Jump to content

BÜYÜ ÖĞRETEN MELEKLER.

Recommended Posts

• İleti 157
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İmtihan sınamak,sonucu görmek için yapılır.Allah sonucu zaten görüyor,çok mantıksız. Bunun adı imtihan olmaz,bence İslam literatürüne bunu tanımlayacak başka bir fiil-isim koyun.

Allah sonucu biliyor ama sen bilmiyorsun, mahşer günü mazretin olmamaması için bu imtihandan sonra notunu alıp mekanını seçerken sığınacak yada medet umacak birşeyin olmaması içindir, ne ekersen onu biçersin. bugün bu posta koymaların, mantıksız dediğin durumlar insanoğlunun kücücük beynine göre mantıksız gelen durumlardır, yarın inkar edeceğin için delilleriyle önüne getirelecek. o zaman neden diyemeyeceksin, hak ettim ben seçtim ben yaptım diyeceksin.

Sitelerde Paylaş

Allah sonucu biliyor ama sen bilmiyorsun, mahşer günü mazretin olmamaması için bu imtihandan sonra notunu alıp mekanını seçerken sığınacak yada medet umacak birşeyin olmaması içindir, ne ekersen onu biçersin. bugün bu posta koymaların, mantıksız dediğin durumlar insanoğlunun kücücük beynine göre mantıksız gelen durumlardır, yarın inkar edeceğin için delilleriyle önüne getirelecek. o zaman neden diyemeyeceksin, hak ettim ben seçtim ben yaptım diyeceksin.

Neyi hak ettim.Bin küsur yıl önce yaşamış bir insanın tuhaf ritüellerini yapmadım diye mi?Tanrıya inanıp iyi bir insan olabilsem de bu şahsı kabul etmedim diye mi?Bunun için mi sonsuz işkence?Üstelik Allah imtihan ediyor demeniz yine de saçmalık.Bunun adı Allahın yaptığı imtihan olmaz.Çünkü sonucu biliyor.Derdi benim de sonucu görmemi bekleyip öyle yakmaksa yani yanmama bahane yaratmaksa bence putunun psikolojik sorunları var demektir.

tarihinde Birko tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Neyi hak ettim.Bin küsur yıl önce yaşamış bir insanın tuhaf ritüellerini yapmadım diye mi?Tanrıya inanıp iyi bir insan olabilsem de bu şahsı kabul etmedim diye mi?Bunun için mi sonsuz işkence?Üstelik Allah imtihan ediyor demeniz yine de saçmalık.Bunun adı Allahın yaptığı imtihan olmaz.Çünkü sonucu biliyor.Derdi benim de sonucu görmemi bekleyip öyle yakmaksa yani yanmama bahane yaratmaksa bence putunun psikolojik sorunları var demektir.

yanmana bahane yaratmıyor, sebe-sonuç ortada sen seçimini yapıyorsun sebepler ve sonuçlar netice ediyor, delikanlıca yaşadında sana zorla ihanet et mi dediler.

bu yazdıkların bahane, hayatı güle oynaya yaşa, putu kabul etmem, binküsür yılı kabul etmem, Allahı kabul etmem diyerek kendine bahane üretirken kimse seni zorladımı, hayır..

hür iradenle yapmış olduğun seçimler, ölüp gideceksin, belkide yüzbinlerce yıl kabirde yaşayacaksın süresini zamanını kimse bilmiyor, o yaşamdan sonra mahşer yerine hazırlık vakti gelince, Allahın hzurunda tek tek saniye saniye, konuştuğun, yaptığın herşey gözünün önüne gelince, bahanelerin olmayacak, senin şuan saçma dediklerinin mahkemesini o zaman yapacaklar.

Allah sana sebepsiz yere asla zulm etmezz, sen neyi hak ediyorsan bu yaşamdan götürüp onlarla amel olunacaksın.

