Jump to content

İslam'ın Mazereti Yok...

Recommended Posts

Hay sizin dininizi arkadaş

Nedir bu inat inanmak için? Nedir bu dinin gösterdiği güzellikler? Allahın kelamı dediklerinizn doğurduğu sonuçlara bakın.

Hangisini içinize sindiriyorsunuz?

Bunu mu?

555302_275371055893383_365629551_n.jpg

Bunu mu?

556455_290134864417002_1562128294_n.jpg

Bunu mu?

314711_294734110623744_583710873_n.jpg

Bunu mu?

548026_295590323871456_1579014848_n.jpg

Bunlar gerçek İslam diyen olursa gerçekten kötü konuşucam...

Kanım dondu, sapıklığı göremiyorlar, kör olan bizler oluyoruz, bizlerden herşey beklenir deniliyor, allah inancımız olmadığı için sapık diyor atılan2 bize, bunlar ne ozaman?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 863
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Senin yaptıgın CERBEZLİKTİR.

Mesela OSMANLIYYI cokertmeye calısan kişiler derlerdiki

Osmanlı padişahları içki içiyor.

Evet osmanlı padişahlarında 1 veyahu 2 padisah içki içerdi ama OSMANLI İMPARATORLUGUNUN 700yıllık muhtesem 1 gecmişi var.

Bu imparatorluk dunyaya hükmetti.

Avrupadaki cahilleri korkudan titretti.

Kafiri kafir oldugu için asla öldürmedi.

Ama bunları görülmüyor

Cunku amaç OSMANLIYI cokertmekti.

Ne deniliyor ?

OSMANLI padisahları içki içerdi deniliyor.

Cunku CERBEZLİK Yapıyor.

yüzlerce yıllık muhtesem adaleti sadece içerisinde gördugu 1 2 yanlısa baglıyor.

Simdi soruyorum.

Bu adaletmi?

Buna adalet diyen ateistin adaletine hiç sasıracagımı söyleyemem.

Beynini bi kontrol et bakalım yerinde mi.

1-2 yanlış ne demek hasta mısın?

Sana bunun gibi 100000 tane fotoğraf koyarım ağlarsın bütün gece.

Cerbezlikmiş.Sizin dininiz bu kardeşim ya kabul et arkasında dur ya da hiç konuşma sus ve sorgula.

Sitelerde Paylaş

Sorun islamda değil insanda şundan eminim ki Ateislet daha çok olsaydı şu ülkede ben inanclıyım diyenlere yapmadıklarını bırakmazlardı ki şurada bile yemediğim hakaret kalmadı.

Bundan iyi nasıl açıklanır bilemedim. Sözde vahşeti görüp ateist olan insanların şuradaki yazım şekillerinden ettiği hakaretlerden çoğunluk olmaları durumda neler yapabileceklerini görebiliyoruz zaten.

Benim Kuran ım

MAİDE 5/32. Bunun için İsrailoğullarına şöyle yazdık: "Kim bir kimseyi bir kimseye veya yeryüzünde bozgunculuğa karşılık olmadan öldürürse, bütün insanları öldürmüş gibi olur. Kim de onu diriltirse (ölümden kurtarırsa) bütün insanları diriltmiş gibi olur". And olsun ki, onlara belgelerle peygamberlerimiz geldi, sonra buna rağmen, onların çoğu yeryüzünde taşkınlık edenler oldu.

Bunu diyor oradakilerin Kuran ını ben bilemem. Sizin Kuran ınızı ben bilemem. Kim masum 1 insanı öldürürse tüm insanlığı öldürmüş gibidir diyen bir Kuran a inanıyorum ben. Vahşet sizlerin beyninde.

Sitelerde Paylaş

Değerli Hacı Efendi,acaba İslamı bilmemenden veya tanımamandan kaynaklanabilir mi bu önyargın?Yoksa Kaba softa Hocalarımı var bir kızgınlığın.Düşün şimdi,bir Ateist birine küfür etse tüm Ateistler küfürbaz olur mu?Bir Ateist yalan söylese,tüm Ateistler yalancı mı?

İslamda da böyle,diğer tüm Dinlerde.Din ve inanç kişi ye özeldir.Kul ile inandığı Tanrısı arasına girilmez.

Bu başlık altında yayınlanan resimlere bir göz atın yeter.

