Jump to content

İslam'ın Mazereti Yok...

Recommended Posts

Bak sen şu işe maneviyada saygıda kusura mı kaldı iki hece de bu kadar kızdın. Siz Peygamberimize kadar sapık derken iyiydi güzeldi. Neyse benim buradan alacağım vereceğim birşey kalmadı. Tek konudan devam. Hepinizi Allah islah etsin. Cehennemden uzak tutsun.

Abuk sabuk cevap verceksen zaten tutmayalım seni

Sitelerde Paylaş
  • İleti 863
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Şimdi sana yazarım, yazmıycam ama, başlatma hak dinine, kimin hak dini,?ne bulunmaz hint kumaşıymış bu hak din yahu, ben niye bu hak dine karşı bir miyde bulantısı hissediyorum o zaman hak dinse?

Soruma cevap alamadım.

Aksine hakaret aldım demekki senin cevap verecek bilgin ve gücün yok.

Daha bilgili 1 ateist bekliyorum ve talihsiz 1 sekilde malesefki sorumu yeniliyorum.

İslam size bire bir tam sahsınıza yönelik ne yaptı ne suc işledi size ki islamdan döndunuz.

Sitelerde Paylaş

Bak sen şu işe maneviyada saygıda kusura mı kaldı iki hece de bu kadar kızdın. Siz Peygamberimize kadar sapık derken iyiydi güzeldi. Neyse benim buradan alacağım vereceğim birşey kalmadı. Tek konudan devam. Hepinizi Allah islah etsin. Cehennemden uzak tutsun.

Senin peygamberinde de var biraz sapıklık alametleri. 9 yaşındaki çocukla evlenmek, evlatlığının karısı ile evlenmek, bir kabilenin tüm erkeklerini katletmek, insanların ellerini, bacaklarını kestirip, gözlerini oydurduktan sonra ölüme terketmek.. Bunları yapan birisine normal denmez herhalde.

Sitelerde Paylaş

Bize gazel okuma..

Bu barbarlığı birileri İslam adına yapıyor.

Sen istediğin kadar reddet. Aynı İslam senin de dinin.

Şeriat kanunları senin de tepende ve sana da uygulanır. Bir istisna değilsin.

Senin onlardan hoşlanmaman hiçbir şey ifade etmez.

Hele bir zina yap İran'da, Sudan'da veya şeriatın uygulandığı bir ülkede. Bak başına neler geliyor.

Sen kötü ruhlu bir insan mısın bilmiyorum ama bu yazdıklarınla akıllı ve mantıklı, hatta dürüst bir insan olmadığını düşünüyorum.

İslam bu işte. Nasıl inkar edebilirsin.

Senin için tek kurtuluş İslam'dan uzaklaşmaktır.

Onu yapamazsan dürüst bir insan sayılmazsın.

Bırak şu sapık dini.. Dürüst ol.

:) Sapık bir Dinle işim olmaz zaten.Ben de İslam dinine inanıyorum lakin resimdekiler gibi değil.Ateizm'e de inanıyorum ama burada gördüklerim gib değil.Bizim Allahımız gök yüzünde değil hacı.Bizim Allah dediğimiz sadece bir kelime.Bu kelimeden kastedilene sen Evrim dersin,ben yaratıcı güç derim.Biz hikayelere efsanelere İnanmayız hacı.Efsanelerinde aslınıda biliriz lakin kimseyede zorla Din değiştir demeyiz.Biz bu yaratıcı gücün İnsanlardaki ve tüm nesnelerdeki görebildiğimiz zevkini,tezahürünü seyrederiz.Sen gözlem dersin,biz ise seyir deriz.Biz Bilimin yaratıcının sanatını seyretmenin bir vasıtası olduğunu böyle keşf yapcağımızı düşünürüz.Düşünmenin,özdeşliğin İnsanlık olduğunu biliriz.

Sen ister bize İslam de,İstwe Ateist,ister Panenteist veya başka isim.Bizim için isimlerinde bir değeri yok.Sadece İnsanlığa hizmet olmalı ibadetimiz...

tarihinde bakifani tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Türkiye Cumhruyetinde yasıyorsan bunu OSMANLIYA borclusun . Lakin ister istemezde ne gariptirki bu ırktan geliyorsun.

Farklı bir ırkın misyonerimisiniz yoksa?

ne model bi kazmasın sen zibidi?

mars'ta yaşıyorduk ta , buraya göçmek için osmanlıdan izin kağıdı mı aldık??.

girmediğiniz kılık kalmadı arap g.tü yalamak için

adam asmış resimleri

bak gör de utan insanlığından ....

hala misyoner misin,satanist misinde.......?

Sitelerde Paylaş

Söylediğin cevap kısaca özetleyeyım.

İslam nefsime aykırı geldi.

Senin soruna benim vereeğim cevap belli.

Hak dini olan Allah'a inandım.

