Jump to content

Masonlar illuminati uzaylılar deccal mehdi kuantum parapsikoloji

Recommended Posts

Buna kesinlikle katılıyorum.

Ama yinede düzenli olarak şöyle en az 6 aylık bir çalışma yapmadan kesin bir şey söylemek istemiyorum.

Zira bu tip çalışmaları yapabilmek için önce "yapabileceğine inanmak gerektiği" şartı,

sonra ise en az "6 veya 12 aylık her gün 1-2 saatlik düzenli rutin çalışma" şartı olmazsa olmazlar olarak gösteriliyor.

Bence bunda algıda seçicilik etkili olabilir. Hani bazen insanlar rüyalarının tuttuğuna, kahve falının tuttuğuna inanır ya. Olmadığı zaman ihmal eder, tuttuğu zaman hatırlarsın. :)

Sitelerde Paylaş

Büyücülük uydurma değil. Günümüzdekiler yalan olabilir.

Büyücülük hangi jeolojik devirde çıktı bu büyü?

Şempanzelerle son ortak atamızın 6.3 milyon yıl önce bu güçleri var mıydı?

Neden insanlarda evrildi? Hangi genler tarafından kodlanıyor?

Hangi elektrokimyasal reaksiyonların ürünü sonucunda oluşuyor?

Hangi evrimsel mekanizmalar büyüyü ilk olarak oluşturdu.

.........................................................

Bu sorunlar çoğaltılabilir. Evrimle açıkça çelişen büyü inancı hiçbir zaman deneyimlenmemiş, gözlemlenmemiş, kulaktan kulağa aktarılan bir inançtan başka bir şey değildir.

Sitelerde Paylaş

Yaşam kendi kendine oluşabilir ise, piramitler neden (kendi kendine) oluşamasın?

Çünkü piramitler kendi kopyalarını yapan(çoğalan/üreyen) organik bileşiklerden gelmiyor da ondan. Üreme yoksa evrim mekanizmaları işlemez. Bu yüzden cansızlar her zaman basit kalırlar.

tarihinde freand tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Müslümanların yeni odak konusu masonlar illuminati.

Orhan Gencebayın videosuda çok komik ya mason duruşu yapıyormuş :D.

Müziği ters çevirmişler :)

Off bune ya rezillik bunların yaptıkları insalığa hakaret.Adam müziği ters çevirmiş içinde türkçe ingilizce kelimeler.

Sinir bozucu.

Bukadar uğraştıkları şeyleri bırakıp dinleriyle uğraşsalar ne güzel olur değilmi?

Okyanusun içine konmuş akvaryumdaki balık gibiler :)

Sitelerde Paylaş
Çünkü piramitler kendi kopyalarını yapan(çoğalan/üreyen) organik bileşiklerden gelmiyor da ondan. Üreme yoksa evrim mekanizmaları işlemez. Bu yüzden cansızlar her zaman basit kalırlar.

Bu, inorganik maddelerin kendi kendilerine oluşmadıkları anlamına mı geliyor?

Sitelerde Paylaş

Bu, inorganik maddelerin kendi kendilerine oluşmadıkları anlamına mı geliyor?

Basit şeyler kendilinden oluşabilir. Karmaşık şeyler ise milyonlarca yıllık üreme-mutasyon-seleksiyon sonucu çıkar. Kendini eşleyen 1 tane RNA molekülünün kendiliğinden oluşması yeter, sonrası gelir zaten.

Sitelerde Paylaş
Basit şeyler kendilinden oluşabilir. Karmaşık şeyler ise milyonlarca yıllık üreme-mutasyon-seleksiyon sonucu çıkar. Kendini eşleyen 1 tane RNA molekülünün kendiliğinden oluşması yeter, sonrası gelir zaten.

Basit şeyler ile neleri kastediyorsun?

Organik olmayan dağ-taş gibi şeyler mi?

Kendiliğinden olma ile mutasyon-seleksiyon arasında bir fark var mıdır?

Sitelerde Paylaş

Uyanığa bak (:

Biz çıkıp:

"yoo hayır koca giza piramitleri nasıl kendiliğinden oluşur yahu" diyeceğiz,

sonra siz de çıkıp:

"tamam işte koca insanlık bu evren ve hayatta nasıl kendiliğinden oluşsun, her şey bir yaratıcının varlığına delildir"

diyeceksiniz öyle mi?