Sitelerde Paylaş

yanmana bahane yaratmıyor, sebe-sonuç ortada sen seçimini yapıyorsun sebepler ve sonuçlar netice ediyor, delikanlıca yaşadında sana zorla ihanet et mi dediler.

bu yazdıkların bahane, hayatı güle oynaya yaşa, putu kabul etmem, binküsür yılı kabul etmem, Allahı kabul etmem diyerek kendine bahane üretirken kimse seni zorladımı, hayır..

hür iradenle yapmış olduğun seçimler, ölüp gideceksin, belkide yüzbinlerce yıl kabirde yaşayacaksın süresini zamanını kimse bilmiyor, o yaşamdan sonra mahşer yerine hazırlık vakti gelince, Allahın hzurunda tek tek saniye saniye, konuştuğun, yaptığın herşey gözünün önüne gelince, bahanelerin olmayacak, senin şuan saçma dediklerinin mahkemesini o zaman yapacaklar.

Allah sana sebepsiz yere asla zulm etmezz, sen neyi hak ediyorsan bu yaşamdan götürüp onlarla amel olunacaksın.

Ya hangi sebeplerden dolayı beni sorgulayacak sormlu tutacak ?bana sordumu doğarken doğmak istiyormusun sormadı neyin imtahanıdır. ben imtahana girmek istemiyorum diyebilme hakımı elimden alıyorsun bu zorbalık deyilmi? bana sordumu hangi ülkede doğacağımı. ben belki müslüman ülkede doğmak istemiyorum hata bir müslümanla asla cennte olmak istemiyorum neden olmak istiyimki sapık bir dinle kafaları apış arasına sıkşmiş bir müslümnla ben ne diye cennte gireyim huriler için yeni tomurcuk meme içinmi. biz centemi gideceyiz yoksa kerhaneden daha aşağı bir yermi? medeni kanularda kerhaneye 18 yaşından küçükleri almıyorlar senin allahın 18 yaşından küçülerle yatmaya davet ediyor bumu sevgili adaletli allahın. muhmmedin bizat bu dünyada 9 yaşındaki kızla yatı. cennte sakın deme ordaki kızlar :D sıcaktan cabuk ergenlik çağını atlatıyor saxse hazır hale geliyor. belki ben cennte tekrar karımla yani ailemle birlite yaşamak istiyorum bu hakı bana veriyormu yok.kainatı yaratan güya allah isimli put pekiyi allahın hiç evi olurmu? allah nerde diye sorsan o her yerdedir zamandan münezihtir dersiniz pekiyi kardeşim kainatın ucunu bucağını bilmiyoruz yetmiyorum ona bu kadar yer bırkta bi garibanın evi olsun orası biraz merhametli ol aç gözlü olma.

tarihinde güven tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ya hangi sebeplerden dolayı beni sorgulayacak sormlu tutacak ?bana sordumu doğrken sormadı neyin imtahanıdır. ben imtahana girmek istemiyorum diyebilme hakımı elimden alıyorsun bu zorbalık deyilmi?

Ailen seni vaktiyle okula yolladı, sınavlara girdin belki de girmeyi istemedin ama yine de girdin. Ailenin sana yaptığı zorbalık mıdır?

Sitelerde Paylaş

Ailen seni vaktiyle okula yolladı, sınavlara girdin belki de girmeyi istemedin ama yine de girdin. Ailenin sana yaptığı zorbalık mıdır?

Ulan eyvahcübeli hiç akılanmıyacakmısın bunca sorunun arasında cıbızık yapaya devam ederek kendinimi kurtacaksın kendini haklımı çıkracağınımı sanıyorsun. ben haytımda sınava girmedim girmeyide isterdim malesaf olmadı. neyse öyle bile olsa o çocuğu sınava zorla soktun o çocuk istemiyorsa o başarısız olacak ve sizin deyiminizle günahkar ve cehnme gidecek sen bunu anlaymasın beynin din denen sakileştirciyle çalışıyor kafan bunları almaz ve sen hiç bir zaman şüpeci olamasın koyun gibi güdülmeye mahkumsun.