Nefsime inanmadım cunku nefis farklı seyler talep eder insandan.

Bu kadar basit:)

Ayrıcaki islam kafire zulmeden 1 din değil.

Kaldıki sadece islamdan dönen insanlar burda düşmanlık sergiliyor.

Cunku islam rahmettir zulmetmez.

Ey Peygamber, kafirlerle ve münafıklarla savaş, onlara karşı şiddetli davran. Onların yurdu cehennemdir ve orası, ne de kötü dönülüp varılacak bir yerdir. tevbe73

tabi ben bu ayeti yanlış anlıyorum islam yine barış ve sevgi dini

Sitelerde Paylaş

Söylediğin cevap kısaca özetleyeyım.

İslam nefsime aykırı geldi.

Senin soruna benim vereeğim cevap belli.

Hak dini olan Allah'a inandım.

Nefsime inanmadım cunku nefis farklı seyler talep eder insandan.

Bu kadar basit:)

Ayrıcaki islam kafire zulmeden 1 din değil.

Kaldıki sadece islamdan dönen insanlar burda düşmanlık sergiliyor.

Cunku islam rahmettir zulmetmez.

Gerçek İslam'ı bilmiyorsunuz. Bu başlığın ilk iletilerine bir göz atabilir misiniz?

Orada gerçek İslam'ın ne olduğu açıklanıyor. Hiç mi Kur'an okumuyorsunuz?

Kadınlara yapılan zulmü hiç mi görmüyorsunuz?

Kör müsünüz? Aptal mısınız? İslam'daki iğrençlikleri nasıl olur da göremezsiniz..

Başa dönün ve okuyun..

Sitelerde Paylaş

Halen komik bir sekilde cevap veriliyor.

Ama soruma hedefe yönelik cevap alamıyorum.

Size bilgisiz cahil gözle bakmak istemıyorum yoksa komik duruma düşersiniz.

Diyorumki

İslam size birebir nasıl haksızlık veyahut dert actı?

Şu gerizekalı abiler ablalar var sen iyi bilirsin.Öss zamanı bir arkadaş vasıtası ile ablalara gittik.Tv açtım sadece samanyolu çekiyor,yemek yenilecek zaman gazetesinin üzerinde yeniliyor,cep telefonuyla oynuyorsun günah deniliyor,eline fetullah gülenin saçma kitapları veriliyor...Gece oldu artık yatma vakti tabii.Çocukluk arkadaşımla aynı yatakta yatacağız.''Abla'' denilen yaratıktan şu cümle geldi:''Siz beraber mi yatacaksınız?'' Eee evet dedim.Olmaz öyle şey dinimizce yasak bu dedi.Ulan ben kaç senelik dostumla kuran yasaklıyor diye uyuyamayacak mıyım?Bu nasıl bir zihniyettir?

Sitelerde Paylaş

Ben halen cevap alamadım.

Kimi diniiz böyle yaptı diyor kimi evrim diyor kimi resim yolluyor .

Ben size diyorum islam sahsınızı ne gibi zorladı. Size ne yaptı tam olarak birebir size ne zarar verdi.

Sizi islamdan dönduren sahsınıza yonelik yegane durum neydi?

Siz bana bunun cevabını veremezsiniz ve kalkıp eskiden böyleydi su ayet söyleydi derseniz

Ben derimki son derece kullanılmaya kandırılmaya ve yonlendirilmeye müsait insanlarsınız.

Cunku kalkıp biriniz demiyorki.

Birader islam bunu sunu yaptı su zararı verdi bende islam döndum.

Diyemıyorsunuz malesef.

Sitelerde Paylaş

Gerçek İslam'ı bilmiyorsunuz. Bu başlığın ilk iletilerine bir göz atabilir misiniz?

Orada gerçek İslam'ın ne olduğu açıklanıyor. Hiç mi Kur'an okumuyorsunuz?

Kadınlara yapılan zulmü hiç mi görmüyorsunuz?

Kör müsünüz? Aptal mısınız? İslam'daki iğrençlikleri nasıl olur da göremezsiniz..

Başa dönün ve okuyun..

Halen daha cevap alamadım.

İslam sana birebir ne yaptı.

İslam sahsına ne zarar verdi.

Irzınamı tehdit etti.

Malınımı caldı.

Ne yaptı..

Sen bana böyle örnek verirsen bende kalkar 1 ateistin yanlısı yuzunden hepinizi suclaırm.

Bu dogrumu değil.

Haci özellikle sen burdaki cahil insanları yonlendiriyorsun.

Amacınız nedir.

Misyonermisiniz?

Sitelerde Paylaş

Ben size diyorum islam sahsınızı ne gibi zorladı. Size ne yaptı tam olarak birebir size ne zarar verdi.

Siz bana bunun cevabını veremezsiniz ve kalkıp eskiden böyleydi su ayet söyleydi derseniz

Ben derimki son derece kullanılmaya kandırılmaya ve yonlendirilmeye müsait insanlarsınız.

