Jump to content

İngilizce çalışırkennn...

Recommended Posts

By reflex seni lanet olası, sana yardım etmeye çalışanlara bir bukle teşekkürü çok görüyorsun ama kendini savunmaya gelinde maşallah sayfalar dolusu üşenmeden yazıyorsun, bu ne Allahtan korkmaz kuldan utanmazlıktır, bu ne bir ben yaşayımcılık herkes beni seyretsinciliktir, bu nasıl dinciliktir bu nasıl vb vs. örnekler çoğaltılabilirdir.

tarihinde internettin_hoca tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 45
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İşte buna faydalı aktivite diyorz :) Yükledim gerçekten hoş bişey tavsiye ederim. İngilizce bilenlerde yüklesin derim.

Abicim siteme gerek yok bende iki saattir teşekkür etmeye çalışıyorum. Gönderirken hata oluştu. Şunu yazmıştım:

"İşte buna faydalı aktivite diyorz :) Yükledim gerçekten hoş bişey tavsiye ederim. İngilizce bilenlerde yüklesin derim."

Emeğine sağlık tekrardan teşekkürler.

Sitelerde Paylaş

Bir tane eleman bir cnbce dizisini ilk 10 bölümünü her bölüm önce türkçe altyazılı sonrada orjinal diliyle izlemiş ve sonrakileri ise hep orjinal diliyle izlemiş, önceleri zulüm gibymiş ama zamanla anlamaya başlamış, çünkü sürekli aynı kelimeler vesaire, şu anda ise ingilizceyi tamamaen anlıyor..çok ilginç ama mantıksız değil düşünü ki Almanyaya giden en cahil cühela reflex gibi insanlar bile mecburen nasıl öğrendiler ?

Bu dizi izleme sistemi aslında çok daha planlı ve programlı olarak hikaye kitapları, gramer, konuşma, yazma ile desteklenerek uygulanırsa bir sezon bittiğinde ingilizceyi gerçekten kimbilir nasılda öğrenir...ama o sabır nerde 2 günde ingilizce 1000 kelime peşindeyiz :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...