Jump to content

Foruma Ne Oldu?

Recommended Posts

2 gündür forum normal, direk açılmıyor. Host firmasından kaynaklanan teknik bir sorun mu var? Yoksa saldırı, engelleme gibi bir durum mu? Ben proxy sitesi kullanarak giriyorum şu an. Teknik sorun olsa, açılmazdı diye düşünüyorum. Muhtemelen saldırı, ulaşımı engelleme gibi durumlar var.

Sitelerde Paylaş

Neden korkuyorlar yahu :D

Neden olacak...Sapık Mahoonun sapıklılarını ortaya çıkaran ayet denilen zırvaları açıklamalarımızdan...Kuranın saçmalılarını,,tutarsızlıklarını,,açıklamalarımızdan.ne kadar boktan bir din olduğunu milletin öğrenmesinden.

Sitelerde Paylaş

Neden olacak...Sapık Mahoonun sapıklılarını ortaya çıkaran ayet denilen zırvaları açıklamalarımızdan...Kuranın saçmalılarını,,tutarsızlıklarını,,açıklamalarımızdan.ne kadar boktan bir din olduğunu milletin öğrenmesinden.

İslamı geçtim hangi din güzel olabilir ki zaten(?) İşin ilginç tarafı da şu; hristiyanlık ya da farklı dinlerle ilgili konularda var ancak hristiyanlar vs. hiç saldırmaz. Fakat islamcılar farklı. Bize diyorlar neden en çok islamı eleştiriyorsunuz diye ama bize de en çok saldıran onlar :D

Açıkcası yabancı sitelerin durumunu çok merak ediyorum. Bizim gerçek hayatta ve sanalda aldığımız saldırıyı onlarda yaşıyor mu? Hiç sanmam.

tarihinde Hizip tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

tamam da bunları örtbas etmek onlara mı kalmış. allah nasıl kabeyi yıkmaya gelenleri helak etmişse bunu yapanlara da gereken cezayı vermesi gerekir. onların endişeleneceği hiç bir durum olmamalı. tabi bu durumun yalandan olduğunu bilip de milletin gerçekleri görmesini istemiyorlarsa o zaman başka.

Sitelerde Paylaş

İlk açıldığında ben de girememiştim, yanya'nın ctrl+F5 önerisi üzerine onu yaptım ve açıldı. Açıldığı andan beri de her şey normal, en küçük bir sorun yok. Avataraları da görüyorum, gayet rahat giriş çıkış da yapabiliyorum, ileti gönderip düzenliyor, diğer her fonksiyonu da kullanabiliyorum.

Acaba bu sorunlar bilgisayardan bilgisayara, IP'den IP'ye değişiklik mi gösteriyor..

Fakat sıkıtı yaşayan kullanıcı sayısı sanırım epeyce kabarık. Mutlaka çözülecektir sorunlar.

Sitelerde Paylaş

Turan dursun'un sayfalarına kim bakıyor yahu?

Arkadaş ne oluyor bu sitelere ?

Bilgilendirebilir misiniz?

Oradaki sorun ne, bilmiyoruz, bizimle hiçbir ilgisi yok TD Forum'un ama bize üye olan yöneticileri üyeleri vs var, sizi görürlerse yanıt verirler sanırım.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...