Jump to content

Şu "Huri" meselesine kafayı taktım

Recommended Posts

Bütün huriler iri ve siyah gözlü ,siyah saçlı, esmer..Çöl kabilesinde siyah ve esmer insandan başka ırk olabileceğinden bihaber ,dünyayı kendi küçücük ve dar çerçevesi ardından izleyen, bilinçsiz, kültürsüz bir bireyin kendi coğrayasına veya zevkine uygun bir huri modeliyle karşı karşıya kalıyoruz....Ya ölen ve cennette ödül beklentisi olan adam sarışın isterse ne olucak kardeşim?...

Nedir bu minik memeli,iri siyah gözlü tektip kadın modeli?..

Sheron Stone,Madonna,Holly Henderson,Eva Herzigova gibi kadın beğenenlerin hali n'olucak?..

Mecbur mu herkes esmerle çiftleşmeye?

Gece gece güldürdün beni. :D Dostum etme eyleme, huriler dediği kız çocuğu. Yeni göğüsleri çıkıyor, bu pedofili ayetleri bile berbay bir bakışı temsil ediyor. 1400 yıl önce çocuklara bakışın yansıması bu. Yani ne günümüze ne geleceğe ne herhangi bir inancın cennet düşüne indirgenerek normal sayılacak bir bakış değil. Birde tanrısal vaad ki sözde,içler acısı. tanrı ve kız çocuğu vaadi. Ne denir bilmem. :(

nebe 33:

gögüsleri yeni kabarmış birbirine yaşıt kızlar.

Saygılar...

tarihinde e-teist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 55
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bu arada kendi çizdiğim huriye bakarken aklıma geldi göğüs neden kuranda iştah ve sex organı gibi gösteriliyor halbuki onun işlevi farklı

Eğer cinsellikse vaad edilen bu vajina olmalıydı ne denebilirdi mesela

.... gibi ----->> hönk (ne yazsam abes olacaktı) ,tomurcuk olmazdı tabi

Oto çoka yemin eden tanrı neden asıl işlevi çocuk emzirmek olan bir organı mükafat olarak vaad ediyor :rolleyes:

Sitelerde Paylaş

Bide kadınlara vaad etmesi gerekseydi ne gibi bir meyveyi örneklendiricekti :blush: çikita

O zaman meyve değil bir hayvan ile betimlerdi.

Kobra

veya piton :)

Palamutta olabilir. Ama Palamut balığı ve piton yılanınandan bi haber Araplar bu iki hayvan ile betimlemezlerdi.

Ya kobra (Çölde bolca var) ya da deve bacağı :D

tarihinde enjeksiyon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu arada kendi çizdiğim huriye bakarken aklıma geldi göğüs neden kuranda iştah ve sex organı gibi gösteriliyor halbuki onun işlevi farklı

Eğer cinsellikse vaad edilen bu vajina olmalıydı ne denebilirdi mesela

.... gibi ----->> hönk (ne yazsam abes olacaktı) ,tomurcuk olmazdı tabi

Oto çoka yemin eden tanrı neden asıl işlevi çocuk emzirmek olan bir organı mükafat olarak vaad ediyor :rolleyes:

Onu bırak allahın portakal gibi göğüsten bahsederken arap erkeği gibi ağzının sulanması da olmamış. Cinsiyeti olmayan, hiç bir şeye benzemeyen bir tanrının portakal gibi göğsü çekici bulmasına anlam veremedim. Nasıl olur da insan gibi düşünebilir.

Dün gece alkol sınırını aşmışım. Ancak bu akşam kendime gelebildim. Astronot olmuş kafayla portakal göğüslü huriler itici geldi bir an.

sonunda düşünme kıpırtıları görüyorum.anuda ya sarhoşken yada dalga geçerken yapıyorsunuz. :)

Sitelerde Paylaş

sadece huri mi kuran da gılman ayetleri de var ve o gılmanlar erkek garson falan değil. basbaya seks kölesi tam biseksüel yada gay ladar göre artık gılman kişinin isteğine göre aktif pasif yada ap olabilir. başlık açabilsem anlatçamda:D neyse işte tam oğlancı ve karı düşkünü araplara göre bi din sonra utanmadan livata haram demezlermi.

Sitelerde Paylaş

sadece huri mi kuran da gılman ayetleri de var ve o gılmanlar erkek garson falan değil. basbaya seks kölesi tam biseksüel yada gay ladar göre artık gılman kişinin isteğine göre aktif pasif yada ap olabilir. başlık açabilsem anlatçamda:D neyse işte tam oğlancı ve karı düşkünü araplara göre bi din sonra utanmadan livata haram demezlermi.

Dostum hangi ayetlerde gılmandan bahseder?Sure ve ayet no yazarsan sevinirim...