Benim İslam'ı bilip bilmememin hiç bir önemi ve anlamı yok.

Sorun ben değilim. Sorunlu olan da ben değilim. Sizsiniz.

Bu sapık dine inananlarda akıl var mı? İyi ahlak olabilir mi? İnsanlık olabilir mi?

Sitelerde Paylaş

Klasik bir teist yazısı. Bak kocum ben sana kendimi anlatayım.

Ben ateist olmadan önce islamcıydım. Ama hani öyle asarım keserim tarzı değil şeriat gelsin işte tüm insanlık mutluluk icinde yaşasın (İslam birliği hayalim vardi) derdim. El kesmeyi recmi falan kabul etmiştim. (Yani sindirmiştim. Cok da sorun olmamıştı.) Fakat bir yere kadar sürdü tabi. Yüzüme carpan ve beni cok üzen şeyler vardi. Benim Rabbim bir tanedir en merhametlidir derdim ama gerçek İslamın ÇOK farklı olduğunu görünce ateist oldum.

Bırakın şimdi bir iğne ustasız olamaz laflarını. Hadi diyelim Tanrının varlığı kesinleşti evrimde saçmalık imiş(!). Bu İslamı kurtarabilecek mi?

Bana kalkıp diyemezsin SEN DÜNYEVİ ZEVKLERİ YAŞAMAK İCİN ATEİST OLDUN !!!111 BİRBİRBİR SANA İSLAMCIYDIM DIYORUM

Öyle seyler gordum diyorsun..

Peki lütfen anlatırmısın gordugun hangi durum seni hak dininden geri döndürdü?

Sitelerde Paylaş

Beynini bi kontrol et bakalım yerinde mi.

1-2 yanlış ne demek hasta mısın?

Sana bunun gibi 100000 tane fotoğraf koyarım ağlarsın bütün gece.

Cerbezlikmiş.Sizin dininiz bu kardeşim ya kabul et arkasında dur ya da hiç konuşma sus ve sorgula.

10000tane resim koyarmısın ?

Sitelerde Paylaş

Sorun islamda değil insanda şundan eminim ki Ateislet daha çok olsaydı şu ülkede ben inanclıyım diyenlere yapmadıklarını bırakmazlardı ki şurada bile yemediğim hakaret kalmadı.

Bundan iyi nasıl açıklanır bilemedim. Sözde vahşeti görüp ateist olan insanların şuradaki yazım şekillerinden ettiği hakaretlerden çoğunluk olmaları durumda neler yapabileceklerini görebiliyoruz zaten.

Benim Kuran ım

MAİDE 5/32. Bunun için İsrailoğullarına şöyle yazdık: "Kim bir kimseyi bir kimseye veya yeryüzünde bozgunculuğa karşılık olmadan öldürürse, bütün insanları öldürmüş gibi olur. Kim de onu diriltirse (ölümden kurtarırsa) bütün insanları diriltmiş gibi olur". And olsun ki, onlara belgelerle peygamberlerimiz geldi, sonra buna rağmen, onların çoğu yeryüzünde taşkınlık edenler oldu.

Bunu diyor oradakilerin Kuran ını ben bilemem. Sizin Kuran ınızı ben bilemem. Kim masum 1 insanı öldürürse tüm insanlığı öldürmüş gibidir diyen bir Kuran a inanıyorum ben. Vahşet sizlerin beyninde.

Afaki konuşma varsa göster ateistlerin yoğunlukta olduğu yerlerde yaptığı vahşetleri.

Henüz yok ama olabilirdi diye konuşup itham etmek terbiyesizlikten başka bir şey değil.

Zina yapana 100 kırbaç vurmak vahşet mi değil mi?

Sitelerde Paylaş

Benim Kuran ım

Cumartesi yasağına uyuyor musun?

Sitelerde Paylaş

Bu başlık altında yayınlanan resimlere bir göz atın yeter.

Benim İslam'ı bilip bilmememin hiç bir önemi ve anlamı yok.

Sorun ben değilim. Sorunlu olan da ben değilim. Sizsiniz.

Bu sapık dine inananlarda akıl var mı? İyi ahlak olabilir mi? İnsanlık olabilir mi?