Diyemıyorsunuz malesef.

Nasıl bir cevap bekliyorsunuz bilmiyorum.

Bu sapık dini terkedenler mi akılsız, hala ona inananlar mı?

Sizde akıl yok. Sizde vicdan da yok, iyi ahlak da yok.

Çünkü siz Müslümansınız.

Biraz Kur'an okuyun. Ama anlayarak okuyun.

İslam iğrenç bir din olduğu için biz ateist olduk..

Bu neden yetmiyor mu?

Sitelerde Paylaş

Soruma cevap alamadım.

Aksine hakaret aldım demekki senin cevap verecek bilgin ve gücün yok.

Daha bilgili 1 ateist bekliyorum ve talihsiz 1 sekilde malesefki sorumu yeniliyorum.

İslam size bire bir tam sahsınıza yönelik ne yaptı ne suc işledi size ki islamdan döndunuz.

Ne yani özel hayatımızın ayrıntılarınımı yazalım burda? ne biliyorsun hepimizin hak din dediğin o lanet olasıcası dinin mensubu olduğumuzu?

Sitelerde Paylaş

Şu gerizekalı abiler ablalar var sen iyi bilirsin.Öss zamanı bir arkadaş vasıtası ile ablalara gittik.Tv açtım sadece samanyolu çekiyor,yemek yenilecek zaman gazetesinin üzerinde yeniliyor,cep telefonuyla oynuyorsun günah deniliyor,eline fetullah gülenin saçma kitapları veriliyor...Gece oldu artık yatma vakti tabii.Çocukluk arkadaşımla aynı yatakta yatacağız.''Abla'' denilen yaratıktan şu cümle geldi:''Siz beraber mi yatacaksınız?'' Eee evet dedim.Olmaz öyle şey dinimizce yasak bu dedi.Ulan ben kaç senelik dostumla kuran yasaklıyor diye uyuyamayacak mıyım?Bu nasıl bir zihniyettir?

1 erkekle uyuyorsanız belki ablanız biraz fazla hassasiyet göstermiş olabilr.

Ama bir kızla uyumussanız ablanız cok dogru 1 laf söylemiş.

Sen baba oldun diyelim Kızının baska biriyle uyumasını istermisin.

Bunu sana islamın ne demek istediğini belirterek anlatabilirim bu zamanımı alır.

Ama bunada gerek yok cunku bir bayanla uyumak ateşle barutun yan yana gelmesidir.

Sitelerde Paylaş

Diyemıyorsunuz malesef.

Cevap veriyoruz da, belki senin beyninde bilincaltisartlanmis ve alisilagelmis olan yaniti veremiyoruz?

Sence nasil bir yanit alirsan ikna ya da tatmin olursun?

Sitelerde Paylaş

Diyemıyorsunuz malesef.

Ulan kuranda yazan o kadar rezil, iğrenç şeyi güzel anlayıp yorumluyosun da bizim insaniyet namına sölediğimiz şeylerden pislik çıkarmaktan utanmıyor musun?

tarihinde RedEyeJedi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bunu sana islamın ne demek istediğini belirterek anlatabilirim bu zamanımı alır.

Ama bunada gerek yok cunku bir bayanla uyumak ateşle barutun yan yana gelmesidir.

Cinsiyetimi anlamadın zannımca?Ben erkek değilim sayın mirim.Senin inandığın kuran diyor zaten aynı cinsiyet olsa dahi uyuyamaz diye red mi ediyorsun yoksa?

Sitelerde Paylaş

erkek biri abilere nasıl gitsin? okuduğunu da mı anlamıyosun? besbelli bayan bir üye

Sitelerde Paylaş

Ne yani özel hayatımızın ayrıntılarınımı yazalım burda? ne biliyorsun hepimizin hak din dediğin o lanet olasıcası dinin mensubu olduğumuzu?

Dogustan inancsızsanız o zaman hak dinine laf demeniz cok ayıp.

Sonradan inancsızlıgı secenleri anlamak 1 derece olabilir. Belli seyler belki hayatlarında ters gitti ve bilinc altına yerlesti ve bunu islamda suc buldu diyebilirim.

Ama siz dogdugunuz gunden beri inancsızsanız ve islama küfür nitelikte laf ediyorsunuz

o zaman bütün müslümanların size tepki göstermesinide karsınıza alıyorsunuz demektir.

Cunku inanmıyorsanız bile saygı göstermek zorundasınız.

Siz bin onbin kişisisniz. İslam 1.5 2 milyar.

Siz 1.5 2 milyar müslümanın dinine saygı göstermeyip 1.5 2 milyar müslümanın size tepki göstermesini bekleyemezsiniz.

Kaldıki müslümanlık yinede ateiste zulmetmiyor.

Cunku rahmet ve merhamet dinidir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...