Jump to content

BRAIN STUDY

Recommended Posts

vala kusura bakmasın başlığı açan arkdaş ben anlamdım bende goole çevrtim oda yazıları bana çevrdi ama rakmları anlaymadı bende yazıyorum ama cevap veriyorlar sonarasıda türçen bozuk git türçe öyren diyorlar olsa dükan sizin ne bu yaşatan sonra iş güç hayat mücdelesi nasıl ünversteye gidecem o zamanı nasıl bulcam bana açıklarmısınız ben cahil ateistim varmı diyeceyiniz bu sitenin mahle muhtarları var beni uyarıyorlar kendilerine yakıştıramıyorlar okumamış birini siz ateist olabilrsiniz ben ateistin ateistiyim siz atesistim diyerketen kendinize zaten bir din yartmışınız müslüman veya yahdü hırstiyan v.s ismi ister ateist olsun ister başka bir şey zaten allaha inmadığınız için belkide isminizi dinciler verdi bende diyorumki sizin isminzde doğmalar verdiyi için sizde bir din olmuşunuz lütfen insan ayrımı yapayın bana bunu yazdığımiçin çok tepki gelcek ama umrumda deyil anlayışı kişilere sagım sonsuzdur anlayışı olmaylarada saygı göstermem bu konun dışı ama yazdıkça yazdım

Beyin Çalışması .... Ben bozuk harflerle bu gördüm ama ben bu numaraları ile gördüm ilk kez. Bir Beyin Çalışma İyi örnek: Bunu okuyabiliyorsanız Eğer güçlü bir zihin var. Sen Alzheimer unutabilirsiniz. 7H15 M3554G3 53RV35 7O PR0V3 H0W 0ur M1ND5 C4N D0 4M4Z1NG 7H1NG5! 1MPR3551V3 7H1NG5! 1N 7H3 B3G1NN1NG 17 WA5 H4RD bu7 N0W, 0N 7H15 LIN3 Y0UR M1ND 1S 17 R34D1NG 4U70M471C4LLY W17H 0U7 3V3N 4B0U7 17 7H1NK1NG, B3 GURURLUYUZ! 0NLY C3R741N P30PL3 C4N R3AD 7H15. PL3453 F0RW4RD 1F U C4N R34D 7H15.

This messege serves to prove how our minds can do amazing things! impressivethings! Inthe beginnig it was hard but now, on this line your mind is it reading automatically with out even about it thinking, only certain people can read this. Please forward if you can read this.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 46
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

This messege serves to prove how our minds can do amazing things! impressivethings! Inthe beginnig it was hard but now, on this line your mind is it reading automatically with out even about it thinking, only certain people can read this. Please forward if you can read this.

Dur ben şunu arşive koyayım, bazı arkadaşların iletilerinde kullanırım :D

Sitelerde Paylaş

evrensel-insan,

Bütün yanıtları verdiğiniz bir iletinizi sildim, onun silindiğini görünce bu defa da şifreli sayıların karşılıklarını tek tek yazmışsın.

Onu da sildim.

Hacı'nın astığı şey bir bulmaca değil, bir sağlık testi. Basit bir idman diyelim.

O yüzden yanıtları vermeyelim, başlığa girenler teste katılsın ve kendisi çözsün. Test bunun için var.

Yoksa hemen hepimiz çözdük, şifreli sayıların karşılığını biliyoruz. Ama sizden başka hiç kimse yazmamış farkındaysanız. O zaman hiç anlamı kalmıyor testin.

Sitelerde Paylaş

evrensel-insan,

Bütün yanıtları verdiğiniz bir iletinizi sildim, onun silindiğini görünce bu defa da şifreli sayıların karşılıklarını tek tek yazmışsın.

Onu da sildim.

Hacı'nın astığı şey bir bulmaca değil, bir sağlık testi. Basit bir idman diyelim.

O yüzden yanıtları vermeyelim, başlığa girenler teste katılsın ve kendisi çözsün. Test bunun için var.

Yoksa hemen hepimiz çözdük, şifreli sayıların karşılığını biliyoruz. Ama sizden başka hiç kimse yazmamış farkındaysanız. O zaman hiç anlamı kalmıyor testin.

Oyle mi?

Ben de bunu biregitim/ogretim olarak ele aldim. Yanitlarini da verdim kmi, boyle bir icerikteki yazi dilini herkes ogrensin ve karsilasinca da zorluk cekmesin diye.

Tabi ki bakislar farkli ve yonetici de sizsiniz.

O yuzden bir sey demiyecegim.

