Jump to content

Spagetti böyle yenir

Recommended Posts

Haram yoldan kazanıp yüzünün karasıyla yemektense, helal yoldan kazanıp yüzünün kara peçesiyle yemek yeğdir.

Konuyu harama niye bağlıyorsun?

En üst islami kurallara göre davranmış. Peçe takmış.

Bir de bu peçeyle makarna yiyor.

Bu da günümüzün görgü kurallarıyla bağdaşmıyor.

İlla kadını savunacan hea..

Sitelerde Paylaş

Olasılıklar

a)Haram yoldan kazanıp yüzünün karasıyla yemek

b)Helal yoldan kazanıp yüzünün kara peçesiyle yemek

c)Haram yoldan kazanıp yüzünün kara peçesiyle yemek

d)Helal yoldan kazanıp yüzünün akıyla ve onuruyla insan gibi yemek

İnsan olanın aklına tek şık gelir, o da (d) şıkkı,

diğerlerini at çöpe gitsin

Bu video kadının düşürüldüğü iğrenç durumu göstermesi açısından ibretlik. Ama bunda kadınların büyük suçu var

Sitelerde Paylaş

Geliştirelim;

"Haram yoldan kazanıp kara yüzünün ak makyajı ile yemektense, helal yoldan kazanıp ak yüzünün kara peçesiyle yemek yeğdir."

Konuyu saptırma videoda haram, helal para kazanma ile ilgili bir ibare yok. Peçe takmayanlar haram para kazanıyor diyorsan onu bilemem. Gerçi o peçe takanların para kazandığı da şüpheli orası ayrı konu. Konu paranın kazanılma şekli değil makarnayı yeme şeklidir.

tarihinde Hizip tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Utanç verici bir durum. Bu görüntünün gerçek olduğuna inanasım gelmiyor. Acaba kadının peçesi alttan mı bağlı? (Burnunun üzerinden yiyen kadın için soruyorum.) Sanki, onun karşısındakinin peçesi alttan açılıyor, o kadıncağız da...Yok ya...Hiç bir mantığı yok bu işin...Saçmalık. Aslında bunların kocalarını bu şekilde bağlayıp ne yedirmeli? Sahi, spagetti de zor yenir bilmeyen için. Rezalet!

Buldum!! Bu kadınlar şeytana uydu. Canları spagetti yemeyi çok istedi, bu halleriyle spagetti yemenin çok zor olduğunu düşünürlerken şeytan onları kandırdı ve "burnunuzun üzerinden de yiyebilirsiniz" diye düşündürttü. Yok yahu, bu da olmaz, şeytan böyle işlerle de uğraşacaksa gitsin istifa etsin.

Şimdi, kadın aklıdır diyeceğim ayıp olacak. :D Peki, ya biz erkekleri böyle bağlasalardı nasıl yerdik? Sıkıysa bağlasalardı, dimi :D Nereden bakarsan bak rezillik. Tuh Allah belanızı versin...

Sitelerde Paylaş

Utanç verici bir durum. Bu görüntünün gerçek olduğuna inanasım gelmiyor. Acaba kadının peçesi alttan mı bağlı? (

Benim istanbulda şahit olduğum alttan yiyordu. Turist bir aileydi. Aklıma ilk bu video gelmişti. Yani hakkaten alttan ya da üstten böyle yiyorlar. O peçe çıkmıyor yemek yerken.

Sitelerde Paylaş

Geliştirelim;

"Haram yoldan kazanıp kara yüzünün ak makyajı ile yemektense, helal yoldan kazanıp ak yüzünün kara peçesiyle yemek yeğdir."

haram para yemek islamın kuralıdır haram yedinmi allahım beni bağıla dedinmi iş tamam birde cumya gitinmi arap putu hemen günhlarını bağışlar

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...