Jump to content

Metal Müzik Başlığı

Recommended Posts

• İleti 289
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ozzy heavy metali kuran kişi olarak bile sayılabilir.

Bu müziğe çok katkıları olduğu aşikar.

Ama müziğin içindeki fikri zayıflatıp yığınların, çoluk çocuğun müziği haline getirdiğini düşünüyorum.

Ozzfest ABD'nin en büyük metal festivali. Ama içinde hiç bir şey yok.

Bu kadar eleştirme hakkımız olsun artık. :)

tarihinde nihilistik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Göklere çıkıyorsun.

Nirvanaya ulaşıyorsun.

Şaka..

Müzik türlerinden bir tür işte.

Yalnız daha tanrısız, daha kurallı, daha manalı.

Popüler olma derdi fazla yok.

Tanrısız olduğu gerçekte, daha kurallımı o biraz muammalı gibi, resmen çıldırık şekilleri var, yada bana öyle geliyor.
Sitelerde Paylaş

Onlarca türü var bu müziğin.

Ben diyeyim 40 sen de 50..

Ya bazı metalmi rakmı bende bilmiyorum incelemedim, sadece kulağıma ilişince hoşlandığım bazı müzikler oldu, senin dediğin gibi birçok çeşit olmalı bilmiyorum çünkü, biliyorum dersem yalan olur.
Sitelerde Paylaş

Ben pink floyd dinlerim genelde.Her şarkısı ayrı tad veriyor.High hopes dinliyorum , ürperiyorum. Hey you dinliyorum , ruh halim ne olursa olsun hüzünleniyorum.Comfortably Numb dinliyorum , müziğin ne olduğunu anlıyorum.Ne dediklerini dinlemiyorum bile , ama söylemek istedikleri şeyleri anlıyorum.Gerçi pink floyd ne kadar metaldir orası ayrı konu ama...Bir de benim farklı bir müzik dinleme şeklim var.1 hafta boyunca hiç kaliteli müzik dinlemiyorum.Mesela Demet Akalın dinliyorum , saçma sapan yabancı pop müzikleri dinliyorum.1 hafta sonra da yatmadan önce açıyorum müziğimi , takıyorum kulaklıklarımı .Ve mutluluğu hissediyorum......

tarihinde BrainDamage tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ülkemizin doom metalcilerinden Müslüm Gürses'ten göndereyim bir tane. :D

http://www.youtube.com/watch?v=W7VztLDv7kc

Bak hertürlü müziği dinlerim ama ama ama ama asla arabesk dinlemem , hücrelerimde hissediyorum gıcıklığını resmen, :D çocukken millet çalardı arka mahalleye kaçardım resmen yaa :mellow:
Sitelerde Paylaş

Bak hertürlü müziği dinlerim ama ama ama ama asla arabesk dinlemem , hücrelerimde hissediyorum gıcıklığını resmen, :D çocukken millet çalardı arka mahalleye kaçardım resmen yaa :mellow:

Ben de sevmiyorum. Dalgasına yazmıştım.

Herkese açık yöneticisiz bir arabesk forumunda metal müzik savunup trollük yapmıştım.

Çok komik oluyordu. :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...