Jump to content

Bu kadar zekiyiz iste

Recommended Posts

DİKKATİNİZİ ÇEKİM VİDEONUN SONUNDA TİYATROM.COM YAZIYORDU BUNUN Bİ OYUN OLDUĞUNU ANLAMAK LAZIM ZATEN İNSANLARINDA O KDAR APTAL OLMASINI BEKLEMEYİZ SORULAN SORUDADA BİR ŞEY VARDIR KESİN SORUYU HİÇ DUYMADIM

dostum dikkat edersen kurguyu hazırlayan arkadaş konu ile videoda çarpıcı yorumlar yapmış yani bunlar gerçek

evet insanın inanası gelmiyor bunlar bizim insanlarınmızmı diye işte politikacıların yönetmek istedikleri insan

protipi bu o yüzdende bu ülkede eğitim sistemi ağır aksak işler çünkü bilgili insan politkacının işine gelmez bir arkadaş

bu ülkeden adam olmaz demiş bu şekilde elbetteki olmaz adam olması için eğitim şart.

Sitelerde Paylaş

Bence de çok abartılı. Ama bir oyun değil.

Dünyanın her yerinde bu tip şeyleri bilmeyen insanlar yakalayabilirsiniz, 10da 1 belki 50de 1 ama bulursunuz. Bunları da ard arda koyarak daha ne mucizeler çıkartılır:)

Ayrıca bence kameradakilerin bir çoğu bilmemekten değil başka nedenlerden alakasız kalmış(Kamerayı görünce salaklaşma eğilimi, rezil olma korkusuyla aptallaşmak gibi).

Sonuç olarak, (Piramitlerin kaçırılması, vs) sorusunu yani sorunun aslını dikkate almayıp, tarihi eser kaçırma, bir şeyleri seçme hakkı hatta haklar ile ilgili olumlu veya olumsuz cevap vermişler.

Yinede aralarda yazdıkları uyarma cümleleri doğru ve güzel yerlere değinilmiş. Hem eğitim hem de öğretim sistemi toptan yanlış. Eğite eğite yobaz, koyun, sorgulamayan, sadece ittaat eden insanlar yetiştiriyoruz. Öğrete öğrete sadece ezberleyen, araştırmayı sevmeyen, nedenini/temelini bilmeden öğrendiğini sanan, bilgiyi değil sadece yöntemi ezberleyerek bir şey yaptığını sanan insanlar yetiştiriyoruz.

Sitelerde Paylaş

Baş ağrılarım yüzünden beyinim çoküntüyo uğruyo bi durumdayım ama ben bile bu taklaya gelmem..

Yok yaw bence başka bi soruya montaj bu yanıtlar :blink: Gerçi Ece gürsel diye bir mankene cumhurbaşkanı seçimiyle bi soru sormuşlardı o zaman referandum söz konusuda değildi hanı ona cevap verdi diyelim şöyle demişti ; 'herkez sandığa gidip oy kullanmalı cumhurbaşkanlığı önemli bi makamdır'...

Çok yakın bir zamandada Eğitim-sen bir cemiyete çelenk göndermişti (anımsayamadım neresi) çelenkte şöyle yazıyordu EYİTİM-SEN..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...