Bu Başık altındaki fotoğraflarda Din adına hareket ettiğini sanan, İnsana ve İnsanlığa yakışmayacak görüntüler var.Kesinlikle kabul edilemez.Benzer görüntüleri yani İnsanlıktan yoksun görüntüleriNazi Almanyasında da,Kominist Rusyanın yayılmacılığında da gördük. Kesinlikle İnsanlıkla bağdaşmaz.Örümcek kafaları ne Din ile,Ne de Dinsizlik ile aydınlatabilirsiniz.Adamın fikri kötü ise,her inanç veya felsefi ekol altında da yürütecektir bu fikrini.Bugün birileri Müalümanlık adına yapar,Yarın birileri de Ateizm adı altında İnsanları kurşunlar.Kanımca önemli olan İnsanlığa hizmettir.İnsanlığa faydalı olan,gerçekten insan olan kişileri başımın üstünde taç yapayım.Felsefesi ne olursa olsun.

tarihinde bakifani tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Benim Kuran ım

İnandığın kuran zaten tam bir vahşet değil mi?Her cezası insanlık dışı değil mi?Sen istediğine inanıp istemediğini kesip atıyorsun o zaman?Klasik müslüman tipi işte...

Sitelerde Paylaş

Peki bütün bunları bırakıp olaya farklı 1 bakıs acısından yaklasacagım.

Gordugum kadarıyla hatalı insanların yaptıklarından dolayı İSLAM BUDUR SAPKINLIKTIR VAHSETTİR yorumlarıyla kendi inancsızlıgınız savunuyorsunuz

Benim bildiklerim hakkında belli fikir sahibi olmadıgınız için bunları savunuyorsunuz.

Peki o zaman şu sekilde yaklasayım.

Özelikle Önceden müslüman olupta suan inancsız olanlara soruyorum..

Dısarıdan gorduklerinizle değilde size karsı islam ne yaptıda siz islamdan döndunuz.

Yani 3. kişileri araya sokup ornek vermeyin.

Bire bir size soruyorum.

Sizi islam dusmanı yapan temel olay nedir.

Mesela islam bana su su su zararı verdi bende red ettim dediğiniz olay nedir?

Sitelerde Paylaş

Senin yaptıgın CERBEZLİKTİR.

Mesela OSMANLIYYI cokertmeye calısan kişiler derlerdiki

Osmanlı padişahları içki içiyor.

Evet osmanlı padişahlarında 1 veyahu 2 padisah içki içerdi ama OSMANLI İMPARATORLUGUNUN 700yıllık muhtesem 1 gecmişi var.

Bu imparatorluk dunyaya hükmetti.

Avrupadaki cahilleri korkudan titretti.

Kafiri kafir oldugu için asla öldürmedi.

Ama bunları görülmüyor

Cunku amaç OSMANLIYI cokertmekti.

Ne deniliyor ?

OSMANLI padisahları içki içerdi deniliyor.

Cunku CERBEZLİK Yapıyor.

yüzlerce yıllık muhtesem adaleti sadece içerisinde gördugu 1 2 yanlısa baglıyor.

Simdi soruyorum.

Bu adaletmi?

Buna adalet diyen ateistin adaletine hiç sasıracagımı söyleyemem.

Sen kendini kurnaz sanıyorsun.

Kimse Osmanlı padişahlarıni içki içtiği için Osmanlıyı suçlamıyor.

Osmanlının tarihi ortada..

Bütün yaptığı Müslümanların her zaman yaptığı çapulculuk, haydutluk.

Müzik ve güzel sanatların ihmal edildiği, bilim ve teknolojide son derece geri, hala orta çağda yaşayan, batıya verdiği tavizler ve kapitülasyonlardan dolayı fakir ve yoksul bir imparatorluk.

Müslüman ülkeler komuşu ülkelere saldırarak, onların mal ve mülklerini, karılarını ve çocuklarını çalarak var olan bağnaz, geri, ilkel toplumlar.

Bunu yapamaz hale gelince de gerileyen toplumlar.

Osmanlı bir istisna değil.

Osmanlı kötü. Osmanlı geri ve bağnaz. Osmanlı ahlaksız..

Ama bir iki padişah içki içtiği için değil.

Halkını ihmal ettiği ve yalnız sarayı beslediği için...

Biz bir iki usulsüzlükten bahsetmiyoruz.

