Jump to content

Vajina Bekçisi Erdoğan !

Recommended Posts

CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın “kürtaj” ve “sezaryen” ile ilgili sözlerine, “Başbakan’ın açıklamasını son derece hazin buluyorum. Başbakan’ın kadının bedeni üzerinden siyaset yapmayı bırakması gerekiyor, özetle diyorum ki Başbakan ‘vajina’ bekçiliğini bıraksın” yanıtını verdi.

Milliyet : http://siyaset.milliyet.com.tr/-basbakan-vajina-bekciligini-biraksin-/siyaset/siyasetdetay/26.05.2012/1545483/default.htm

Sitelerde Paylaş
  • İleti 90
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın “kürtaj” ve “sezaryen” ile ilgili sözlerine, “Başbakan’ın açıklamasını son derece hazin buluyorum. Başbakan’ın kadının bedeni üzerinden siyaset yapmayı bırakması gerekiyor, özetle diyorum ki Başbakan ‘vajina’ bekçiliğini bıraksın” yanıtını verdi.

Milliyet : http://siyaset.milliyet.com.tr/-basbakan-vajina-bekciligini-biraksin-/siyaset/siyasetdetay/26.05.2012/1545483/default.htm

RTE'nin nerede bunu dedigininde linkini verelim de konu tam algilansin.

Başbakan, “Kürtaj cinayettir. Sezaryene de karşıyım” sözlerini eleştirenlere tartışma yaratacak bir benzetmeyle karşı çıktı: “Yatıyorsunuz kalkıyorsunuz ‘Uludere’ diyorsunuz. Her kürtaj bir Uludere’dir”

http://siyaset.milliyet.com.tr/her-kurtaj-bir-uludere-dir/siyaset/siyasetdetay/27.05.2012/1545559/default.htm

Sitelerde Paylaş

CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, Başbakan Recep Tayyip Erdoğanın kürtaj ve sezaryen ile ilgili sözlerine, Başbakanın açıklamasını son derece hazin buluyorum. Başbakanın kadının bedeni üzerinden siyaset yapmayı bırakması gerekiyor, özetle diyorum ki Başbakan vajina bekçiliğini bıraksın yanıtını verdi.

yahu bu durmu vajinaya indirgeyen sapık zihniyetede bişey diyemiyorum.bu kadın lezmidir nedir.doğum kontrolünün vajina kontrolüyle ne ilgisi var.prazervatif kullanmak cinayettirmi demişki,sex konusundada kısıtlama gibi algılansın.ilahi.aylin B)

Sitelerde Paylaş

Kürtaj üstünde konuşulması birşeyler söylenmesi herkesi üzebilecek keskin bir konudur bu yüzdan kürtaja gerek duyulmaması için her türlü bilgilendirme yapılmalı ki zaten mümkün oldugunca yapıldı vakti zamanında.

Açıkcası ben başbakanın böyle ani çıkışlarının samimiyetsizlikle degerlendiriyorum.

Şuanda bunları açıklamasını gerektirecek hiçbirşey yokken bunları yapınca aslında olmasını istediği şeyin bu oldugunu düşünüyorum.

Üzgünüm ama gerçek düşüncelerim bu.

Böyle durduk yere bunları ne için yaptıgını açıklamasını bekliyorum açıkcası.

Tam ben biraz güvenmeye başlayınca hoplayıp zıplayıp ülkeyle oynamasın. :angry::(

Sitelerde Paylaş

yahu bu durmu vajinaya indirgeyen sapık zihniyetede bişey diyemiyorum.bu kadın lezmidir nedir.doğum kontrolünün vajina kontrolüyle ne ilgisi var.prazervatif kullanmak cinayettirmi demişki,sex konusundada kısıtlama gibi algılansın.ilahi.aylin B)

İlgisi şu;

İstenmeyen gebeliklerde, konunun tarafları haklı olarak kürtaj isteyebilir.

Kürtaj bildiğin gibi bacaktan yapılmaz :D

http://www.uzmantv.com/kurtaj-nasil-yapilir

Sitelerde Paylaş

“Yatıyorsunuz kalkıyorsunuz ‘Uludere’ diyorsunuz. Her kürtaj bir Uludere’dir”

Bu cumleyi akil sagligi yerinde olan bir insan kurmaz. Herseyden once, ne alaka. Mantik yok, sagduyu yok, edep yok, terbiye yok, yok oglu yok, akilda yok.