Sitelerde Paylaş

Ulan eyvahcübeli hiç akılanmıyacakmısın bunca sorunun arasında cıbızık yapaya devam ederek kendinimi kurtacaksın kendini haklımı çıkracağınımı sanıyorsun. ben haytımda sınava girmedim girmeyide isterdim malesaf olmadı. neyse öyle bile olsa o çocuğu sınava zorla soktun o çocuk istemiyorsa o başarısız olacak ve sizin deyiminizle günahkar ve cehnme gidecek sen bunu anlaymasın beynin din denen sakileştirciyle çalışıyor kafan bunları almaz ve sen hiç bir zaman şüpeci olamasın koyun gibi güdülmeye mahkumsun.

ulan..... diye başlamana rağmen ben sana güzel insan diyerek başlıyorum, sıkıntın nedir, Allahın yaptığı sınav sana zor mu geldi? Ne istiyor Allah senden?

Çalma, içme, zina yapma, rüşvet alma, faiz yeme, kumar oynama gir cennete...

Sitelerde Paylaş

ulan..... diye başlamana rağmen ben sana güzel insan diyerek başlıyorum, sıkıntın nedir, Allahın yaptığı sınav sana zor mu geldi? Ne istiyor Allah senden?

Allah değil, Muhammed istemiş, Allah hayali bir figür.

Sitelerde Paylaş

zinanın çalmanın içmenin rüşvet almanın alasını müslümanlar yapıyor .

asıl gasbı insanların malına mülküne gece baskılarıyla el koyan senin muhmmet dediyin adamdır ve müslümalardır hata allah ganimet cariyeliyi savunuyor buna bile inıyorsun pes doğrusu

Sitelerde Paylaş

Yanmama bahane yaratmayan; cehennemi insanlarla dolduracağıma dair yemin ettim demez,herkese hidayet verirdim ama bu yemin artık benden çıkmıştır demez.Bu acizliktir çünkü herkese hidayet verebilecekken ağzından kaçırdığı yeminle artık bunu yapamayacağının itirafıdır.Tanrı bu olamaz.Üstelik kimin yaşamının delikanlıca olduğuna sen karar veremezsin.Sizin putunuza tapmayan ihanet etmiş mi oluyor.Tanrıya inanıp çok iyi bir insan da olunsa cennete gitme Muhammed'e inananların tekelindedir.Sen bunlardan bahset...Kabir azabı saçmalıklarıyla

insanları aldatmaya çalışma.

tarihinde Birko tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 3 years later...
On 10.07.2012 at 18:26, güven yazdı:

Bakara/ 102. Tuttular da Süleyman mülküne dair şeytanların uydurup izledikleri şeyin ardına düştüler. Halbuki Süleyman inkâr

edip kâfir olmadı, lakin o şeytanlar kâfirlik ettiler; insanlara sihir öğretiyorlar ve Bâbil’de Harut ve Marut’a, bu iki meleğe indirilen şeyleri öğretiyorlardı. Halbuki o ikisi “biz ancak ve ancak sizi denemek için gönderildik, sakın sihir yapıp da kâfir olmayın!” demeden kimseye birşey

öğretmezlerdi. İşte bunlardan karı ile kocanın arasını ayıracak şeyler öğreniyorlardı.

Fakat Allah’ın izni olmadıkça bununla kimseye zarar verebilecek değillerdi. Kendi kendilerine zarar verecek ve bir fayda sağlamayacak bir şey öğreniyorlardı. Yemin olsun ki, onu her kim satın alırsa, onu alanın ahirette bir nasibi olmayacağını da çok iyi biliyorlardı. Hakkiyle bilselerdi, uğruna canlarını sattıkları şey ne çirkin bir şeydi.

Hani şeytan büyü öyretse tamam dicem. Uyarlmış olsalarda meleklerin büyü öyretmesi enterasan. hemde karı kocanın arsını bozamak için büyü öyretiyorlar. insanla melek nasıl bir araya gelir çözemdim doğrusu. gönderme öyrenmesinler çokmu zor.

günceleme

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...