Jump to content

Sadece Ateistler Bölümüne Erişimi Olan Kullanıcılar

Recommended Posts

Diğer taraftan silmeyeceksin deği mi? Çünkü çok anlamlı...

O başlığı tabii ki silmeyeceğiz placebo.. Tabii çok anlamlı. Hepimizi çok mutlu eden, moral veren bir başlık oldu o.

Bu başlığı, o önemli konuya bağlantı olması için açmıştım. Sadece Ateistler Grubu üyeleri her an oraya girmiyorlar biliyorsun.

Dünkü konu da çok acil bir konu olduğu için buradan haber verip yönlendirelim istedim. İşe yaradı.

O yüzden artık silebiliriz.:)

Sitelerde Paylaş

Başvuru yerini bulamadım o yüzden buradan yazıyorum,şu sadece ateistler bölümüne beni de alsanız,ben de ateistim,benim de tanrım yok,örgütlenir mörgütlenirsiniz göremeyiz animallah :)

Seni aramıza almadan, senden habersiz örgütlenir miyiz hiç?:)

Yetkin verildi.

Sitelerde Paylaş

Sadece Ateistler Bölümüne yazma hakkı almak için gerekli koşullar:

1. En az 3 aydır forum üyesi olmak

2. Forumda en az 300 mesaj yazmış olmak

3 (ÜÇ) rakamına takmışsınız bayaa hayrola sizin için bir kutsiyeti mi var ? :)

Körle yatan şaşı kalkarmış, Muhammed'i okuya okuya üç sayısı bilinçaltımızda özel bir yer mi etti ne..

Sitelerde Paylaş

Herşey güzel fakat bence bölüme alımlar için mesaj sayısından çok üyelerin eskiliği önemli.Neticede bir müslüman üye olup 300 mesaj atsa ve 3 ay ateist rolü yapsa aranıza sızabilir.Diğer taraftan üyeliği eski bir kullanıcının ateist olduğu ve rol yapmadığı çok rahat anlaşılır.Uzun lafın kısası her mesajını özenle yazmak isteyen ateistler mesaj sınırına takılıp ara(m)ıza giremeyecek.Benide aranıza alır mısınız? :p

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...