Jump to content

Administrator ve ya Moderator grubunun dikkatine

Recommended Posts

www.ateistforum.org adresi bilindiği gibi Dini bir mensuba dahil olmadan herkesçe girilen ama haklı ama haksız ve tartışma ortamı olan, benim zevk aldığım, bir çok bilgi sahibi olduğum ve hala olmaya devam ettiğim güzel, hoş bir sitedir.. Bunu belirtmek isterim..

Konumuza bakacak olursak biraz uzatsamda ayrıntıya girmem benim şahsi gurur duyduğum birşeydir..

Konu başlığının dikkat çekmesini isteme sebebim şudur;

Ateistforum da dinsel tartışmaların yanısıra günümüz Türkiyesi olmak üzere SİYASİ tartışma ve DİN İle yapılan SİYASİ Tartışmalara yer var mıdır?

Teşekkürler..Saygılar.

Sitelerde Paylaş

www.ateistforum.org adresi bilindiği gibi Dini bir mensuba dahil olmadan herkesçe girilen ama haklı ama haksız ve tartışma ortamı olan, benim zevk aldığım, bir çok bilgi sahibi olduğum ve hala olmaya devam ettiğim güzel, hoş bir sitedir.. Bunu belirtmek isterim..

Konumuza bakacak olursak biraz uzatsamda ayrıntıya girmem benim şahsi gurur duyduğum birşeydir..

Konu başlığının dikkat çekmesini isteme sebebim şudur;

Ateistforum da dinsel tartışmaların yanısıra günümüz Türkiyesi olmak üzere SİYASİ tartışma ve DİN İle yapılan SİYASİ Tartışmalara yer var mıdır?

Teşekkürler..Saygılar.

Gozlem olarak forumun "ateistcafe" bolumu bunun icindir. Burada guncel siyasi konular tartisilmaktadir. Istersen soyle bir basliklara goz at.

Sitelerde Paylaş

Sunu gozden kacirmayalim arkadaslar, hepimiz buraya ateist oldugumuz icin geliyoruz. Burasi ateistlerin kendilerini ozgurce ifade edebilmeleri amaci ile kurulmus bir platform. Bu ozgurlukten yararlanmak icin ateist olunmasi gerekmeyen bir platform ayricada.

Bunu gozden kacirmadan, siyaset konusu iki sekilde gundeme geliyor;

1. Siyaset tartismasi

2. Siyasi tartisma

Bu ikisi birbirinden farkli. Siyasetin hayatlarimiza yaptigi etkiyi kimse inkar edemez. Bu durumda ateistlerin siyaseti tartismasi haklaridir en dogal olarak ve bu platform sizlere bu zemini hazirlamak icin burada.

Ancak siyasi tartisma cok farkli bir alan. Ateistforum ateistlerin birbirleri ile siyasi tartismalara girmeleri icin kurulmus bir platform degil. Zira onumuzde cok daha muhim mevzular dururken, tutup birbirimiz ile sonu gelmeyecek siyasi tartismalara girmenin kimseye bir faydasi olmayacagindan, bu tur durumlardan mumkun mertebe kacinmakta fayda var. Eger siyasi tartisma istegi duyan arkadaslar varsa, bunun icin http://www.dusuncedunyasi.net/ sitesini onerebilirim.

Yani burada asil amac, gundemi, ateistleri ateist olduklari icin ilgilendiren konular ile mesgul tutmaktir diye dusunuyorum.

Sitelerde Paylaş
  • 7 months later...
  • 3 months later...

Türkiye de Bilimsel bir araştırma için, Türk kültürü yapısı içersinde orta yaş krizi ile ilgili bir ölçüm yapmak istiyorum. Sitede ölçüm adına konu başlığı altında bir anket koysam, sizce uygun olur mu?

tarihinde bakifani tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 1 year later...

Kurallara aykırı mesajlar silinmektedir..Bazen aynı dakika içinde siliyoruz..

Yani,bazı sayfalara mesaj yazamamak gibi bir sorun yoktur..

Konu başlığı: Kılıçdaroğlu´na saldırı

Dün gece 10:00 -- 11:00 arası çeşitli üyelerin mesajları kısa aralıklarla silindi.

Bazılarını tesadüfen görmem mümkün oldu, ve içerikleri bence kurallara aykırı falan değildi.

Sanırim geçici olarak teknik bir arıza oluştu.

Sitelerde Paylaş

Konu başlığı: Kılıçdaroğlu´na saldırı

Dün gece 10:00 -- 11:00 arası çeşitli üyelerin mesajları kısa aralıklarla silindi.

Bazılarını tesadüfen görmem mümkün oldu, ve içerikleri bence kurallara aykırı falan değildi.

Sanırim geçici olarak teknik bir arıza oluştu.

Küfürlü mesajlar, konu dışı mesajlar, içeriği boş mesajlar görüldüğü anda silinir.. Sizin kurallara uygun olarak gördüğünüz mesaj, muhtemelen konu dışı bir mesajdır.. Mesela Chp'nin tartışıldığı bir konuda Mhp'ye laf sokma çabaları gibi..!

Sitelerde Paylaş

Sayın forum yöneticileri,

forumun kalitesi açısından konu açmak için alt sınır olan 20 mesajın yüksetilmesini talep ediyorum.

Son haftalarda hatta bugün bile bu alt sınırı aşmak için anlamsız ve gereksiz mesajları görmek mümkün.

Bence caydırıcı bir alt sınır belirlenmeli.

Hatta bununla ilgili üyeler arasında bir anket yapılabilir.

Sitelerde Paylaş

Sayın forum yöneticileri,

forumun kalitesi açısından konu açmak için alt sınır olan 20 mesajın yüksetilmesini talep ediyorum.

Son haftalarda hatta bugün bile bu alt sınırı aşmak için anlamsız ve gereksiz mesajları görmek mümkün.

Bence caydırıcı bir alt sınır belirlenmeli.

Hatta bununla ilgili üyeler arasında bir anket yapılabilir.

Az önce o üyenin mesajlarını sildim..Aynı mesajı bir daha yazarsa,ceza alacak kendisi..

Mesajınızı arkadaşlara ileteceğim..

İyi forumlar..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...