Jump to content

Cennetin amacı nedir ?

Recommended Posts

Şunu öğretemedik şu anlamaz ateistlere...

Sıkılmak kavramı diye bir kavramı orda bilmeyeceğimiziçin öyle bir derdimizde olmayacak

nasılki cennete kıskançlık,kibir,öfke,Nefret vs.vs. gibi hislerimiz huylarımız olmayacak.Bunlar bu dünyaya mahsus sınavımızın bir parçası.

Hani bir laf vardır.Tarihi kendi dönemi içinde değerlendirin bugünün değerleriyle kıyaslamayın diye.Aynı şey işte

Şuanki düşünce ile var olan durumla cenneti değerlendirirseniz sıkıntıdan ne yapcaz diye geveleyip durusunuz.

var olmayacağını saydığın duygular insanı insan yapan duygular..

size göre cennet yarım akıllı mal dolu olacak bu duygular olmadan demek ki..

eleman almış hurileri altalta üstüste

yalaşıp duruyor şaraplar akarken

yanında karısı gevrek gevrek gülücek

iyi pompala kocacım diyecek ...

nasıl bir fantazi dünyasıdır bu....

tarihinde cenk. tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Şunu öğretemedik şu anlamaz ateistlere...

Sıkılmak kavramı diye bir kavramı orda bilmeyeceğimiziçin öyle bir derdimizde olmayacak

nasılki cennete kıskançlık,kibir,öfke,Nefret vs.vs. gibi hislerimiz huylarımız olmayacak.Bunlar bu dünyaya mahsus sınavımızın bir parçası.

Hani bir laf vardır.Tarihi kendi dönemi içinde değerlendirin bugünün değerleriyle kıyaslamayın diye.Aynı şey işte

Şuanki düşünce ile var olan durumla cenneti değerlendirirseniz sıkıntıdan ne yapcaz diye geveleyip durusunuz.

Sırf Allah'a minnet duyayım diye benim sıkıntı duygumu alacak sıkılmayacağım öyle mi?Peki bu bencillik değil de nedir?Yani bu kadar mı düşünmekten yoksunsunuz anlamıyorum.

Sitelerde Paylaş

ulen birde müslümanlara sapık derler.Sizden ala sapıkmı var bee

hurilerle seks burda ilk defa sizin yazdıklarınızla aklıma geldi.Vallahi hiç böyle düşünmemiştim.

iftiracı abazalar. Aklınıza ilk gelen şey seks oluyor sonra müslümanlara laf atıyorsunuz.

sakağan kuşum kuranı inkar etme şimdi burada..ne demiş allah kuranda hurilerle onları evlendirmişizdir....

evlenip ne yapıyorlar orada????

memeleri tomurcuklanmış yaşıt kızlar var cennette diyor kutsal kitabin...

sence nolacak o kızlara...

haklısın sahidende sapıklık

Sitelerde Paylaş

ulen birde müslümanlara sapık derler.Sizden ala sapıkmı var bee

hurilerle seks burda ilk defa sizin yazdıklarınızla aklıma geldi.Vallahi hiç böyle düşünmemiştim.

iftiracı abazalar. Aklınıza ilk gelen şey seks oluyor sonra müslümanlara laf atıyorsunuz.

Kutsal kitabını Türkçe değil, Arapça okursan olacağı budur işte :)

Kitabında yazanı bilmiyorsun sen.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...