Jump to content
administrator

İmza bölümü hk..

Recommended Posts

İmza bölümü ufak mesajlar vermek, bir kaç cümlelik yazılar veya minik bir resim yapıştırmak için vardır. Çarşaf gibi resimler, büyük puntolu yazılar, küfürler, hakaretler, sayfa düzenini bozan karakterler, kısacası göze batan, rahatsız eden, diğerleri için anlamsız şeyler konulsun diye yoktur.

Bu ileti ile herkesi uyarıyoruz; üstte sözü edilen tarzdaki tüm imzalar normal şekle çekilmelidir. Çekilmeyenlerin bizzat biz normal şekle çekecek, ısrarlı olanlar üzerinde yaptırım uygulayacağız. Bu bağlamda tüm katılımcılarımızdan rahatsız edici imzaları raporlamalarını rica ediyoruz.

Peşinen teşekkürler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben o çarpıdan signature ignore yaptım ve tekrar imzaları görmek istiyorum ama yapamıyorum.

imzalar tekrar nereden görülebilir yapılıyor?

Bilmiyorum ama giriş yapmadan forumu takip ettiğinde zaten herkesin imzası görünüyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben o çarpıdan signature ignore yaptım ve tekrar imzaları görmek istiyorum ama yapamıyorum.

imzalar tekrar nereden görülebilir yapılıyor?

İmza görmekten hiç hoşlanmadığım için çok uzun zaman önce ben de aynı şeyi yapmıştım ama yaptığımı unutup hayatımda ilk kez 10 Kasım'da kendime imza ayarladım. Onu da göremedim, günler sonra bir tartışmada anladım ki imza görünüyor.

Sağ üstte nickinin olduğu yeri tıkla ve alttaki Manage Ignore Prefs seçeneğini tıkla.

Bloke Listenizi Yönetin yazısının hemen üstünde küçük puntolarla "Ignore all signatures when reading topics" yazısı göreceksin. Yanındaki kutucuğun içinde tiki kaldır. Bu kadar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilmiyorum ama giriş yapmadan forumu takip ettiğinde zaten herkesin imzası görünüyor.

Evet, fakat içeri girince görünmüyor. Tabii eğer görmemek üzere ayar yaptıysan...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İmza bölümü ufak mesajlar vermek, bir kaç cümlelik yazılar veya minik bir resim yapıştırmak için vardır. Çarşaf gibi resimler, büyük puntolu yazılar, küfürler, hakaretler, sayfa düzenini bozan karakterler, kısacası göze batan, rahatsız eden, diğerleri için anlamsız şeyler konulsun diye yoktur.

Bu ileti ile herkesi uyarıyoruz; üstte sözü edilen tarzdaki tüm imzalar normal şekle çekilmelidir. Çekilmeyenlerin bizzat biz normal şekle çekecek, ısrarlı olanlar üzerinde yaptırım uygulayacağız. Bu bağlamda tüm katılımcılarımızdan rahatsız edici imzaları raporlamalarını rica ediyoruz.

Peşinen teşekkürler...

Bu uyaridan haberi olmayanlar var galiba, cunku paragraf paragraf imzalari var...

Iletilerin okunmasini zorlastiriyorlar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu uyaridan haberi olmayanlar var galiba, cunku paragraf paragraf imzalari var...

Iletilerin okunmasini zorlastiriyorlar...

Hepsini görebilmemiz mümkün olmadığından raporlayıp bizi bilgilendirmenizi bekliyoruz. Raporlayın, uyaralım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...