Jump to content

Hüzünlü, dramatik, trajik klasik müzikler

Recommended Posts

• İleti 444
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kemanı on numara kullanmış. İşte böyle kemanlı parçalara bayılıyorum.

Ya -_- ben özellikle bir parça buldummu onun birçok versiyonunu dinleyip en güzelini arıyorum, buda bulduğum bir parça ve 3,4 şekilde çalınmıştı, içinden en güzeli buydu bana göre,..... yorum farkı diyelim :) tarihinde -inmanah- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

A.Artaud bilerekmi yapıyon :D bulamadımki :) anladın?

Alla alla, asıl sen mi bilerek yapıyorsun? Bak linke tıklayacaksın, şimdi ben tıkladım açılıyor. Ondan sonra karşına çıkan sayfada MP3 Download (1,50 MB) bu linke tıklayacaksın o kadar. Hatta buradan tıkla, belki açılır.

tarihinde A.Artaud tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Alla alla, asıl sen mi bilerek yapıyorsun? Bak linke tıklayacaksın, şimdi ben tıkladım açılıyor. Ondan sonra karşına çıkan sayfada MP3 Download (1,50 MB) bu linke tıklayacaksın o kadar. Hatta buradan tıkla, belki açılır.

Şimdi dinleyebiliyorum, opera, müziği hoşmuş,......bilerek yapmıyorum anla işte aa. tarihinde -inmanah- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Güzel parçaymış Noir. Ellerine sağlık. Bildiğin başka böyle parçalar varsa paylaşırsan sevinirim :)

rica ederim :)

beğenir misin bilmem ben seviyorum bunu.

Sitelerde Paylaş

İkisini de dinledim. İlkini zaten beğenmemem imkansızdı, çünkü Albinoni'nin güzelim Adagio'sunun farklı bir yorumuydu ve oldukça başarılı bir iş çıkarmışlar.

Belle(güzel) isimli parçayı da daha önce bir yerden duymuştum fakat ismini bilmiyordum oda çok güzel. Teşekkürler :) .

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...