Jump to content

Ramazan kapida...

Recommended Posts

• İleti 235
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Eve gelirken üç bira alıyım dedim. Büfedeki buzdolabının camını kağıtla kaplamışlar. Ne o dolaplarda mı türbana girdi dedim? Yaw kapatıyoruz ama satıyoruz dediler İstanbul'da.

hee biliyorum o tipleri. Ben geçen ramazanda görmüştüm bi meyhane, bar gibi bi dükkanin caminda 'ramazan dolayisiyla kapaliyiz' yaziyodu.. Ne alaka şimdi? 11 ay boyunca içki sat sat, ramazan gelince satma. Ne ikiyüzlülük ne sahtekarliktir buu?

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ben de forum açtım ama bir Allah'ın kulu üye olmadı

http://ateistforum.biz/mybb/index.php

Çeşitlilik güzeldir.

Ateist forumları, fb sayfaları, blogları olabildiğince çok sayıda olmalı.

Malum biri kapatılır yada saldırıya uğrarsa eğer diğerleri elimizde kalsın ;)

Bu yüzden tebrik ederim çalışmanızdan dolayı.

Fakat çeşke daha özgün davransaydınız; isim farklı olabilirdi, skin biraz itici, birde çekici bir banner lazım ;)

Sitelerde Paylaş

Bu site vbulletin mi yoksa başka birşey mi? ateistforum.org'u soruyorum.

Ücretli kurulan sitelerin daha fazla hit alma vb muhabbetleri doğru mu?

Hatac öyle kimse gelip sitene üye olmaz dostum, çünkü bu konulara merakı olan googleye yazar ve arar karşına bu site çıkıyor senin siteni kim görecek te gelecek ? zamanla belli bir kitle oluşur acele etme, seo falan bir sürü dalgası var hit alma yöntemleri var, reklam vb.

Sitelerde Paylaş

sanki her oruc tutan milyon dolarlik adammis gibi yaziyorsunuz yok olumune yicekmis aksama falan bir ekmek bir sogani olan var sadece onlarda bizden beteri var diye sukur niyetinde tutuyor hem ben duymadimki bir uzman sagliga zararli desin hepsi yararli diyor

hangi müslüman uzman, oruç tutmayin zararlidir der ki...

Sitelerde Paylaş

hem ben duymadimki bir uzman sagliga zararli desin hepsi yararli diyor

Onlar dokuz köyden kovulmak istemeyen uzmanlar, çünki iyi ekmek yiyorlar o cahil köylülerden.

Sen onu ''orucun zararları'' olarak değil de, ''uyku arasında kalkıp yedikden sonra tekrar uyumanın zararları'' olarak yada ''öğün atlamanın zararları'' olarak, ''sıcaklarda 20 saat susuz kalmanın zararları'' olarak ararsan dolaylı olarak doğru sonuçlara ulaşırsın. artık bu sonuçlar arsında bir bağlantı kurup kendi ''sonuç'' çıkarımını yapmak ta senin zekana kalmış. Hatta maden frasızsın internette unlar üzerine fransızca bir araştırma yap.Böylesi daha tarafsız ve sağlıklı olur.

Sitelerde Paylaş

Samet Fransadamı yaşıyon lan, sana tek kelime yazıklar olsun bu dünya çok mu önemli ki fransaya gittin elin gevurunun ekmeğini yiyorsun rahatın için değer mi, Müslüman kardeşlerin bombalanıyor bence bırak gel irana falan yerleş, açta kalsan azda kazansan boşver önemli olan öbür dünya değil mi?

Neyse sameti boşverelim müslüman sandım ama gözümden düştü açıkçası dikkate değmez, Fransada o yediği ekmeğe ihanet edip fransayı kötüler ama kürtlere gelincede aynı suçu onlara atar, ne farkı var fransa için kendisinin acaba? neyse konuya dönelim..

fakirler için kurulan iftar çadırlarında ekonomik durumu iyi insanlar görümekteyiz, mutfak masrafından kısıp ramazan boyunca ekonomik yönden rahat etmek amacında olan çok var arkadaşlar..

Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...