Bizde bu yemi yuttuk dimi? (:

tarihinde VraeL tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kendiliğinden olma ile mutasyon-seleksiyon arasında bir fark var mıdır?

Git ateistler için yaşamın anlamı başlığını oku. Bilim forumunda. Cansızlar arasında üreme rekabeti, hayatta kalım savaşı, iyi olanın popülasyonda sayıca çoğunluğu ele geçirmesi var mı? Cansızlar durağan.

Sitelerde Paylaş
Cansızlar arasında üreme rekabeti, hayatta kalım savaşı, iyi olanın popülasyonda sayıca çoğunluğu ele geçirmesi var mı? Cansızlar durağan.

Cansızlar durağan iseler, nasıl oluşmuşlar? Cansızlarda "mutasyon-seleksiyon" olmadığını iddia ettiğine göre, cansızlar, -tıpkı piramitleri yapan bilinç sahibi insan gibi- bilinç sahibi bir varlık tarafından mı oluşturulmuşlardır?

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Bir de şimdilerde kuantumcu sahtekarlar çıktı. Kuantum istenci diye bir şey varmış, rüyada gördüğün şey gerçek olursa kuantum enerjin nirnvanaya ulaşıyormuş bilmemne.

Selamlar,

Şu ana kadar gördüğün hiç bir rüya gerçekleşmedi diye, 7 milyar insanın da senin gibi olacak diye bir kaide olmadığını düşünüyorum. Böyle deneyimler duyuyorum, görüyorum.

Telepati, telekinezi, parapsikoloji, kuantum istenci falan toplumun yeni dinleri haline geliyor. Bunlara New Age de deniyor. Buna inananın benim gözümde müslümandan farkı yoktur.

Dünyanın gelişmiş sayılan ülkerindeki bazı üniversitelerde parapsikoloji kürsüleri var. Bu ülkelerden bazılarının istihbaratlarında metafizik istihbarat bölümleri var. Olan bir şeyi yok sayamazsın.

Buna God of the Gaps deniyor. Eğer bilmediklerimizi doğaüstüne yorsaydık, şu anda bildiklerimizi de bilmiyor olurduk. Yaşam kendi kendine oluşabilirken, piramitleri bilinç sahibi insan kolayca yapabilir.

"bilinç sahibi insan kolayca yapabilir." demişsin. Bir tane yap da görelim, çok büyük olmasına gerek yok. :D

Sitelerde Paylaş

Şu ana kadar gördüğün hiç bir rüya gerçekleşmedi diye, 7 milyar insanın da senin gibi olacak diye bir kaide olmadığını düşünüyorum. Böyle deneyimler duyuyorum, görüyorum.

Çok basit. Gerçekleştiğinde anlatırsın, tutmadığında unutursun. Milyon kişi milyar rüya görüyorsa elbet birkaç tanesi tutacak. Ben bu vakaların algıda seçicilikten ibaret olduğunu düşünüyorum.

Dünyanın gelişmiş sayılan ülkerindeki bazı üniversitelerde parapsikoloji kürsüleri var. Bu ülkelerden bazılarının istihbaratlarında metafizik istihbarat bölümleri var. Olan bir şeyi yok sayamazsın.

Nepal'de de budayı araştıran resmi devlet kurumları bile var. Onların bu inancı Budizmi doğru yapıyor mu sence? Parapsikoloji gibilerine pseudoscience (sözde bilim) denir. Tıpkı astroloji gibi.

İstersen parapsikoloji alanındaki hileler ve sahtekarlıklara buradan bakabilirsin. Parapsikolojik iddiaların hiçbirisi kontollü deneylerle bilimsel olarak kanıtlanamamış dedikodulardır: http://tr.wikipedia.org/wiki/Parapsikoloji#Sahtekarl.C4.B1klar-hileler

"bilinç sahibi insan kolayca yapabilir." demişsin. Bir tane yap da görelim, çok büyük olmasına gerek yok. :D

Bunlar para tuzağı. Piramitlerin yapılması da gayet olağan olaylar arasında. Nasıl yapıldıkları, ne zaman yapıldıklar, hangi dönemde yapıldıkları bile biliniyor. Bir modern arkeoloji kitabında bile yazar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...