Jump to content

Fosil sergisi ve rezalet İç içe

Recommended Posts

Kütahya'da Fosil Sergisi

kutahyada-fosil-sergisi-IHA-20120521AW000398-2-t.jpg

- Kütahya'da fosil sergisi açıldı. Sergi sorumlusu biyolog İbrahim Koçak, Sevgi Yolu üzerinde açılan sergide 30'a yakın fosilin yer aldığını söyledi.

Değişik hayvan ve bitki türlerine ait fosillerden oluşan serginin yoğun ilgi gördüğünü belirten Koçak, "Fosiller, koruyucu katmanlar arasında bozulmadan korunmuş canlı kalıntılarıdır. Fosiller ayrıca evrim teorisini çürüten delillerdir. Varoluşun hikayesini fosillere bakarak analiz edebiliyoruz. Sergimiz diğer illerde de devam edecek. Biyolog Ömer Yıldız'ın desteğiyle bu sergilerimizi açıyoruz" dedi.

Serginin 2 gün süreyle açık kalacağı bildirildi.

Buna inanamıyorum okurken şok geçirdim bir biyolog fosillerin evrimi çürüttüğünden bahsediyor vs bu kişi direk istifa etmeli sinir krizi geçiriyorum şu an ne günlere kaldık ya boş yazıp boş okuyanların bolluğu, iyimser olup onlar gibi her şeyin iyiye gideceğini umuyorum...

Bırak açma sergi mergi ya açmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Süt nasıl mayalanır git deney yap!!!

tarihinde fishéyé tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kütahya'da Fosil Sergisi

- Kütahya'da fosil sergisi açıldı. Sergi sorumlusu biyolog İbrahim Koçak, Sevgi Yolu üzerinde açılan sergide 30'a yakın fosilin yer aldığını söyledi.

Değişik hayvan ve bitki türlerine ait fosillerden oluşan serginin yoğun ilgi gördüğünü belirten Koçak, "Fosiller, koruyucu katmanlar arasında bozulmadan korunmuş canlı kalıntılarıdır. Fosiller ayrıca evrim teorisini çürüten delillerdir. Varoluşun hikayesini fosillere bakarak analiz edebiliyoruz. Sergimiz diğer illerde de devam edecek. Biyolog Ömer Yıldız'ın desteğiyle bu sergilerimizi açıyoruz" dedi.

Buna inanamıyorum okurken şok geçirdim bir biyolog fosillerin evrimi çürüttüğünden bahsediyor vs bu kişi direk istifa etmeli sinir krizi geçiriyorum şu an ne günlere kaldık ya boş yazıp boş okuyanların bolluğu, iyimser olup onlar gibi her şeyin iyiye gideceğini umuyorum...

Bırak açma sergi mergi ya açmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Süt nasıl mayalanır git deney yap!!!

Haber de fotoğraftaki kapalı kız kadar trajikomikmiş.

Sitelerde Paylaş

O zaman buradan şunu mu anlıyoruz?

Aslında fosiller evrimi kanıtlar!!!

Hala nasıl olurda fosillerin evrimi kanıtlayacağını savunacak kadar bencil olabiliyorsunuz.

Son zamanlarda kanada,dominik,peru,brezilya ve arjantinde ki fosil kayıtlarına bir göz atsana

Evrim teorisine tokat niteliğinde bilim literatürüne kaydedilen ve hepsi bilimsel değer taşıyan kalıntıları bir ince bakalım...

Sitelerde Paylaş

Hala nasıl olurda fosillerin evrimi kanıtlayacağını savunacak kadar bencil olabiliyorsunuz.

Son zamanlarda kanada,dominik,peru,brezilya ve arjantinde ki fosil kayıtlarına bir göz atsana

Evrim teorisine tokat niteliğinde bilim literatürüne kaydedilen ve hepsi bilimsel değer taşıyan kalıntıları bir ince bakalım...