Sitelerde Paylaş

Ve başbakanın bu şekilde hoplayıp zıplamasına sebeb olacak davranışlardan uzak durulması lazım.

Bazı sitelerde gördüklerimden sonra yansıyacagını düşünüpte yapmış olabilir ancak sabırlı olması gerekiyor.

Bu kadar aceleci olmamalı.

Bu konu keskin bir konudur birşeyler söylenmesi doğru değil.

Sitelerde Paylaş

Memeliler doğal doğum yaparlar,

Sezaryen ciddi bir ameliyattır, zaruret var ise yapılmalıdır, günümüzde işin kolayı sezaryenmiş gibi algılanıyor, doğal seyri beklemek yerine, istenen gün ve saatte kesip çıkarmak doktora kolaydır, planlıdır, ücreti de biraz fazladır,

devletin zaten her zaman ilgilenmesi gereken bir konudur,

isabet olmuş,

Doğal doğum yapalım, yaptıralım, güzeli, kolayı, doğamıza uygun olanı budur.

Sitelerde Paylaş

“Yatıyorsunuz kalkıyorsunuz ‘Uludere’ diyorsunuz. Her kürtaj bir Uludere’dir”

Bu cumleyi akil sagligi yerinde olan bir insan kurmaz. Herseyden once, ne alaka. Mantik yok, sagduyu yok, edep yok, terbiye yok, yok oglu yok, akilda yok.

Benzetme sanatı var! Sanatı benzeten biri tarafından söylenmiştir bu söz.

O kişi, "bizim insan öldürdüğümüzü söylüyorsunuz, tamam kabul ediyorum ama sizlede insan öldürüyorsunuz" demek istiyor.

Sözcüklerde yok yok ama bu var!

Sitelerde Paylaş

En güzel ve kısa yorumlar Ekşi de bence. Ne dediğini bilmezsen ne dediğini açıklarlar. Artık memlekette gündem değiştirmek de zorlaştı

"bir şey daha öğrendik başbakan'dan: uludere katiamı meğer kürtajmış. yani devlet istenmeyen çocuklarını bombalayarak yok etmiş. itirafa bak"

sayın başbakan 'her kürtaj bir uludere'dir' derken çok önemli bir şey ifşa ediyor, uludere'nin kâtilllerinden bahsediyor. bu içişleri bakanı'nın başlattığı sorumluya işaret etme girişiminin ikinci hamlesi gibi görünüyor. kürtaj, bilinçli bir cinayettir çünkü... eğer, kazâi bir durum olsaydı, başbakan bunu kürtajla eşitlemezdi... demek ki; uludere'de nihâi sona gelindi..."

Sitelerde Paylaş

Kürtaj üstünde konuşulması birşeyler söylenmesi herkesi üzebilecek keskin bir konudur bu yüzdan kürtaja gerek duyulmaması için her türlü bilgilendirme yapılmalı ki zaten mümkün oldugunca yapıldı vakti zamanında.

Açıkcası ben başbakanın böyle ani çıkışlarının samimiyetsizlikle degerlendiriyorum.

Şuanda bunları açıklamasını gerektirecek hiçbirşey yokken bunları yapınca aslında olmasını istediği şeyin bu oldugunu düşünüyorum.

Üzgünüm ama gerçek düşüncelerim bu.

Böyle durduk yere bunları ne için yaptıgını açıklamasını bekliyorum açıkcası.

Tam ben biraz güvenmeye başlayınca hoplayıp zıplayıp ülkeyle oynamasın. :angry::(

başkabakan siyaset adamı öncelikle,kürtaj konusunda müslüman oylar hassas ve siyaset gereği bu konuya değinmiş gözüküyor.öte yandan doğruda söylüyor.

Sitelerde Paylaş

İlgisi şu;

İstenmeyen gebeliklerde, konunun tarafları haklı olarak kürtaj isteyebilir.

Kürtaj bildiğin gibi bacaktan yapılmaz :D

http://www.uzmantv.com/kurtaj-nasil-yapilir

şimdi mide hastalığı tedavisi ağızdan girilerek yaplıyor diye,ülser deyince şu ağızla uğraşmayı bırakınmı demek gerekir,belliki kadın cinsel kısıtlama var demek istemiş.ama vajina ne alaka.sex sadece vajinaylamı yapılıyor.

