Jump to content

Vajina Bekçisi Erdoğan !

Recommended Posts

Kürtaj cinayet falan değildir. Bir bitkiyi koparmak ne kadar cinayetse kürtaj da o kadar cinayettir.

O bir insan değildir biyolojik olarak. Sadece emriyodur.

Hukuk öyle kabul etmiyor ama? Cenini ana rahmine düştüğü andan itibaren hak ehliyetine sahiptir. Herkes yaşama hakkına sahip olduğu gibi cenin de yaşama hakkına sahiptir.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 90
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

sıktı bu ülkenin sorunları artık ya. 26 yaşında, hayatımın baharında sıkılıverdim doğduğum topraklardan gündemi bile takip etmiyorum, yoruldum bu ülkeyi ben yöneticem hayır ben yöneticem mantığından !

izlanda'ya gidicem terör yok hergün değişen suni gündemleri yok. eğitim desen, okuma oranı çoğu şehirde yüzde yüzlere varacak seviyelerde. soğuk ama sempatik insanlar yav mis gibi beyaz huzur :D

tarihinde Sova tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sıktı bu ülkenin sorunları artık ya. 26 yaşında, hayatımın baharında sıkılıverdim doğduğum topraklardan gündemi bile takip etmiyorum, yoruldum bu ülkeyi ben yöneticem hayır ben yöneticem mantığından !

izlanda'ya gidicem terör yok hergün değişen suni gündemleri yok. eğitim desen, okuma oranı çoğu şehirde yüzde yüzlere varacak seviyelerde. soğuk ama sempatik insanlar yav mis gibi beyaz huzur :D

-Cenneti arıyorsan biraz daha beklemelisin sanırım.

-Ey cennetlik vatandaş, cennette cahillere yer yokmuş; cahillik diye bir şey yokmuş, doğrusu. Kafana göre takılıyormuşsun, işte... Kendi dünyanı, hatta kendi evrenini kuruabiliyormuşsun, tüm bunlara da hükmedebiliyormuşsun ayrıca. İstersen bu dünyayı ve içindekilerle birlikte her şeyi orada yeniden oluşturabiliyor ve oranın tanırsı da olabiliyormuşsun. Biraz daha beklersen orada tanrı olarak istediğin gibi yönetirsin evrenini. Ey cennetlik vatandaş, ey canım kardeşim, sana bu acıları çektirenleri burada kızdırıpta o noktaya taşıyıp ağlatma sakın; bırak, büyüklükte, cennetinde hayal kalsın. Felek utanmaz biliyorum ama bırak fellek oğlu fellekler utansın.

Sitelerde Paylaş

İskoçya - İzlanda güzel olur :) Hem adamlar yurt kurmasını da öğrendi artık.

Üç günde sana bir yurt yaparlar ilk bir kaç ay orda yaşar kira masrafındanda kurtulursun :)

Sitelerde Paylaş

-Cenneti arıyorsan biraz daha beklemelisin sanırım.

-Ey cennetlik vatandaş, cennette cahillere yer yokmuş; cahillik diye bir şey yokmuş, doğrusu. Kafana göre takılıyormuşsun, işte... Kendi dünyanı, hatta kendi evrenini kuruabiliyormuşsun, tüm bunlara da hükmedebiliyormuşsun ayrıca. İstersen bu dünyayı ve içindekilerle birlikte her şeyi orada yeniden oluşturabiliyor ve oranın tanırsı da olabiliyormuşsun. Biraz daha beklersen orada tanrı olarak istediğin gibi yönetirsin evrenini. Ey cennetlik vatandaş, ey canım kardeşim, sana bu acıları çektirenleri burada kızdırıpta o noktaya taşıyıp ağlatma sakın; bırak, büyüklükte, cennetinde hayal kalsın. Felek utanmaz biliyorum ama bırak fellek oğlu fellekler utansın.

Cennet arayışı değil benimki. Yurtdışında iş imkanı başlığında November çok çok güzel anlatmış.