Bencillik mi?Komik olmayalım kimsenin bir şeyi sahiplendiği ve sizler gibi taraf olmaya çalıştığı yok...Ve bu kelime daha çok bencil tanrıyı aklıma getirir sadece fosiller değil yaşayan canlılar evrimi bağırıyor, "hala görmüyorlar mı" o insanlar için elbet rezillik vardır al sana gerçek ayet...Şu gördüğün tetra türlerinden neon ve kardinal küçük bir farklılık dışında çok benzerler, tanrı onları tek tek biri şöyle olsun biri böyle olsun ah bu şekilde daha güzel görünüyomuş aaaaa biraz daha çamur fantazisi kurarak yaratmadı şu kişiselleştirdiğiniz tanrınızdan bezdim ya...Akvaryumcularda var bu balıklar onlara tapıyorum...Tokat mokat hiç hoş değil suratım yanıyor sonra...

neon-tetra-1.jpg

kardinal-neon-tetra-paracheirodon-axelrodi-2.jpg

tarihinde fishéyé tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bencillik mi?Komik olmayalım kimsenin bir şeyi sahiplendiği ve sizler gibi taraf olmaya çalıştığı yok...Ve bu kelime daha çok bencil tanrıyı aklıma getirir sadece fosiller değil yaşayan canlılar evrimi bağırıyor, "hala görmüyorlar mı" o insanlar için elbet rezillik vardır al sana gerçek ayet...Şu gördüğün tetra türlerinden neon ve kardinal küçük farklılık dışında çok benzerler, tanrı onları tek tek biri şöyle olsun biri böyle olsun ah bu şekilde daha güzel görünüyomuş aaaaa biraz daha çamur fantazisi kurarak yaratmadı şu kişiselleştirdiğiniz tanrınızdan bezdim ya...Akvaryumcularda var bu balıklar onlara tapıyorum...Tokat mokat hiç hoş değil suratım yanıyor sonra...

neon-tetra-1.jpg

kardinal-neon-tetra-paracheirodon-axelrodi-2.jpg

Hmm mantıklı düşünen birine benziyorsun

bilim literatürüne geçen ve bilimsel delilleri taşıyan bir kitaba göz atmak istermisin

http://harunyahya.org/tr/books/3943/Yaratilis_Atlasi____Cilt_1/chapter/7205

Harun yahya bu kitabı yazmıyor arkadaşım onun yanındaki uzmanlar bilimsel belgeleri toplayıp yayınlıyor al oku..

Son zamanlar daki amerika,avrupa ve afrika kıtasındaki fosil kayıotlarının çoğu içerikte mevcut aç tek tek hepsine bak karar senin:D

Sitelerde Paylaş

Hmm mantıklı düşünen birine benziyorsun

bilim literatürüne geçen ve bilimsel delilleri taşıyan bir kitaba göz atmak istermisin

http://harunyahya.org/tr/books/3943/Yaratilis_Atlasi____Cilt_1/chapter/7205

Harun yahya bu kitabı yazmıyor arkadaşım onun yanındaki uzmanlar bilimsel belgeleri toplayıp yayınlıyor al oku..

Son zamanlar daki amerika,avrupa ve afrika kıtasındaki fosil kayıotlarının çoğu içerikte mevcut aç tek tek hepsine bak karar senin:D

HY'den link verilmiş hemde bilimsel bir konuda :D Bilimsel dediğin belgelere aşağıdaki videoda bakar mısın...

Sitelerde Paylaş

Kütahya'da Fosil Sergisi

Tamam da aynı şekilde fosillerle evrimin olduğunu söyleyen sizler, aynı mantığı tersten kullanınca mı hatalı oluyor?

Sitelerde Paylaş

Off daha önce dedim ya sadece fosiller değil diye...kesinlikle bahsettiğiniz bir taraftar modunda değilim ki bunu sık sık kullanırlar siz de şöylesiniz ama sizi ispiyonlayacam gibisinden :)ne yazık ki bir halt oldukalrını ve önemsendiklerini sanıyorlar kesinlikle karşı bir şiddet durumu yok okumak, anlamak, görmek ve karşılaştırma yapmak diye bir şey bu...

Sitelerde Paylaş

Yıl olmuş 2012 hala kaynak olarak harun yahya gösteren akılsızlar var. Akademik çalışma gösterin arkadaşım. Uluslararası dergilerde yayımlanmış bilimsel makale gösterin. Harun yahyanın daha doğrusu yardakçılarının yaptığı dünya 5000 yıl yaşındadır diyen hristiyan yaratılışçıların yazdığı zırvaları çevirmek.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...