Jump to content

DINCILER BU FORUMDAN ATILSINLAR

Recommended Posts

Bu forumu buldugumda sevinmistim......sadece benim dine inanmadigimi görmek...

baskalarininda dinlere inanmadigini görmek....dini konulari burada aydin kisilerle paylasabilecegim .beni sevindirmisti...

Ancak sevincim fazla uzun sürmedi.....cünkü dincilerinde bu foruma üye olduklarini,

gördüm....Bunlar sacma sapan yazilarla konunun icine ediyorlar...

Onlara laf anlatamamaktan konu dagiliyor.....Dincilerin kafa yapilari 1500 sene önceye ait...ve cogu medeniyetten uzak kisiler.

bunu hepimiz biliyoruz...ayrica bunlar yazilarinda.ateistlere tehdit ve hakaret iceriyorlar..Güncel hayatta dincilerle yeterince muhatap oluyoruz....birde burada olmamiz sart degil...

Burada yetkililere soruyorum....neden bu dinciler burada yazabiliyorlar ? tartisma kizissin diyemi ?

Dinciler burada cogaldikca....dinsizler burada yazmak istemeyecekler.....belkide hedefleri bu....

Bu böyle devam ederse forumun ömrü uzun sürmeyebilir, benden söylemesi......

Bence dinciler bu forumdan,saydigim sebeplerden dolayi atilmalidir.....Referandumada gidebiliriz.

Fikirleriniz ?

Sitelerde Paylaş

Ben de müslümanların yazdıklarını sevmem, kabul etmem, çoğu zaman saçma ve boş boş yazarlar. Ama buna rağmen muhalefetin olmadığı bir ortam çok daha sıkıcı olabilir fikrindeyim. Herkesin aynı kafada olduğu bir yerde konuşacak birşey kalmaz. Ne konuşalım? Kuranın ayetlerini birbirimize mi anlatalım? :)Zaten hepimiz ateist iken birbirimizi Ateist'in karesi yapmaya mı çalışalım? Bu durum insanlık hakları ve ifade özgürlüğüne de çok ters düşmektedir. Ateizm faşistliği olur.

Bence bu forumda bizim fikirlerimizi benimseyen, gerçekleri görüp gözlerini açan birçok müslüman var. Bunu iyi bir şey olarak değerlendiriyorum. İnsanların gözlerini açıp gerçeği görmelerini ... E bu insanların hepsini dışarı atarsan gerçeği göstermek için adam kalmayacak? :)

tarihinde enjeksiyon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar, bu forumun kurallari var. Bunlar arasinda, konulari sabote etmemek var, din tebligi yapmamak var, tehdit ve santaj yapmamak da var, ancak herhangi bir dine inanmak yok. Yukarida saydiginiz hususlar forum kurallari ile kapsam dahiline alinmis zaten. Bu sayilan yanlislara dusmeyen, adam akilli yazan bir dindari veya hatta dinciyi hangi nedenle, hangi hukukla bu forumdan atacaksiniz?

Benim tavsiyem sudur, butun ateist arkadaslara, hatta ateist olmayanlarada. Eger bu forumu daha temiz ve dolayisi ile hepinize, hepimize daha keyif verici hale getirmek istiyorsak, ise kendimizden baslayalim. Kurallara uymayan kisilerle sayfalarca gereksiz polemige girmek yerine, sikayet edelim. Foruma gelen moderator 10 sayfa kim kime ne demis diye hafiyelik yapmaya calisacagina, girer, sikayet alan kullanicilarin kokunu 5 dakikada kazir, bu kisiler butun mesajlari ile beraber hak ettikleri yeri, forumun coplugunu boylarlar.

Sitelerde Paylaş

bence de kalmalılar ama sürekli dincilik propagandası yapanlar atılsın. mesela uludağ nickli elemana çok iyi oldu. adam her başlıkta allah ım geri gönder diyeceksiniz, cehennem azabını tatacaksınız, siz yanlış biliyosunuz en iyi biz biliriz havalarında. efendi efendi tartışmaya gelenler var tabi.

Sitelerde Paylaş

Aynı şey Allahsız olanlar için de geçerli olmalıdır.

Ateistlerin Elçisi kimdir diye iki kere konu açan kişi mi diyor bunları? :D Ayrıca allahsız olanlar için ne demek oluyor :D zeus'suz olanlara ne olacak :D Biz allahsız değil ateistiz. Çünkü sadece allahı değil hiç bir yaratıcı fikrini kabul etmiyoruz.

Sitelerde Paylaş

Dinci arkadaşlar kesinlikle kalmalı. Ama bilerek başlıkları kirleten, başlık ve tartışılan konuyla alakasız yazı yazanlara en ufak anlayış gösterilmemeli.

