Jump to content

Yeni konu açmak için...

Recommended Posts

• 1 year later...
  • 4 weeks later...

ben de direk yeni konu açmak istiyorum ama olmuyor. demek bundan dolayıymış. 20 mesaj ne yazacam ben ya zaten direk açmam gereken bi konu var orda off.

Açmayı istdiğiniz konu veya onunla ilgili olabilecek bir başka konu büyük ihtimalle zaten tartışılmıştır. Eski konuları araştırıp, ilgili olduğunu düşündüğünüz bir konu bulursanız, yazacaklarınızı oraya yazabilirsiniz.

Sitelerde Paylaş

ben de direk yeni konu açmak istiyorum ama olmuyor. demek bundan dolayıymış. 20 mesaj ne yazacam ben ya zaten direk açmam gereken bi konu var orda off.

Öncelikle selamlar ve hoşgeldin;

O konu neymiş mesela bi ipucu ver :)

20 mesaj çok da fazla değil haddizatında..

tarihinde teflon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Öncelikle selamlar ve hoşgeldin;

O konu neymiş mesela bi ipucu ver :)

20 mesaj çok da fazla değil haddizatında..

merhaba, ilginiz için teşekkürler. öncelikle kendimi tanıtıp, geçmişimi anlatacağım, sosyal yaşamımda sır gibi saklamak zorunda kaldığım dünya görüşümü açıklayabilme açlığımı gidereceğim, ama asıl amacı tüm çevresi tarafından dışlanma ve ötekileştirilme korkum konusunda yardım istemek olan bir konu açmak istiyodum. çünkü benim yaşadıklarımı ve yaşayacak olduklarımı yaşamış kişileri ancak burada bulabileceğimi düşündüğüm için bu foruma üye oldum. 20 mesaj atmak için dünden beri sürekli konuları okuyorum ama henüz pek mesaj atmayı beceremedim.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...