyorum? Bilhassa dindarların cevap vermesini bekliyorum.

sarjın bitince senden tamamen kurtulucaz, çok şükür. hemen gidip 2 rekat şükür namazı kılayım.

Sitelerde Paylaş

Balık dediğiniz şey hamsiden ibaretse kıçımı kaşıyarak gülebilirm..

BALIK Diyor arkadaş.. Ama yılan balığı, ama köpek balığı, ama .....balığı ama ....balığı..

Saçmalamayın..

Allah Yok Din Yalan kardeş halisünasyon geçirmiş olabilirsin.

Saygı ile karşılıyorum.

Sitelerde Paylaş

Hmm al şimdi bir tane daha paradokss..

Balık mı kafirden çıkar,kafir mi balıktan çıkar..

Sitelerde Paylaş

Balık dediğiniz şey hamsiden ibaretse kıçımı kaşıyarak gülebilirm..

BALIK Diyor arkadaş.. Ama yılan balığı, ama köpek balığı, ama .....balığı ama ....balığı..

Saçmalamayın..

Allah Yok Din Yalan kardeş halisünasyon geçirmiş olabilirsin.

Saygı ile karşılıyorum.

Yılan balığı bir insanı yutabilir mi... Köpek balığı yiyebilir, ama yutması abes olmaz mı? Bir köpek balığı da erişkin bir insanı komple yutamaz bence.

Sitelerde Paylaş

-Kaptan gustonun denizaltı gemisidir, bu; balık mecazdır.

-Uzay gemisi(UFO) de olabilir.

-Tanrının hikmetinden sual olunmaz.

-Fakat şöyle bir düşünüyorum da, +18'lik bir güzel de olabilir.

-Valla yutttu ise yutmuştur, balık baştan kokmuş zaten, balığın önde gideni ise pustir. :D

Sitelerde Paylaş

-Kaptan gustonun denizaltı gemisidir, bu; balık mecazdır.

-Uzay gemisi(UFO) de olabilir.

-Tanrının hikmetinden sual olunmaz.

-Fakat şöyle bir düşünüyorum da, +18'lik bir güzel de olabilir.

-Valla yutttu ise yutmuştur, balık baştan kokmuş zaten, balığın önde gideni ise pustir. :D

:D

Bu beni ve yunusu yutan balık hakikatiyle bir puşt. Ne istedi bizden? Ben peygamber dahi değilim ki, sıradan bir insanım.

Sitelerde Paylaş

Pey. sıradan insanlardan çıkar, aynştayn'ın pey. olacak hali yokya!

Şimdi düşününce beni bir balığın yutması için kötü bir şey yapmışolmam gerek, balığın da bana kızması. Peygamberler arkasına insanları takıp şan şöhret güç 40 bin deve elde edebilmek için falan türlü türlü yalanlar söyleyip insanları kullanıyorlar, ben ise kimseye bir kötülük yapmıyorum, okul ile ev arasında mekik dokuyan bir insanım, gün geliyor haftalarca eve uğramayıp okulda yatıyorum yemeğimi yiyorum haftada bir kaç gün de gönüllü çalışmalar yapıyorum bir dernekte. Bu yüzden benim gibi bir profile sahip insanın yutulması çok acı verici...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...