Jump to content

Aziz Babadan İbretlik Tesbit

Recommended Posts

Babası Aziz Nesin olanın, anası Sibel Kekilli olabilir :)

Bunun bir hakaret mi olmasi lazim? Ne yapmis peki Sibel Kekilli? Komsu kavmi basip, kadinlarin kafasini kesip, kocalarini cariye cocuklarini da kole mi yapmis? Mallarina konup zevk-u sefa mi eylemis?

Musluman Ahlaki

Iste musluman,

Ahlakli musluman,

Hadi lan ordan...

Sitelerde Paylaş

Cidden birşey soracağım ateist olmayanlar mı atılıyor , yoksa bu başka birşey mi yaptı?

Cidden merak etmişsiniz madem, bir kere de ben açıklayayım.

Bu forumda ateist teist farketmez, kuralları çiğneyenler uyarılır veya geçici olarak uzaklaştırılır veya atılır.

Bu üye de bugüne dek en az 189.746.389.847.8792.655 kere atılmış biridir, bugün de klasik olarak atılmıştır. Bu kadar çok atıldığına göre de vardır bir nedeni..

Sitelerde Paylaş

Aslında Aziz Nesin'in büyük bir hatası vardı bence,'Tütk Milletinin %60'ı aptaldır,' demiş.Bence bu oran %80-%90 civarında olmalıydı. :wacko:

BU sözü söyleyenler kendilerine de katıp %100 olarak saymadıkları sürece samimiyesizdirler.

Tüm halka sorsan %100 ü aynı şeyi söyleyecek ''%60 ı aptadır'' diyecek.Eğer bunu söyleyenler o yüzdeye dahil değilse , nerde bu %60 o halde? hepimiz aptalız.

Sitelerde Paylaş

BU sözü söyleyenler kendilerine de katıp %100 olarak saymadıkları sürece samimiyesizdirler.

Tüm halka sorsan %100 ü aynı şeyi söyleyecek ''%60 ı aptadır'' diyecek.Eğer bunu söyleyenler o yüzdeye dahil değilse , nerde bu %60 o halde? hepimiz aptalız.

Zaten kendimi katarak söylemiştim :blink: Ama %10-%20'lik kesimin günahını almayalım :D Bence zeki ve zekalarını çok iyi bir şekilde kullanmasını bilen vatandaşlarımız da var.Örn.Celal Şengör,Fazıl Say...Ben de yıllarca uyuşturulan beynimi düzeltmeye çalışan biriyim,işte.

tarihinde Serenity tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Babası Aziz Nesin olanın, anası Sibel Kekilli olabilir :)

Benim veya başka bir ateistin anası değil ama senin basma etekli kara çarşaflı ananla tristar'dan mesai arkadaşı olabilme ihtimali yüksektir, terbiyesiz ahlaksız, müslüman diye ortada dolanan sakallı yobaz dürzü.

Sibel Kekilli'den değil, Silvia Saint'ten bahsediyorum. Annenin mesai arkadaşı. Bakış açın farklı. Niyetin ortada.

Teşekkür ederim I feel good

tarihinde enjeksiyon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...