Saygılar...

Sitelerde Paylaş

bize yutturduklarının aksine gılmanlar da cennetteki erkekler içindir. ve erkeklere olan faydası sadece hizmet etmek de değildir ayetleri iyi okuyan kişi anlıycaktır zaten.

Diyanet Vakfı

TUR 24. Hizmetlerine verilmiş, (kabuğunda) saklı inci gibi gençler etraflarında dönüp dolaşırlar.

Elmalılı Hamdi Yazır

Bırıl bırıl da üzerlerine döner kendilerine mahsus hizmetciler, sanki sadeflerinde saklı inciler

Hasan Basri Çantay

O sadefleri içinde gizlenmiş inci gibi civanlar da kendilerine (hizmet için) etraflarında döner (ler).

Abdulbaki Gölpınarlı

Ve öylesine genç hizmetçiler, etraflarında döner durur ki sanki onlar, hazinelerde saklanmış inciler.

Tur suresi 24. ncü ayette ki şu kelimeleri ele alalım mesela

Yetufu aleyhim, Ğılmanun lehüm.

Tavafeder üzerlerine, bir Ğılman onlara ait.

(Onların Ğulamları, üzerlerine [kişinin üzerine] tavaf ederler.

Eğer gılmanlar kadın kişiler üzerine hizmet etselerdi, yani tavaf eden gılman, tavaf edilen kadın olsaydı, "Ğılmanun lehüm" olmaz, "Ğılmanun lehünne" olurdu ayet. oysa ayyetten anlaşılacağı üzere gılmanın hizmet ettiği kişi erkektir.

Erkekler için eğer onlara hitap varsa Müzekker sıfat kullanılır kuran da

Lehü (tekil)

Lehüma (ikil)

Lehüm (çoğul)

Dişiler için Müennes: Lehe Lehüma Lehünne kullanılır.

VE YİNE İNSAN SURESİ 19.AYETİ DERKİ:

Hasan Basri Çantay

Etraflarında herdem taze çocuklar dolaşır ki sen onları gördüğün zaman saçılmış birer inci sanırsın

Abdulbaki Gölpınarlı

Etraflarında, ölümsüz delikanlılar dolaşır, onları görünce sanırsın ki saçılmış incilerdir.

Suat Yıldırım

Etraflarında ebedî cennet çocukları dolaşır durur ki, onları gördüğünde parlaklıklarından ötürü etrafa saçılan inciler sanırsın.

Ömer Nasuhi Bilmen

(19-20) Onların etrafında ebedîler olan genç hizmetçiler dolaşır, onları göreceğin zaman onları birer saçılmış inci sanırsın. Ve orada göreceğin zaman, bir nîmet ve bir büyük mülk görmüş olursun.

Diyanet Vakfı

İNSAN 19. O insanların etrafında öyle ölümsüz genç nedîmler dolaşır ki, onları gördüğünde, etrafa saçılıp dağılmış inciler sanırsın.

bu ayetlerdede aynı anlam vardır bi farklılık ise bu ayetteki kelimeleri bazıları genç bazılarıda erkek çocuk olarak ele almıştır.

zira kuran daki tabirlere bakarsak bıyığı terlememiş çocuklar olduğunu görürsünüz yani alanen oğlancılık.yaş bakımından 7 ile 12 yaş arası olduğunu söyler müfessirler bu ayetteki gençlerden maksadın.

şimdi bu çocuklar rentboy mu jigolo mu pompacı mı iç oğlanımı erkek geyşa mı hangisi yoksa hepsimi?

Hiç el dokunmamış olması neyi ifade ediyor?

Yada oğlanların inci gibi parlak olması?

Bu oğlanlar ne diye böyle salına salına cennette ellerinde içki kadehleri için dolaşacaklardır?

hani biri çıkar derseki bu gılmanlar sadece hizmetçidir.bizde bunları sorarız adama.

bu arada ben konu açamıyorum bu yazımı ayrı bi başlık olarak forumda uygun bi yere taşırsanız sevinirim:)

tarihinde geycan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Dostum ben öncelikle hum, hünun farkını biliyorum. Zaten cennet vaatleri hep erkeklere yöneliktir.Hizmetçi olayınıda biliyorum. Ancak hizmetçilerin amacı konusunda incelemeden yorum yapmak istemem. İster isen senin adına ben konunu açayım. Sen ordan devam et.

Bir ayetde hem kadın hem erkeklere yönelik cennette ırmaklar ve ev vaadi vardır. Oda laf ola beri gele hesabıdır.Yani yine erkeklere yönelik hizmeçilerdir. Aç dersen konuyu açayım...

Saygılar...