Ne biliyim düşüncelerime duygularıma yaşam biçimime ters geliyor bu ülke. Çevremde iş hayatında

Sizler gibi insanlar yok maalesef ee bizde biraz farklı olduğumuz için uç oluyoruz

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Bahalım VAJINA ne demek:

Cinsel organ

Am

Dabbık

Kuş

Şefdeli

Haskaldine

Vajına, Ingilizcede .

Türkcedeyse

Am.

Türklerde İngiliz olmadığına göre Türklerin VAJINA demeleri ANORMAL bir deyimdir.

Anormal deyimleri normal ınsanların kullanmasıda Anormaldır.

Kendi dilini kullanmakda normal ınsanların işidir.

Bu tıpkı el şeyiyle şeye girmek demektir.

O zaman İngilizlerinde AMCIK demeleri gerekir.Bizim dil bize ayıpsa onlarınkide onlara ayıp olması gerekir.

Aksına onlar dillerine hep sahaptırlar.

Biz müselmanlarsa hep onların şeyine sarılmışız.

Milyonlarca işsizin olduğu bir ülkede

Aylığı 700 tl olan bir ülkede

Beş çocuk yapın demek ınsanları KOYUN SÜRÜSÜ görüyürüm demektir.

İşsize daha az iş.

Aca dahafazla açlık

Yoksula dahafazla yoksulluk

Daha az hastana

Daha az doktor

Daha uzun tutukluluk (yazarın biri 4 yıldır tutuklu ,daha birdafa mehkemeye çıkmış degil)

Daha fazla adalatsızlık istiyürüz demektir.

VAJINA bekciligi tabırı yanlış.

Hadı kapalısını söyliyelim,

SULU ZIRTLAH bekciligi deyelim.

Türkçe çoh güzelde,Türkçeyi güzel göremeyenler çok çirkin.

İtelyen dil uzmanı kadın şöyle diyür

TÜRKÇE ŞİİR GİBİ BİR DİL.

Cahallar gıymatını bülemez tebiki.

Almanyada Romanyalı bir doktora arkadaşın hanımı gider muayene olmaya.

Almanca neyin var senin der.

Arkadaşın hanımı Vajınamdan yeşil su geliyür doktor beyder.

Romanyalı doktor kadının Türk olduğunu anlayınca,hasta olanın adı VAJINA degil Türkcede AMCIKTIR.

Aç bakıyız amcığını der doktor.

Şimdi kadını dinliyelim.

Doktor aç bakıyım amciğını deyince ,başımdan aşağı dersin bir kazan kaynar su döküldü,az daha bayılacaktım.Bunu anlayan doktor şöyle dedi.

Evet,bunun adı Türkçede AMCIKRIR:-))))))

Insanlarımızı dilimizden nefrettirmişler Türkçe düşmenleri.

Neymiş

Start

Show

Market

Vajına

Penis

Cımağ

Sexs

Ağızlarından bunlar hiç düşmüyür.

Bunların hesebini birileri birgün size sorarlar elbet.

İsviçreli bana soruyor,çocuklarını Avrupa kültürüne göremi yoha Türk kültürüne göremi yetiştirecen?

Bende dedimki sen Türk kültürüne göre yetiştirirsen,bende Avrupa kültürüne göre yetiştiririm.

Hemen özür diledi.

Türk egitim sistemi,Türkü Türk gibi degil yetiştirmekte çok ısrarlı.

19 mayıs 1919 a geri dönmemizin zorunluluğu hızla artmaktadır.

Hele eccik daha bekleyelim.

Tolonbeg

Sesli güldüm tolon emmi;)))))))

Sitelerde Paylaş

İskoçya - İzlanda güzel olur :) Hem adamlar yurt kurmasını da öğrendi artık.

Üç günde sana bir yurt yaparlar ilk bir kaç ay orda yaşar kira masrafındanda kurtulursun :)

Ah be güzel kardeşim biz dolmuş parasını zor buluyoruz kaldıki İzlanda pehh

başlığın konusundan biraz saptım sanırım özür dilerim ..

Sitelerde Paylaş

Başbakan olan bu adam zamanında nikah dışı doğan bebeklere piç demiştir.

Kadınların kürtajını engellemek istiyorsa, toplumdaki kadının yerini sağlamlaştıracak.