Sitelerde Paylaş

En güzel ve kısa yorumlar Ekşi de bence. Ne dediğini bilmezsen ne dediğini açıklarlar. Artık memlekette gündem değiştirmek de zorlaştı

"bir şey daha öğrendik başbakan'dan: uludere katiamı meğer kürtajmış. yani devlet istenmeyen çocuklarını bombalayarak yok etmiş. itirafa bak"

sayın başbakan 'her kürtaj bir uludere'dir' derken çok önemli bir şey ifşa ediyor, uludere'nin kâtilllerinden bahsediyor. bu içişleri bakanı'nın başlattığı sorumluya işaret etme girişiminin ikinci hamlesi gibi görünüyor. kürtaj, bilinçli bir cinayettir çünkü... eğer, kazâi bir durum olsaydı, başbakan bunu kürtajla eşitlemezdi... demek ki; uludere'de nihâi sona gelindi..."

evet biri kazaen çocuk öldürme, diğer direk ebeveyni tarafından çocuk öldürme.kötü bir benzetme.

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Bahalım VAJINA ne demek:

Cinsel organ

Am

Dabbık

Kuş

Şefdeli

Haskaldine

Vajına, Ingilizcede .

Türkcedeyse

Am.

Türklerde İngiliz olmadığına göre Türklerin VAJINA demeleri ANORMAL bir deyimdir.

Anormal deyimleri normal ınsanların kullanmasıda Anormaldır.

Kendi dilini kullanmakda normal ınsanların işidir.

Bu tıpkı el şeyiyle şeye girmek demektir.

O zaman İngilizlerinde AMCIK demeleri gerekir.Bizim dil bize ayıpsa onlarınkide onlara ayıp olması gerekir.

Aksına onlar dillerine hep sahaptırlar.

Biz müselmanlarsa hep onların şeyine sarılmışız.

Milyonlarca işsizin olduğu bir ülkede

Aylığı 700 tl olan bir ülkede

Beş çocuk yapın demek ınsanları KOYUN SÜRÜSÜ görüyürüm demektir.

İşsize daha az iş.

Aca dahafazla açlık

Yoksula dahafazla yoksulluk

Daha az hastana

Daha az doktor

Daha uzun tutukluluk (yazarın biri 4 yıldır tutuklu ,daha birdafa mehkemeye çıkmış degil)

Daha fazla adalatsızlık istiyürüz demektir.

VAJINA bekciligi tabırı yanlış.

Hadı kapalısını söyliyelim,

SULU ZIRTLAH bekciligi deyelim.

Türkçe çoh güzelde,Türkçeyi güzel göremeyenler çok çirkin.

İtelyen dil uzmanı kadın şöyle diyür

TÜRKÇE ŞİİR GİBİ BİR DİL.

Cahallar gıymatını bülemez tebiki.

Almanyada Romanyalı bir doktora arkadaşın hanımı gider muayene olmaya.

Almanca neyin var senin der.

Arkadaşın hanımı Vajınamdan yeşil su geliyür doktor beyder.

Romanyalı doktor kadının Türk olduğunu anlayınca,hasta olanın adı VAJINA degil Türkcede AMCIKTIR.

Aç bakıyız amcığını der doktor.

Şimdi kadını dinliyelim.

Doktor aç bakıyım amciğını deyince ,başımdan aşağı dersin bir kazan kaynar su döküldü,az daha bayılacaktım.Bunu anlayan doktor şöyle dedi.

Evet,bunun adı Türkçede AMCIKRIR:-))))))

Insanlarımızı dilimizden nefrettirmişler Türkçe düşmenleri.

Neymiş

Start

Show

Market

Vajına

Penis

Cımağ

Sexs

Ağızlarından bunlar hiç düşmüyür.

Bunların hesebini birileri birgün size sorarlar elbet.

İsviçreli bana soruyor,çocuklarını Avrupa kültürüne göremi yoha Türk kültürüne göremi yetiştirecen?

Bende dedimki sen Türk kültürüne göre yetiştirirsen,bende Avrupa kültürüne göre yetiştiririm.

Hemen özür diledi.

Türk egitim sistemi,Türkü Türk gibi degil yetiştirmekte çok ısrarlı.

19 mayıs 1919 a geri dönmemizin zorunluluğu hızla artmaktadır.

Hele eccik daha bekleyelim.

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...