Jump to content

Islami Tek Cumleyle Anlatin

Recommended Posts

• İleti 128
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

yasamin taa kendisidir kardesim isin icine girmeden anlayamazssin ne desek bos sana senin bos oldugun gibi inancsizssin yani

Kaç yaşında müslüman olduğunun bilincine vardın sen? :)

"Ben ezelden beridir müslümanım" ayarında cevaplar verme lütfen.

Kaç yaşında "Evet, ben müslümanım" dedin?

Sitelerde Paylaş

Peygamberlikle insanlık, meleklerin üstünde bir değer kazanmıştır....

Peygamberler gelmeseydi, hayvanlık seviyesinde kalacaktı...

İster Antikacılar çarşısına, gidin ister hurdacılara,

Emanet elinizde, ama sonsuza kadar size verilmiş değildir....

Antikacıyı mı seçiyorsunuz?

Hurdacıyı mı?

Yahhu peygamberlik padişahlıkmıdırkine...babadan oğula geçmiştir..İbrahim peygamberden itibaren bütün peygamberler aynı soydan..böğle saçmalık hiç olurmu..,,ishak,yakup,,adnan,yusuf musa,isanın anası meyrem bile musanın amcası kızı,,o yüzden isa da aynı soydan,davut ta aynı soydan,lut,,nuh,yusuf,,,hepsi aynı soydan geliyor,,bunu görmüyormusunuz..peygamber diye birşey yok..sadece kafası fazla çalışan ve bunu padişahlık gibi devam ettiren bir soy var...

10 yaşındaki çocuğa tecavüz eden,,evlatlığı Zeydin karısı Zeynep e göz koyup sonrada allah nikahladı deyip yatağa atan,,sadece şehvetini düşünen,savaşta ölen arkadaşlarının karılarını alıp onlarla cinsel fantaziler yaşayan bir bedevi sapığımı bizleri hayvanlıktan kurtardı..acaba hayvan olan kim..kesinlikle sapık maho...yahu sizin beyniniz nasıl yıkanmış..Adam sapık yahuuu...SAPIKKKKKKKKK...ALTIN ,,ELMAS BİZLERİZ...onlar hurdacı bile olamaz ,,,olsalar olsalar,,,FOSEPTİK çukuru..

tarihinde Federal779 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

enjeksiyon insan kucuk yastada olsa buyuklerle gittigin camiler okunan ezanlar kesilen kurbanlari gorup illaki anliyorsun musluman oldugunu senin demek istedigin eger tam olarak ne zaman ibadete basladin sorusu ise son 5-6 yildir cok sukur olmeden anladim bulug cagina girmeden zaten gunah yazilmaz ben anladimda birazda diyorum sen ve senin gibiler gec olmadan anlasa hala yasiyorsun cok gec degil yarin olursun belki o zaman gec olur ona gore

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Yanız ıslam degil,tüm dinler uydurulmuş YALANLAR yumağıdır.

Biri çıksın desinki dinlerin şuraları doğru.

Allahdan başka Allah yok diyür.

Dönüpde Allahı başka AllaH ÜZERİNE YEMİN ETTİRİYÜR.

Andolsun erkegi dişiyi yaratana.Leyl suresi 92 ayat 4.

Bu ayata göre Arabın Allahı degil yaratan.Arabın Allahının Allahıdır yaratan.

Öte yandan bu ayata göre bu kitebi yazan Mehemmet efendi.

Çünkü ant olsun erkegi dişiyi yaratana diyür.

Anlaşıldığı gibi her iki durumdada ıslamın kıtabı yalanlarla doldurulmuş bir kitep.

Kendi kendinide yalanlıyor üsdelük.

Eeeeeeee,bir baltaya sap olamamanın nedenide bu zatan.

Tolondede

Sitelerde Paylaş

Selam, İslam antik dönem (Nispeten, Mekke/Medine) Ana Yasa metinleridir.

Ondan mı beş vakit ezan okunuyor...Ne kolay da kendinizi kandırıyorsunuz.Çocuk musunuz be arkadaşım?

Bütün insanları gücü yeryüzünden ezanı kaldırmaya yetmecektir....

Böylelikle Allahın vaadini yerine, bugüne kadar gerçek çıktığı bundan sonra gerçekleşecektir İnş..

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Yanız ıslam degil,tüm dinler uydurulmuş YALANLAR yumağıdır.

Biri çıksın desinki dinlerin şuraları doğru.

Anlaşıldığı gibi her iki durumdada ıslamın kıtabı yalanlarla doldurulmuş bir kitep.

Kendi kendinide yalanlıyor üsdelük.

Uyduruldu diyenler, nedense kendileri bir taklit Kur'an uyduramıyor....1500 senedir....

Bundan sonra da uyduramayacaklar...

Buyrun İslamiyet uydurmaysa, sizde uydurun insanlığının kaçını inandırabileceksiniz...

Ama kendinizi bile inandıramyacağınız belli , Çünkü kutsallık yok..

Yoksa böyle hezeyanlara, ancak çocuk akıllılar, inanabilir..

Sitelerde Paylaş

Ben kimseye hakaret etmiyorumki..Ben sadece sapık bir dini hala millete,,,o kadar açıklamalara vede kurandan ayet denilen zırvaları onlara göstermemize rağmen ,,sapıklıkları bizlere övmelerine tahammül edemiyoruz..habire empoze etmeye çalışıyorlar..

Haa dersenizki..yok kardeşim yazmayınn... bir dahada yazmayız..akıllı akıllı,,uslu,,uslu okuruz..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...