Sitelerde Paylaş

o kadar önemli değil açmasanda olur. fakat gılmanlarla ilgili başlık görmediğimden dedim

zaten söyleyeceklerin bundan sonrada üç aşağı beş yukarı olcak.

asıl mesele ayetler deki açık anlamın olmaması ama baktığımızda müslümanların idda ettiği gibi gılmanlar hizmetçi değildir.hizmetçinin sedefte saklı inci gibi parlak olması ne mana.birçok müfessir bu ayetlerde gılmanların el değmemiş gençler olduğunu söyler. hizmetçiyse el değmemesi ne mana:)

şimdi farkettim konu açbiliyorum sanırım belli bi mesaj kotasını doldurunca açıldı. şimdi ben taşıyım konuyu

tarihinde geycan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Utangaç bakışlı küçük kızlar insana kendini sapık gibi hissettirmez mi?

Bir de sürekli bakire kalan kızlar bu tarafta da var ama rağbet görmüyor nedense. Esnek zarlı kızlar kendilerini ya kontrolde buluyorlar ya aileye iade ediliyorlar. Halbuki bu standartlarda kıymetli olmaları gerekirdi.

ya sorma bugun bunu düşünüyordum...3 tane bakire kızla birlikte oldum nedense hepsi esnek çıktı...bir ara doktora gidicem acaba benimkimi esnek ? :D

Sitelerde Paylaş

Utangaç bakışlı küçük kızlar insana kendini sapık gibi hissettirmez mi?

Bir de sürekli bakire kalan kızlar bu tarafta da var ama rağbet görmüyor nedense. Esnek zarlı kızlar kendilerini ya kontrolde buluyorlar ya aileye iade ediliyorlar. Halbuki bu standartlarda kıymetli olmaları gerekirdi.

ya sorma bugun bunu düşünüyordum...bugüne kadar bakire olduğunu söyleyen 3 tane kızla birlikte oldum nedense hepsi esnek çıktı...bir ara doktora gidicem acaba benimkimi esnek ? :D

tarihinde doodslag tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ve nar memeli, hep bir yaşta (cariyeler vardır).Nebe Suresi 33. Ayet

VÂKIA 17. Çevrelerinde, (hizmet için) ölümsüz gençler dolaşır;

VÂKIA 18. Maîn çeşmesinden doldurulmuş testiler, ibrikler ve kadehlerle.

TUR 20. " Sıra sıra dizilmiş koltuklara yaslanarak"Onları,ceylan gözlü hûrilerle evlendirmişizdir:

tarihinde alavarez tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İşte ambeleee,

Ben şimdiden habar veriyimde sonra demedin demeyin.

Ben 1,000,000 milyon

Erik memeli

yaşları 15-16 lıh

Ayahlari etli küçük

Ayakbilegi ve bacakları sutun kimin galın olacak

Galçalar orta büyüklükte yus yuvarlah garpuz kimin olacah.

Şeyi en darından

Beli ip ince,iki elim barnahları saracah.

memeleri cina lolobricidanınkilerden ufah olmayacan.

Yaylaları düpdüz ve kemiksiz olacah.

Boynu KUĞU boynu kimin

Yüzü liz teylır gibi bir kilemetrecen çekecek beni.

Dudahlar zencilerinki gadar etli emme onlarınkılar gibi çirkin olmayacah.

Bana gEL gEL deyecek

Burun ATAŞLI Etyopıyalı gadınlarınkılar gibi ve çoh muntazam göccük olacah.

gözler Liz Teylırın gibi ınsanın ahlını başından alacak.

Saçlar kıvırcıh çoh bol olacah

Gaşlar simsiyah ahlımı başımdan alan olacak.

Gohusu Balıkesirin bayaz zambahların gohusunda olacah.

Boyu ençoh bir elli olcekki,hertürlü hereketi zorlanmada yapem.

Yeni ,oyana bu yana çevürebülem.

Banada 1,milyon erkegin gücü verile.

Salamon peygemberden daha fazla höriyi bir gecede hemile pırahabülmem gerek.

Cennetteki diger verileceklerden fazla birşey istemem.

İstedigim hörüler verildimi çoh memnun kalırım.

Bu tahdırda Tanrıyı terk edip El-İlehe biet edebülürem.

Emmeeeeeee,kandırmaca olmadığına deir kesin ganıt isterem.

FESUPHANALLAH bu Tolon dede azdı billah ,azdı..

Cennette verilecekleri duyupda azmayan varsa çıhsın garşıma.

Bahşa türlü istedüklerini kim yerine getirirki.

Tolondedeniz gurban olsun o hörülere.

Osmanlı atalarımız kimin ben gılman( yeni tep teze ve tıfıl oğlan istemem) istemezüm

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...