Forumun kuralları var ve konuyu açan arkadaşa diyorum forumun yaşam süresi bu kurallarla baya sürmüş gibi basit hırslara kapılmanın lüzumu yok katalan da gerekli noktaya tekrar değinmiş zaten.

Sitelerde Paylaş

medeniyet lafi cok komigime gitmeye basliyor son yillarda her avrupadan gordugumuzu kendi kulturumuzle karistirmaya kalkiyoz bizde yapmaya calisiyoz sonra medeniyet oluyor fransada cok goruyorum adamda kollarda dogme sokakta sevisme kulakta kupe ne yazikki bizim memlekettede aynilari cogaldi son yillarda sorsan niye yapiyorsun diye medeniyet diyecek elmayla armudu karistiriyoz ne yazikki

Sitelerde Paylaş

medeniyet lafi cok komigime gitmeye basliyor son yillarda her avrupadan gordugumuzu kendi kulturumuzle karistirmaya kalkiyoz bizde yapmaya calisiyoz sonra medeniyet oluyor fransada cok goruyorum adamda kollarda dogme sokakta sevisme kulakta kupe ne yazikki bizim memlekettede aynilari cogaldi son yillarda sorsan niye yapiyorsun diye medeniyet diyecek elmayla armudu karistiriyoz ne yazikki

adam trollükten şikayet edilirken trollük yapıyor alllllloooooooooooo duyuyoomuusuunn alllooooooooo :D

Sitelerde Paylaş

Kurallar belli ve yeterli. Atılmak son çare. Mümkünse katılmak daha önemli. Çoklukları sorun değil ki, zaten milyarlarcalar, ama ne çareki enfalde bile işi eline yüzüne bulaştırmış muhammed. :rolleyes:

65

Ey Peygamber! Mü'minleri savaşa teşvik et (isteklerini arttır). Eğer sizden sabırlı olan 20 kişi olursa, 200 kişiye gâlip gelir. Ve şâyet sizden 100 kişi olursa, onların fıkıh (idrak) edemeyen bir kavim olmalarından dolayı, kâfir kimselerden 1000 kişiye gâlip gelir.

66 :D

Şimdi Allah, içinizde zayıflık olduğunu bildi ve sizden hafifletti. Bundan sonra eğer sabreden 100 kişi olursa, 200 kişiye gâlip gelir ve şâyet sizden 1000 kişi olursa, Allah'ın izniyle 2000 kişiye gâlip gelir. Ve Allah, sabredenlerle beraberdir.

Bu durumda bu gün 20 müslüman 200 kişiye yeterli, yarın ise demekki biz çoğalıyozki git gide dengeleniyo. Yani 1000 müslümana karşı 2000, indirim var, yüzde 50

üçüncü gün kesin eşitiz, on gün sonra tek inanır kalmaz.İşte hesap, işte kasap :D :D :D :D

Saygılar.

Sitelerde Paylaş

Bu forumu buldugumda sevinmistim......sadece benim dine inanmadigimi görmek...

baskalarininda dinlere inanmadigini görmek....dini konulari burada aydin kisilerle paylasabilecegim .beni sevindirmisti...

Ancak sevincim fazla uzun sürmedi.....cünkü dincilerinde bu foruma üye olduklarini,

gördüm....Bunlar sacma sapan yazilarla konunun icine ediyorlar...

Onlara laf anlatamamaktan konu dagiliyor.....Dincilerin kafa yapilari 1500 sene önceye ait...ve cogu medeniyetten uzak kisiler.

bunu hepimiz biliyoruz...ayrica bunlar yazilarinda.ateistlere tehdit ve hakaret iceriyorlar..Güncel hayatta dincilerle yeterince muhatap oluyoruz....birde burada olmamiz sart degil...

Burada yetkililere soruyorum....neden bu dinciler burada yazabiliyorlar ? tartisma kizissin diyemi ?

Dinciler burada cogaldikca....dinsizler burada yazmak istemeyecekler.....belkide hedefleri bu....

Bu böyle devam ederse forumun ömrü uzun sürmeyebilir, benden söylemesi......

Bence dinciler bu forumdan,saydigim sebeplerden dolayi atilmalidir.....Referandumada gidebiliriz.

Fikirleriniz ?

birde müslüman sitelere laf atarlardı.Yok bizi siteden attılar yok şöle oldu böyle oldu yobazlar diye

Yobaz atayızler :)

Sitelerde Paylaş

Bu senin görüşün.

Benim görüşüm,bütün görüşler bu forumda yorum yapabilir,forum kuralları çerçevesinde.Bu forum kurallarına hepimiz uymak zorundayız zaten.

Zaten forum yetkililerinin müslümanları forumdan atacağına ihtimal vermiyorum.

Forumdan tanrı inancına sahip olanların atılması yerine bizler onların olmasını istediğimiz gibi onlara davranmalıyız..Yani senin yaptığın gibi değil.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...