Jump to content

Gıcık oluyorum bunlara

Recommended Posts

Camideki hocalara, müezzinlere, okuldaki din kültürü öğretmenlerine gıcık oluyorum.

Ömürleri beleş geçiyor. O kadar rahatlarki sanki yaptıkları bir iş varmış gibi bide aldıkları 2000 tl civarı parayıda beğenmiyorlar.

Şimdi birçoğunuz itiraz edecek. Onlardan başka beleş yaşayan kimse yokmu diye. Vardır ama ben özellikle onlardan kıl oluyorum. Dini doğrudan veya dolaylı yoldanda olsa kendine meslek edinip para kazanan insanları sevmiyorum. Çünkü:

1.Hiçbir riski yok,

2.Beyin çalıştırmaya gerek yok,

3.Kas gücü kullanmaya gerek yok,

4.Ukela oluyorlar,

5.Herşeyi döndürüp dolaştırıp allaha bağlıyorlar, gençlerin çocukların düşünmesine gerek bırakmıyorlar, bu yüzdende yobaz bir nesil yetişiyor.

Sakın ha çocuğunuz felan varsa yaz kuran kurslarına göndermeyin. Zaman kaybı. Zaten cami hocalarıda öyle düşünüyor. En azından benim mahalledeki. :)

Sitelerde Paylaş

Aslında devleti komple satacaksın.

TBMM'yi, askeri, polisi, yargı kurumlarını, okulları...

İddia ediyorum özel şirketler daha iyi yönetir bunları.

Tabi canım ,sonra paran kadar ye ,paran kadar .... ,paran kadar şey yap tarzı sömürgenler iliğinizi kurutsun...

Tamam imam tayfasına ben de uyuzum da ,pire için yorgan yakarak mı hallediceksin :D

Sitelerde Paylaş

Tabi canım ,sonra paran kadar ye ,paran kadar .... ,paran kadar şey yap tarzı sömürgenler iliğinizi kurutsun...

Tamam imam tayfasına ben de uyuzum da ,pire için yorgan yakarak mı hallediceksin :D

Vayyyy. Tayyip'in yönettiği devleti savunuyor. Vay vatan haini, vay terörist, vay dinci, vay din düşmanı.. Örnekler çoğaltılabilir tabi..

Sitelerde Paylaş

Bizim lisede Kızın birini öğretmen masasında namaz kıldırmaya çalıştı, aşırı küçük boyu vardı, milleti çat çut tokatlardı, kız namza kılmamıştı ailesi gelmişti falan, unurmadığım bir olaydı, bide kamil insan lafını dilinden düşürmezdi, kızlara ilgi göstermesi bariz belli oluyordu, hiçbirşeyde öğretmezdi çok korkardık ondan :)

Ancak ortaokulda bir din hocamız vardı çok severdim mesela buda ilginç bir durum..

Sitelerde Paylaş

Bizim lisede Kızın birini öğretmen masasında namaz kıldırmaya çalıştı, aşırı küçük boyu vardı, milleti çat çut tokatlardı, kız namza kılmamıştı ailesi gelmişti falan, unurmadığım bir olaydı, bide kamil insan lafını dilinden düşürmezdi, kızlara ilgi göstermesi bariz belli oluyordu, hiçbirşeyde öğretmezdi çok korkardık ondan :)

Ancak ortaokulda bir din hocamız vardı çok severdim mesela buda ilginç bir durum..

Obsesif bir kişilikmiş ya hu.Bir Psikiyatrist'e görünmesi gerekir.Tüm Din ler birer Nevroz dur.Sanı üzerine kuruludur.İnancın da temelinde bu sanı vardır.Bu sandıklarına ,ne zaman şahit olursun o zaman emin olursun....

Sitelerde Paylaş

Bende din hocamız bizim ademle havvadan geldiğini söylediğinde, hocam biz kardeş kardeşemi çoğaldık demişdim, hocada dumur olmuştu, evet birkereliğine öyle olmuş demişti kızararak :)ama benim hiçbir kötü niyetim yoktu mantık hemen oraya kaydı:)

tarihinde ınmanah tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Din hocalarımı hep sevmiştim..

İlköğretimdeki din hocamız kendisinden bir sınıfın dersleri alındığı için sınıfta sessiz sessiz ağlıyordu.

Lisedekiler de biraz rahattı.

Odasındaki bilgisayarda istediğimizi yapardık.

Adam ayrıca müdür yardımcısıydı..

Adamın notlarını karıştıracağımız gibi bir derdi yoktu.

Satranç oynardık adamla vs..

Cami müezziniyle de muhabbetim vardı.

Şimdi hiçbirisi umrumda değil..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...