.... Hayatımda hiç bu kadar sinirlenmemiştim.

.............. Bunu Başbakan yapana ne diyim ben.

İnsansıktan nasibini alamamış ... teki.

Nasıl sinirliyim anlatamam.

..............

..............

tarihinde IFeelGood tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yahu ne İzlandası dalga mı geçiyorsunuz? - bilmem kaç derecelik satılık, kuç uçmaz kervan geçmez Allah'ın adası. Şu krizle battılar zaten ülke şu anda satılıkta zengin biris çıkıp yakında içindekilerle birlike satın alacak ülkeyi :)

Türkiye'nin ölüsü bile oralardan güzeldir. İstanbul, Bodrum, Antalya, Marmaris nere reykjavik nere.

Sitelerde Paylaş

Başbakan olan bu adam zamanında nikah dışı doğan bebeklere piç demiştir.

Kadınların kürtajını engellemek istiyorsa, toplumdaki kadının yerini sağlamlaştıracak.

.... Hayatımda hiç bu kadar sinirlenmemiştim.

............... Bunu Başbakan yapana ne diyim ben.

İnsansıktan nasibini alamamış ... teki.

Nasıl sinirliyim anlatamam.

................

................

Başbakan şimdi bu laflardan sonra utancından toplum içine çıkamaz. Başbakanın tek suçu ... ... demesidir.

Sitelerde Paylaş

Başbakan şimdi bu laflardan sonra utancından toplum içine çıkamaz. Başbakanın tek suçu göte göt demesidir.

Bir kadın neden kürtaj yaptırır?

Bir Başbakan, eğer adamsa tabi, önce bu sorunun cevabına çözüm bulur!

Konuşan yoldan geçen bir adam değil, Başbakan.

Ve bu adam, nkahsız doğan çocuklara piç demiş bir ............

Bundan ne köy olur ne kasaba.

Varsa yoksa, kendi seçmeninin kutsalına oynamak...

Sinirliyim, forum kurallarına aykırı yazmayım diyorum, ama içimden küfüreri sıraladım.

Sitelerde Paylaş

Ve bu adam, nkahsız doğan çocuklara piç demiş bir ...

Sinirliyim, forum kurallarına aykırı yazmayım diyorum, ama içimden küfüreri sıraladım.

Bu söylediklerin zaten küfür sayılmaz.

bizim kahveye gelsen bunların birbirlerine karşı iltifat diye kullandıklarını görürsün. :) :)

Bir kadın niye mi kürtaj yaptırır dersen ben sana şunu söyleyebilirim, kısaca o çocuk doğduktan sonra, bir külfet olarak gördükleri için olabilir mi?

Bunu da cinayet olarak nitelemesi niye yanlış olsun ki?

Ben asıl bunu anlamıyorum, amerikada bile hristiyanlar buna karşı kampanyalar düzenmiyor bunda birşey olmuyor.

Bush açıklama yapıyor birşey olmuyor, Cumhuriyetçi partinin üst düzey yöneticileri açıklama yapıyor birşey olmuyor.

Tayyip söylediği zaman, suç oluyor. Asıl bence sizdeki her konuda var olan antitayyip söyleminiz sağlık değildir.

Sitelerde Paylaş

Ve bu adam, nkahsız doğan çocuklara piç demiş bir ...

adam toplumun özüne çok iyi iniyor çünkü halk bu! şöyleki; Hayatımızı yıllar yılı şunun kaynı, bunun gelini, onun damadı, bilmemneyin işi, dedikodu, entrika, çıkar, para gibi ana başlıklar etrafında drama şeklinde yaşayan bir halkız

Sitelerde Paylaş

Yahu ne İzlandası dalga mı geçiyorsunuz? - bilmem kaç derecelik satılık, kuç uçmaz kervan geçmez Allah'ın adası. Şu krizle battılar zaten ülke şu anda satılıkta zengin biris çıkıp yakında içindekilerle birlike satın alacak ülkeyi :)

Türkiye'nin ölüsü bile oralardan güzeldir. İstanbul, Bodrum, Antalya, Marmaris nere reykjavik nere.

sosyokültürel bakmıştım olaya .. Sosyoekonomik yada doğal güzellikler değil :)

tarihinde Sova tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu söylediklerin zaten küfür sayılmaz.

bizim kahveye gelsen bunların birbirlerine karşı iltifat diye kullandıklarını görürsün. :) :)

Bir kadın niye mi kürtaj yaptırır dersen ben sana şunu söyleyebilirim, kısaca o çocuk doğduktan sonra, bir külfet olarak gördükleri için olabilir mi?

