Jump to content

Metal Müzik Başlığı

Recommended Posts

• İleti 289
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

şuan köyde olduğumdan telefondan takip ediyorum favori grubum;

Disturbed

Ve bir grup daha var türünü bilmediğim;

Empyrium

Ek olarak need for ound 1 & 2 ve most wanted serilerinde çalan rock-metal müzikler gerçekten çok hoş dinlemenizi, tavsiye ediyorum..

İyi kafa sallamamalar =)

Sitelerde Paylaş

Türk Metal Camiasının Acı Kaybı: Bir Sepultura Hayranı Daha KPSS'ye Teslim Oldu

atil.jpg

1990’lı yıllardan bu yana gün geçtikçe eriyen ve etkisini yitiren Türk metal camiasına son darbe Ankara’dan geldi. Camianın içerisinde yıllardır uzun saçları, kirli giyimi ve postallarıyla “Speed” olarak tanınan, “Hayvan Evladı” isimli fanzinin kurucusu Atıl Öztuncay (32) KPSS sonuçlarına göre Tarım Bakanlığı’na yerleşerek saçlarını kestirip takım elbise giydi. Metal camiası yasta…

Bir efsaneydi...

Ankaralı metalseverlerin çok yakından tanıdığı bir isim olan Atıl Öztuncay, artık bir devlet memuru... Çamaşır suyunda kısmen beyazlatılmış askeri çantası, astsubay tanıdığından aldığı postalları ile bir dönemin simge isimlerinden olan Öztuncay, aynı zamanda 13 Haziran 1999 tarihinde yapılan Metallica konserine "grubun artık çok bozduğu" gerekçesi ile gitmeyi reddederek ilk aykırı çıkışını yapmış ve dikkatleri de üzerine çekmişti. Gençlik yıllarında Karanfil Sokak ve Yüksel Caddesi gibi uğrak yerlerde gün boyu hiçbir şey yapmadan oturan ve bu tavrıyla metal camiasında ölümsüzleşerek "Abi Yüksel'e gidelim Speed, Mağara, İzmarit falan oturuyor orda" efsanesini de başlatan Atıl Öztuncay, bara girmeden önce birkaç bir şey içme fikrini de bir fanzinde okuyup Türkiye'ye uyarlayarak bu anlamda da bir dönemin bütçesine çok ciddi katkılarda bulunmuştu.

...

http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=188201

Sitelerde Paylaş

Bilmemenin verdiği cazibe heralde, :) bir ihtimal sevdiğim bir tarz bulurum belki dedim ama daha bulamadım, bulursam bu başlıkta çokça asarım, tabi bulacağım tarz sana bebe işi gelir kesin. -_-

papa roach filan dinliyodum ben metal dinlemeden önce. papa roach - linkin park - skillet - three days grace filan iyi gelebilir

papa roach - between angels and insects iyiydi :D

Sitelerde Paylaş

papa roach filan dinliyodum ben metal dinlemeden önce. papa roach - linkin park - skillet - three days grace filan iyi gelebilir

papa roach - between angels and insects iyiydi :D

Senin tarzın yine akıllı duruyor, nihilistik´inki tam deli dumrul, :huh: ızdırabın adı nedir deseler ahada nihilistik´in dinledikleri derim :)
Sitelerde Paylaş

Neden?.......niye?.....niçin?...vardır mutlaka nedeni.

çok gereksiz şekilde popülerler..

yığınlar için müzik yapıyorlar.

benim için bir şey ifade etmiyor.

bir de hristiyan müziği satan yerlerde albümleri satılıyormuş bir ara..

şu hoştur mesela.

ilk iletiyi de bunla açmıştım.

Sitelerde Paylaş

çok gereksiz şekilde popülerler..

yığınlar için müzik yapıyorlar.

benim için bir şey ifade etmiyor.

bir de hristiyan müziği satan yerlerde albümleri satılıyormuş bir ara..

şu hoştur mesela.

ilk iletiyi de bunla açmıştım.

Müziklerini asıl amacının dışına taşırmışlar yani......tabi parada önemli fakat asıl amaç bu olmamalı diyorsun.
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...