Kokuşmuş, bağnaz ve ilkel bir imparatorluktan bahsediyoruz.

Sitelerde Paylaş

Sen kendini kurnaz sanıyorsun.

Kimse Osmanlı padişahlarıni içki içtiği için Osmanlıyı suçlamıyor.

Osmanlının tarihi ortada..

Bütün yaptığı Müslümanların her zaman yaptığı çapulculuk, haydutluk.

Müzik ve güzel sanatların ihmal edildiği, bilim ve teknolojide son derece geri, hala orta çağda yaşayan, batıya verdiği tavizler ve kapitülasyonlardan dolayı fakir ve yoksul bir imparatorluk.

Müslüman ülkeler komuşu ülkelere saldırarak, onların mal ve mülklerini, karılarını ve çocuklarını çalarak var olan bağnaz, geri, ilkel toplumlar.

Bunu yapamaz hale gelince de gerileyen toplumlar.

Osmanlı bir istisna değil.

Osmanlı kötü. Osmanlı geri ve bağnaz. Osmanlı ahlaksız..

Ama bir iki padişah içki içtiği için değil.

Halkını ihmal ettiği ve yalnız sarayı beslediği için...

Biz bir iki usulsüzlükten bahsetmiyoruz.

Kokuşmuş, bağnaz ve ilkel bir imparatorluktan bahsediyoruz.

Türkiye Cumhruyetinde yasıyorsan bunu OSMANLIYA borclusun . Lakin ister istemezde ne gariptirki bu ırktan geliyorsun.

Farklı bir ırkın misyonerimisiniz yoksa?

Sitelerde Paylaş

atıl

atılan2 bu allah bu insanlara bu bedeni vermiş tamam niye verdiği bedenin içinde insana kendi bedenin haram olduğunu aşılıyor bu allah, sadist mi? birde şunu kafana koy ben maymunla akraba olduğumuzu inan bu stede keşfetmedim, hep düşünmüşümdür öyle olduğunu, bu steyi bulunca şüphelerim kalktı sadece ve bundan emin oldum bu stenin bilim forumunu takip edince.

allahı sadist olarak düşünmek istiyorum de canımı ye. :)bu senin fikrin.ben karışmam.ama bence değil.kesinlikle değil.sadist olan insan.insan kendi sadistliğini bastırmak için yaratıcısını sadist yapabilir.kendi tercihidir.

bundan eminim.hiç dini inancın olmadı değilmi.dini inancı olmayan biri kafadan evrimi kabul etmiştir demektir.ama evrim nedir bide ona bakkmak,lazım.

allah diyorki her canlıyı sudan yarattık.

nur 45 Allah, her canlıyı sudan yarattı. İşte bunlardan kimi karnı üstünde sürünür, kimi iki ayağı üstünde yürür, kimi dört ayağı üstünde yürür... Allah dilediğini yaratır; şüphesiz Allah her şeye kadirdir.

evet her canlı sudan yaratıldı.evrimde öyle söyler.ama evrim bir konuda yanılır.türler tek tek yaratılmıştır.kuranda hayvanların ne şekilde yaratıldığına ayet yoktur fakat insanın ne şekilde yaratıldığının gayet kesin ayetleri vardır.buda evrimi çöpe attırır.ama evrimin bilimsel bulgularını değil.sadece canlıların evrimleşerek türediğini.yoksa evrim araştırmaları yapılırken aslında allahın yaratılan ayetlerinin araştırması yapılmıştır.bütün canlılar tek tek incelemeye alınmış ve gözlemlenmişitr.bu kuranın inanmayanlardan ,kuşkusu olanlardan talep ettiği bir durumdur.ama türlerin birbirinde türediği zorlaması bu konuda araştırma yapan yüzlerce bilimadamının gözlerini bağlamıştır.canlıların evrimleştiği konusunada bol bol olması gereken fosiller yoktur.bulunan fosillerin tümü yaratılan canlılara aittir.evrim doğru ola minimal değişimleri olan bir sürü yakın tür fosili olması gerek.ama buluna hem karada hem suda yaşayan bir balıktır.bunada sudan karaya geçiş türü demişlerdir.ama ginümüzde bile hem suda hem karada yaşaya bilen balıklar vardır.evrimin türleşme iddiası fıs tır yani. :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...