Jump to content

Ateistlere kuran testi.

Recommended Posts

ateistler kuranı müslümanlardan daha çok okuduklarını ve irdelediklerini her demde belirtmekle beraber.sonuç olarak ya tersinden anlıyor,yada anlamıyorlar.bunun nedenini çok merak ediyorum.keşke bu konuda bir deney ve test yapma imkanı olsaydı.ateistlerin kuran okurken beyinlerinde ne gibi fonksiyonlar oluyor incelemek gerek.birde şu yalan makinesi denilen cihazla ölçümler yapmak gerek.gerçekten anlamıyorlarmı,yoksa anlamaları halinde karşılarına inanmaları gereken bir yaratıcı çıkacağı için bilinç altına ittikleri bir yalancı düşünme mekanizmasımı var.tabiki bu gerçek bir bilimsel deney ve araştırmalar sonucu ortaya çıkar.umarım bu konuda yakında çalışmalar yapılır.ateist beyni incelenmeli.

Adamlar açık aramak için okudukları için oraya konstre olmuşlar. Annene off bile deme ayetine neden orda babanada off deme yazmıyor diye düşünen mantık abidelerinden pek fazla bişey beklememek lazım.

Haa bide bunların kalpleri eğri oldukları için mühürlenmişler :) aboo buna çok kızacaklar

tarihinde DIESEL tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 70
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Beyin incelemek istiyorsan beyin sahibi olmalısın. Beynin olmadan beyni nasıl inceleyeceksin? :)

Evet, incelemeni istediğim başka organlarım da var atılan. madem bu kadar meraklısın, al ... :)

orada beynin varsa olur.yani şüpheleneyorum bu konuda.benim beynimin olmadığı senin çocukça bir hayalin ne diyebilirim.bende süpermen olduğumu hayal ederdim.değilmişim.zamanla alışırsın,tüm insanlarda zeka ve akıl organı beyin vardır.biraz bilimsel veri oku geçer. :)

Sitelerde Paylaş

orada beynin varsa olur.yani şüpheleneyorum bu konuda.benim beynimin olmadığı senin çocukça bir hayalin ne diyebilirim.bende süpermen olduğumu hayal ederdim.değilmişim.zamanla alışırsın,tüm insanlarda zeka ve akıl organı beyin vardır.biraz bilimsel veri oku geçer. :)

Sen efsanesin ya :) Şakirtlerin süpermenisin sen ;) Seni pamukla doldurup duvara asıp ölümsüzleştirmek istiyorum :D Sen olmasan bu forumda eğlence kalmaz. Ateist ateiste nereye kadar ... Birbirimize mi anlatacaz bildiğimiz şeyleri? Bir iki beyinsiz olacak ki biz de az keyfimizi bulalım :)

Sitelerde Paylaş

karşındakini bu kadar küçük görme,soruma cevap ver.bu itetiyi senmi yazdın allahmı yazdırdı. :)

Allah yazdırdı tamam. Evet itiraf ediyorum; bana her şeyi allah yaptırıyor ama senin kitabında onun beni cezalandıracağı yazıyor, her şeyi bana allah yaptırıyorsa beni cezalandıracağını senin kitabın nasıl iddia ediyor? Bu durumda senin kitabını allah göndermiş olamaz.

Sitelerde Paylaş

Hayır ona özenip onun gibi yaşayınca müslüman gibi yaşamış olmam müslümanlıktan çıkmış olurum. Kafası uçkurunda olmayan bir müslüman düşünemiyorum çünkü. Sonra dünya uğruna savaşıp, kan dökemem, zulüm uygulayamam kimseye, bunlar islamla bağdaşmayan şeyler ama. Başkaca, kimseyi suçlayamam, yargılayamam bunlarda var tabii.

hz isanın yaşamı islamdır.hz muhammedin yaşamıda islamdır.ama senin anladığın islam değildir,senin anlamak istediğindir. :)

Sitelerde Paylaş

hz muhammedin yaşamıda islamdır.

Ben muhammedin yaşamını daha çok sex ve savaş arasında gidip gelen bir sarkaç olarak biliyordum, aydınlattığın için teşekkür ederim. Muhammedle İsa'nın yaşamlarını nasıl birbirine benzettiğini anlamak güç. Acaba muhammed çarmıha çakılsaydı ne söylerdi?

Sitelerde Paylaş

Allah yazdırdı tamam. Evet itiraf ediyorum; bana her şeyi allah yaptırıyor ama senin kitabında onun beni cezalandıracağı yazıyor, her şeyi bana allah yaptırıyorsa beni cezalandıracağını senin kitabın nasıl iddia ediyor? Bu durumda senin kitabını allah göndermiş olamaz.

yani allaha inanıyorsun ve yaptığın herşeyi sana allah yaptırıyor.aynı zamanda karşındaki insanlarada herşeyi allah yaptırıyor.iradeleri yok.birisi cinayet işlediğide allah yaptırıyor o insanın suçu yok diyebilirmiyiz.

Sitelerde Paylaş

yani allaha inanıyorsun ve yaptığın herşeyi sana allah yaptırıyor.aynı zamanda karşındaki insanlarada herşeyi allah yaptırıyor.iradeleri yok.birisi cinayet işlediğide allah yaptırıyor o insanın suçu yok diyebilirmiyiz.

Evet devam et. Nereye varacaksın bakalım.

Sitelerde Paylaş

Adamlar açık aramak için okudukları için oraya konstre olmuşlar. Annene off bile deme ayetine neden orda babanada off deme yazmıyor diye düşünen mantık abidelerinden pek fazla bişey beklememek lazım.

Haa bide bunların kalpleri eğri oldukları için mühürlenmişler :) aboo buna çok kızacaklar

iişte testetmek ve bilimsel deneylerden geçirmek bu yüzden enteresan.bu durmlarını bilimsel deneylerle ortaya koymak gerek. :)

Sitelerde Paylaş

Sen efsanesin ya :) Şakirtlerin süpermenisin sen ;) Seni pamukla doldurup duvara asıp ölümsüzleştirmek istiyorum :D Sen olmasan bu forumda eğlence kalmaz. Ateist ateiste nereye kadar ... Birbirimize mi anlatacaz bildiğimiz şeyleri? Bir iki beyinsiz olacak ki biz de az keyfimizi bulalım :)

herkezin deli olduğu bir ortamda akıllı olana ne derler :)

Sitelerde Paylaş

herkezin deli olduğu bir ortamda akıllı olana ne derler :)

Balığn içindeki insana,denizin ikiye ayrıldğna,muhammedle tanrının namaz vakti ticaretine,asa'nın yılana dönüştüğüne,cinlere,tanrı-şeytan mücadelesine inanmıyoruz ve deliyiz öyle mi? :D

Sitelerde Paylaş

Balığn içindeki insana,denizin ikiye ayrıldğna,muhammedle tanrının namaz vakti ticaretine,asa'nın yılana dönüştüğüne,cinlere,tanrı-şeytan mücadelesine inanmıyoruz ve deliyiz öyle mi? :D

ben kimseye deli demedim.sen kendini öyle görmek istiyorsan itirazım olmaz.saygı duyarım.allahın evreni yarttığına inandında balığın karnında yaşatamayacağınamı inanıyorsun.ispermeçet balinalarına bak.midesinden gemi bile çıkıyor.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...