Jump to content

İmza bölümü hk..

Recommended Posts

İmza bölümü ufak mesajlar vermek, bir kaç cümlelik yazılar veya minik bir resim yapıştırmak için vardır. Çarşaf gibi resimler, büyük puntolu yazılar, küfürler, hakaretler, sayfa düzenini bozan karakterler, kısacası göze batan, rahatsız eden, diğerleri için anlamsız şeyler konulsun diye yoktur.

Bu ileti ile herkesi uyarıyoruz; üstte sözü edilen tarzdaki tüm imzalar normal şekle çekilmelidir. Çekilmeyenlerin bizzat biz normal şekle çekecek, ısrarlı olanlar üzerinde yaptırım uygulayacağız. Bu bağlamda tüm katılımcılarımızdan rahatsız edici imzaları raporlamalarını rica ediyoruz.

Peşinen teşekkürler...

Sitelerde Paylaş
  • 11 months later...
  • 6 months later...

ben o çarpıdan signature ignore yaptım ve tekrar imzaları görmek istiyorum ama yapamıyorum.

imzalar tekrar nereden görülebilir yapılıyor?

İmza görmekten hiç hoşlanmadığım için çok uzun zaman önce ben de aynı şeyi yapmıştım ama yaptığımı unutup hayatımda ilk kez 10 Kasım'da kendime imza ayarladım. Onu da göremedim, günler sonra bir tartışmada anladım ki imza görünüyor.

Sağ üstte nickinin olduğu yeri tıkla ve alttaki Manage Ignore Prefs seçeneğini tıkla.

Bloke Listenizi Yönetin yazısının hemen üstünde küçük puntolarla "Ignore all signatures when reading topics" yazısı göreceksin. Yanındaki kutucuğun içinde tiki kaldır. Bu kadar.

Sitelerde Paylaş
  • 2 years later...

İmza bölümü ufak mesajlar vermek, bir kaç cümlelik yazılar veya minik bir resim yapıştırmak için vardır. Çarşaf gibi resimler, büyük puntolu yazılar, küfürler, hakaretler, sayfa düzenini bozan karakterler, kısacası göze batan, rahatsız eden, diğerleri için anlamsız şeyler konulsun diye yoktur.

Bu ileti ile herkesi uyarıyoruz; üstte sözü edilen tarzdaki tüm imzalar normal şekle çekilmelidir. Çekilmeyenlerin bizzat biz normal şekle çekecek, ısrarlı olanlar üzerinde yaptırım uygulayacağız. Bu bağlamda tüm katılımcılarımızdan rahatsız edici imzaları raporlamalarını rica ediyoruz.

Peşinen teşekkürler...

Bu uyaridan haberi olmayanlar var galiba, cunku paragraf paragraf imzalari var...

Iletilerin okunmasini zorlastiriyorlar...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...