Jump to content

BİR İNSAN NASIL ÖLÜNCE AYAKTA KALABİLİR?

Recommended Posts

evet arkdaşlar bir insan ölecek ve deyneyine yani asasına yaslancak ve ağaç kurdu gelcek deyneyi asayı yiycek adam yüz üstü düşecek öldüyü anlaşılacak cinler bunu farkına o zaman varacaklar vay vay ne güzel hikaye allah ağaç kurdu gönderceyine oraya yazasaydı hemşerim bak ben neler yapıyorum adam öldü ama yıkılmıyor bak deseydi. allahın bir yerimi eksilecekti yoksa.birde adam nam şöhret sahibi hiçmi geleni gideni olmadı bu namı diyar süleymanın karsı çocuğu sonuçta bir imparator nasıl ağaç kurdu asasını yiyene kadar kimse farkına varmamış sadece cinler görmüş. müslümanlar derki bu dünya muhhmedin suyu hürmetine yartılmış pekiyi muhhmed niye 63 yaşında öldü ona şanına yakışır bir ölüm vermedi insanlık için ibret olurdu ismini hatırlamıyorum bir peygambermi neyse bin senden 50 yıl esik yaştıyor muhhmet için kainatı yartan allah muhhmedi neden sayısı beli olmayan karıları cariyelerinden kölelerinden neden mahrum bırakmış 950 sene deyilde 2,000 sene yaşatması lazımdı en azından. bizde görmüş olurduk muhhamedi uzun yaştmadıyısa bu allah adil deyil demktir çünkü kainatı onun için yaratmış bu haksızlık deyilmi ? sonuçta bu kuran hikayedir hep kendinden eskilerin olmadık mucize denen saçma hikayelerle doludur.

SEBE’ 34/14. Süleyman’ın ölümüne hükmettiğimiz zaman, ancak değneğini yiyen kurt onun ölümünü cinlere farkettirdi. O, ölü olarak yere düşünce, ortaya çıktı ki, şayet cinler görülmeyeni bilmiş olsalardı alçak düşüren bir azap içinde kalmazlardı.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...