Jump to content

Metal Müzik Başlığı

Recommended Posts

• İleti 289
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Dropkick Murphys - I'm Shipping Up To Boston

Sözleri;

i'm a sailor peg

and i've lost my leg

climbing up the top sails

i've lost my leg!

i'm shipping up to boston whoa

i'm shipping off...to find my wooden leg

i'm a sailor peg

and i've lost my leg

climbing up the top sails

i've lost my leg!

i'm shipping off...to find my wooden leg

Sitelerde Paylaş

Ne kadar kalitesiz, özenti, işi sırf para için yapan çakma salak gurup varsa bu başlık altında toplamışsınız. Burda bişey paylaşmayacaktım ama içler acısı halinize daha fazla katlanamadım. Bu saçmalıkları dinleyip ortalıkda metalciyim diye dolaşıyorsanız batsın bu dünya.

Alın bikaç örnek, tanışın black metal ile, ya böyle sevin yada sonsuza dek terkedin.

Sitelerde Paylaş

Ne kadar kalitesiz, özenti, işi sırf para için yapan çakma salak gurup varsa bu başlık altında toplamışsınız. Burda bişey paylaşmayacaktım ama içler acısı halinize daha fazla katlanamadım. Bu saçmalıkları dinleyip ortalıkda metalciyim diye dolaşıyorsanız batsın bu dünya.

Alın bikaç örnek, tanışın black metal ile, ya böyle sevin yada sonsuza dek terkedin.

Gören de seni her gün hayvanlara işkence ediyor, tapınak kundaklamak için planlar yapıyor ya da seri katil falan sanacak.

Sen de sadece dinleyip ben black metalciyim. En ortodoks metal budur. Başkaları metal değildir falan diye hava atıyorsundur şimdi.

Ama işin aslı bu değil. Bunlar da bizim gibi yemek yiyip su içiyor. Bunların da paraya ihtiyaçları var.

Onun için bazen en radikal düşüncelerden vazgeçmek gerekebilir.

tarihinde nihilistik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Gören de seni her gün hayvanlara işkence ediyor, tapınak kundaklamak için planlar yapıyor ya da seri katil falan sanacak.

Bunları yapmam gerekmez, sadece ''doğru'' sanatçıları seçiyorum, neden dindediğimi biliyorum, anlaayrak dinliyorum, ve gerçekten değer veriyorum ve bağlıyım. Bunlar yeter. Hakiki olması yeter.

Sen de sadece dinleyip ben black metalciyim. En ortodoks metal budur. Başkaları metal değildir falan diye hava atıyorsundur şimdi.

Anlatmaya çalıştığım budur; black metal bir hava atma, üstünlük kanıtlama kulvarı değildir, eğlence müziği, sosyalleşme konusu değildir. Bİr ruhu vardır, ama ne yazıkki sizin dinledikleriniz de o ruh yok, sadece şekli var.

Ama işin aslı bu değil. Bunlar da bizim gibi yemek yiyip su içiyor. Bunların da paraya ihtiyaçları var.

Onun için bazen en radikal düşüncelerden vazgeçmek gerekebilir.

Doğru tabi, onlar da insan. Ben de onlar kadar insanım.

Ama insan var insan var.

tarihinde NiHiL tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bunları yapmam gerekmez, sadece ''doğru'' sanatçıları seçiyorum, neden dindediğimi biliyorum, anlaayrak dinliyorum, ve gerçekten değer veriyorum ve bağlıyım. Bunlar yeter. Hakiki olması yeter.

Bir kaçı dışında hakiki olanı yok. Hepsi edebiyatını yapıyor.

Zaten dediklerini uygulamaya kalksalar ömürleri çok uzun olmaz.

Ayrıca BM için müzik türü bile demeyen var.

Sen sanatçı diyorsun bu da ilginç..

Anlatmaya çalıştığım budur; black metal bir hava atma, üstünlük kanıtlama kulvarı değildir, eğlence müziği, sosyalleşme konusu değildir. Bİr ruhu vardır, ama ne yazıkki sizin dinledikleriniz de o ruh yok, sadece şekli var.

Benimkilerinde de anlam var. Sırf bağırmak için ya da sadece popüler olmak için yapılanlara değer vermiyorum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...