Bunu da cinayet olarak nitelemesi niye yanlış olsun ki?

Ben asıl bunu anlamıyorum, amerikada bile hristiyanlar buna karşı kampanyalar düzenmiyor bunda birşey olmuyor.

Bush açıklama yapıyor birşey olmuyor, Cumhuriyetçi partinin üst düzey yöneticileri açıklama yapıyor birşey olmuyor.

Tayyip söylediği zaman, suç oluyor. Asıl bence sizdeki her konuda var olan antitayyip söyleminiz sağlık değildir.

Çocuk sonradan sorun olacağı için değil, bu anlayışsız hıyar oplum sorun çıkaracağı için kürtaj oluyorlar.

Malum Başbakan o doğan çocuğa piç diyecek çünkü.

Kürtajı destekleyen yok, kürtajın nedenlerini bile bile ahkam kesene sözümüz.

Yoksa ki kim neden sevinsin kürtaja?

Siz kürtajın doktorlarca yasaklanması nedeniyle kaç kadının öleceğini tahmin edebiliyor musnuz?

Bir kadının "bu benim evladım doğurur bakarım kime ne" diyebildiği gün kürtajı yasakla arkadaş.

Baba avına çıkan piç meraklısı Başbakana kendi dilinde beddua edeyim:

Kürtajı yasakla da sana gğn doğsun, piç ve orospu sayacak vatadaşın çoğalsın.

Milyonuncu kez midemi bulandırdın be adam.

Uludere ile kürtajı bağdaştırıp topluma cambaza bak demek ne kadar da sana yakışan bir hareket.

http://www.youtube.com/watch?v=nR68_qhv32I

Sitelerde Paylaş

Çocuk sonradan sorun olacağı için değil, bu anlayışsız hıyar oplum sorun çıkaracağı için kürtaj oluyorlar.

Malum Başbakan o doğan çocuğa piç diyecek çünkü.

Kürtajı destekleyen yok, kürtajın nedenlerini bile bile ahkam kesene sözümüz.

Yoksa ki kim neden sevinsin kürtaja?

Siz kürtajın doktorlarca yasaklanması nedeniyle kaç kadının öleceğini tahmin edebiliyor musnuz?

Bir kadının "bu benim evladım doğurur bakarım kime ne" diyebildiği gün kürtajı yasakla arkadaş.

Baba avına çıkan piç meraklısı Başbakana kendi dilinde beddua edeyim:

Kürtajı yasakla da sana gğn doğsun, piç ve orospu sayacak vatadaşın çoğalsın.

Milyonuncu kez midemi bulandırdın be adam.

Uludere ile kürtajı bağdaştırıp topluma cambaza bak demek ne kadar da sana yakışan bir hareket.

http://www.youtube.com/watch?v=nR68_qhv32I

İnsan ne diyeceğini bilemiyor.

Bu zihniyetin tek bildiği, tecavüzleri örtmeye çalışmak. Sanırım Siirt teydi, devlet koruması altında kimsesiz 2 kız kardeşe 100 e yakın kişi tecavüz etmişti. Bu olayda tek üzerinde durdukları konu, olayı gündeme getiren basına baskı yapmaktı.

Ağır yazacağım ama ona da layık değiller

Sitelerde Paylaş

Diyelim dalgınlıkla yapılan bir kontrolsüz ilişki neticesinde hamile kalındı.Anne babanın bakmaya hiçbir gücü yok.Bu cenin ne olacak?

Anne babanın şartları gereği karar verdiği bir duruma despotça yafta vurmak anlamsız.Kürtajın bir cinayet olduğunun ispatı gerekmekte.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...