Jump to content

Nasıl Ateist Oldum?

Recommended Posts

Niye islamı terk ettiğin belli.

Cevabı; amerikancı fettoların peşine müslüman diye takılanlarlarda müslümanlık ne arar? Yani sen fettocularla takıldığın için islamı öğrenememişsin yani %100 müslüman olamamışsın. Onun için terk etmişsin. %100 müslüman olsaydın ateist olmazdın.

Benden tavsiye Kuran'ı tam anlamıyla tefsirler ve meallerle anla ve öğren sonra tekrar karar ver. Her meal ve tefsir yazarına da kesin doğrudur diye yaklaşma.

İslamı, abidik gubidik hocaefendilerin beyin yıkama risaleleriyle ve hadislerin sahteleriyle değil Kuranla öğrenebilirsin ancak.

Sen %100 müslümansan burada ne işin var?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 83
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sen %100 müslümansan burada ne işin var?

Bu siteye üye olanların içinde müslümanlar da var. Hem bu ne kibir !!! ve büyüklenme. Bre sen üyelik zabıtası mısın ?

Gölge etme hakikatleri sunana

Değildir adamlık hakikate karşı kılıç kuşanana

Karınca der ki bırakma hakikatı

Taşısa da elinde sevmediğin adamı

tarihinde Karınca tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu siteye üye olanların içinde müslümanlar da var. Hem bu ne kibir !!! ve büyüklenme. Bre sen üyelik zabıtası mısın ?

Gölge etme hakikatleri sunana

Değildir adamlık hakikati karşı kılıç kuşanana

Karınca der ki bırakma hakikatı

Taşısa da elinde sevmediğin adamı

Seni Nisa 140'a havale ediyorum.

Sitelerde Paylaş
  • 7 years later...

Ruh kavramı yüzünden. Normalde 19’cuydum ama bir süre sonra kavramlardan bunaldım ve araştırma başladı, bilimsel ayetlerin aslında saçmalık olduğunu gördüm ve Muhammed’in 20 senede 19 kodunu(!) yapabileceğini düşündüm(Yahu bu adam zaten tüccar değil miydi, matematiği iyi biliyordu demek ki). Ruha gelirsek; ben benim, benim içimde algılayamadığım bir ben varöyle mi? Benim olayım böyle.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...