Sitelerde Paylaş

If you can read this you have a strong mind. You can forget about Alzheimer's.

sıkıntı çekmeden okudum ama zırva bu. işaret parmağı yüzük parmağından uzun olanlar kansere az yakalanır türünden bir zırva..

keşke hastalık riskini belirlemek-elemek için böyle bakla falı türünden oyunlar yeterli olsaydı ama malesef değil.

ne vahim

pilgrim

Sitelerde Paylaş

sıkıntı çekmeden okudum ama zırva bu. işaret parmağı yüzük parmağından uzun olanlar kansere az yakalanır türünden bir zırva..

keşke hastalık riskini belirlemek-elemek için böyle bakla falı türünden oyunlar yeterli olsaydı ama malesef değil.

ne vahim

pilgrim

Bu bir zihin jimnastiği... Ciddi bir konu değil. Gülünüp eğlenilecek bir konu.

Onu ciddiye alanlara bir zırva gibi görünebilir. Her şakayı ciddiye alan gafillerin olduğunu biliyoruz.

Bu başlığı ciddiye almak ne kadar akıllı bir davranıştır. Orası tartışılabilir.

Zırvaları sıkıntı çekmeden okuyorsunuz. Yalnız onlarla yetinmeyin.

Ciddi yazıları da arada bir okumanızı tavsiye ediyorum.

Sitelerde Paylaş

Latin alfebesi yanında kiril alfebeside biliyorsanız okurkan kafanız biraz karışıyor.YOksa basit kolay bişey. Okumadan bakmak lazım sadece, yazının bütünlüğünden olşan ''kelime şekilleri'' hafızada tanınmışlık yaratıyor, olan bu. Her kelimenin bir şekli var çünkü, hızlı okurken de harfleri okumayız kelimeyi şeklinden seçip anlarız.

Hepsini anladım da, şu yazıdan hiç birşey anlmadım. Bunu çözen hiçbir beyin rahtsızığı yaşamaz ömür boyu sanırım:

vala kusura bakmasın başlığı açan arkdaş ben anlamdım bende goole çevrtim oda yazıları bana çevrdi ama rakmları anlaymadı bende yazıyorum ama cevap veriyorlar sonarasıda türçen bozuk git türçe öyren diyorlar olsa dükan sizin ne bu yaşatan sonra iş güç hayat mücdelesi nasıl ünversteye gidecem o zamanı nasıl bulcam bana açıklarmısınız ben cahil ateistim varmı diyeceyiniz bu sitenin mahle muhtarları var beni uyarıyorlar kendilerine yakıştıramıyorlar okumamış birini siz ateist olabilrsiniz ben ateistin ateistiyim siz atesistim diyerketen kendinize zaten bir din yartmışınız müslüman veya yahdü hırstiyan v.s ismi ister ateist olsun ister başka bir şey zaten allaha inmadığınız için belkide isminizi dinciler verdi bende diyorumki sizin isminzde doğmalar verdiyi için sizde bir din olmuşunuz lütfen insan ayrımı yapayın bana bunu yazdığımiçin çok tepki gelcek ama umrumda deyil anlayışı kişilere sagım sonsuzdur anlayışı olmaylarada saygı göstermem bu konun dışı ama yazdıkça yazdım

Arasıra nokta, virgül filan koysan da bize bu zor işte yardımcı olsan.

Sitelerde Paylaş

Latin alfebesi yanında kiril alfebeside biliyorsanız okurkan kafanız biraz karışıyor.YOksa basit kolay bişey. Okumadan bakmak lazım sadece, yazının bütünlüğünden olşan ''kelime şekilleri'' hafızada tanınmışlık yaratıyor, olan bu. Her kelimenin bir şekli var çünkü, hızlı okurken de harfleri okumayız kelimeyi şeklinden seçip anlarız.

Hepsini anladım da, şu yazıdan hiç birşey anlmadım. Bunu çözen hiçbir beyin rahtsızığı yaşamaz ömür boyu sanırım:

Arasıra nokta, virgül filan koysan da bize bu zor işte yardımcı olsan.

bende onun için yazdım beyin hasatalğına yakalnma diye ama sen yazdıklarımı anlamışın sana fayda sağlamaz :D

Sitelerde Paylaş

Şdimi buruyn bu yzaıyı oyukun da srona byeniznin sğaılğı hkıadnka knouuşn ölemni oaln ilk ve son hrafelr yrednie osuln bnyeniiz aışltkıtr sziin iiçn oukr dnot wrory, be happy. :)

Simdi buyrun bu yaziyi okuyun da sonra beyninizin sigligi hakkinda konusun onemli olan ilk ve son harfler yerinde olsun. Bunyeniz alisiktir sizin icin okur dont worry, be happy.

tarihinde evrensel-insan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...