Jump to content

Muhammedin sahitleri varmi

Recommended Posts

• İleti 108
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yalancı olsaydı bu duyulan ezanlar olmamalıydı....

Ciddi konuda şeytan bile, yalan söyleyemezken siz şeytanı geride bırakmışınız..Belki şeytan sizden kaçmışta olabilir....

Sanatı görüp te, sanatkarının olmadığına inanmak, bozulmuş aklın delilidir....

Ve hiçbir şey ispat etmez...

Sitelerde Paylaş

Ciddi konuda şeytan bile, yalan söyleyemezken siz şeytanı geride bırakmışınız..Belki şeytan sizden kaçmışta olabilir....

Namazın nasıl kılınacağı kuranda yoktur..

namaz diye ibadeti Allah emretmemiş değilmi?

Ezan da kuranda yoktur...

Sana şerefli birisin demem için..

Bunların olduğu ayetleri asarmısın...

yazdığın ayetlerden okuyan kişi...ezanı okuyabilecek...

hiç tarif etmeden namaz kılabilecek...

Cuma namazından başla...

sana yalancı bir şerefsizsin demeyeceğim...

aaaaa varmış özür dilerim diyeceğim...

hadi bekliyoruz...

Sitelerde Paylaş

İslamın resmi tarihinde işmi geçen

- Muhammed, Ebu Bekir, Osman Ömer ve Ali, ki bu dönem İslamın en önemli dünemi (Asr-ı saadet). Bu beş vatandaş hakkında tarihi tek bir belge dahi bulunmuyor. Bunlar sadece 1001 gece masallarının kahramanlarıdırlar.

- Beşinci halife Muaviye: 641 yılı olması gerek, Bu vatandaş hakkında bir sikke ve bir yazıt mevcut. Fakat hem sikke hem de yazıt Muaviye'nin bir müslüman olmadığını, bir hristiyan olduğunu anlatıyor. Çünkü haç işaretleri kullanıyor bu vatandaş.

- Muaviyenin oğulları yine masal kahramanlarıdırlar.

- Abdulmelik hakkında tarihi belgeler mevcut. Bu vatandaş da bir hristiyan devletini yünetiyor. Bir müslüman devletini değil. Çünkü henüz İslam piyasada bulunmuyor.

- Abdulmelikin oğulları masal kahramanlarıdırlar

- vs. vs.

- Küreyş bir arap kavmi değil, bizansa bağımlı arap kabilelerine verilen genel bir isim.

Emevi devleti güya bir hanedanlıkmış ama yine alakası yok. Yine palavra.

Neyse uzatmıyalım.

Müslüman vatandaşlarımıza yazık olacak.

Konuyla çoooooooooook alakalı bir kabus olsa gerek, Homo Habilis, Homo Erectus, Darwin diye sayıklayıp durmasınlar.

Sevgiler

Bunu okuduktan sonra araştıran kişi müslüman değildir..

Çünkü müslüman araştırmaz.

soru sormaz..

Hasta olunca doktora gitmez...çünkü hastalık Allahın verdiği bişeydir..onu öldürmek istiyor olabilir..doktora gidip allaha karşı mı gelecek ...müslüman ...haşaaaa

Sitelerde Paylaş

Namazın nasıl kılınacağı kuranda yoktur..

namaz diye ibadeti Allah emretmemiş değilmi?

Ezan da kuranda yoktur...

Başkabakana sen memurun işini de, yapman gerek gibi akılsızca bir taleptır....

Her şeye Allah yapacaksa, peygamberini boşuna yaratmış mı olsun yani....

Zihnini biraz daha derleyip toplaman gerekli,

ben senin için gerçekten üzülüyorum...

Sen tanımadığın birisine şerefsiz diyecek kadar Ahlaklısın demek ki.....Yazık..

Sitelerde Paylaş

Birtakım şeyleri açıklayamayıp Tanrı'ya yüklemek aklın kolaya kaçmasıdır.Sorgulamak ise cesaret ister.

tarihinde alavarez tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Biz cevapları birbirine akılla bağlayarak iman balını yapıyoruz...

Siz de şeytanın sorularını kendi sorularınız zannedecek kadar aklınızı O na teslim etmişsiniz..

Birde doğru olmaktan bahsediyorsunuz.....

Kim zehir, kim bal hala anlayamadınız mı?

Eynessera Minessüreyya...

Sitelerde Paylaş

Biz evrenin varlığından ve onun ustasından şüphe etmeyiz...

Çünkü gözümüzle görüyoruz

Aklımızla anlıyoruz.

Hissimizle biliyoruz...

Ama ben senin anlıyorum...Yanlışı düşüne düşüne zamanla doğruyu kabul etmek insana çok zor gelir..Bana da öyle olmuştu çünkü...Ama bir açık kapı bıraksan inan çorap sökülmeye başlar...

Açık kapın var mı? Onu söyle..

Sitelerde Paylaş

Şüphe etmiyorsun işte sen.Sen bildiğini sanıyorsun ama sende öyle bir durum gerçekleşmemiş henüz.

Gözünle gördüğün bir şey yok kendini kandırma lütfen.

Ne gördün gözünle?Aklınla neyi araştırdın,neyi öğrenmek istedin?

Senin aklına sokulanlar ile yetindin,şüphe etmedin.Belki de şüphe etmene izin vermediler.

Sitelerde Paylaş

Senin gözüm kör galiba, annenin karnında seni evrim mi dünyaya getirdi...Merak ediyorum...

doğru adamın tekinin denizi yarması,bir kadının diğer adamın omurgasından meydana gelmesi çok daha mantıklı ilk önce bunların olasılıklarını hesaplayalım sonra evrime geçeriz.he bu arada haberleri takip ediyor musun bilmem ama biyonik göz yıllardır görmeyen iki kişinin yeniden görmesini sağladı yani bu kadar karmaşık bir yapı ancakbir yaratıcı tarafından olur yalanı sökmüyor artık.hani kör demişsin ya ondan dedim

Sitelerde Paylaş

Evet her yanı şahit doluydu ama artık taktir edersiniz ki yaşamıyorlar.

Bu yüzden canlılar alemine bakarak gözlemleyerek (özellikle eşşekler mucizelerle doludurlar) bütün bu kuranda yazanların doğruluğuna ve tabi ilk olarak peygamber efendimizin allahın kulu ve elçisi olduğuna iman edip şahadet getirmemiz gerekiyor.

biz müslümanlara reva değil bu ama işte nabıcan hacı ?

keşke peygamber efendimise sonsuz yaşam teklif edildiğinde kabul etseydi . haşa o daha iyi bilir ama üzülüyorum yaşasaydı keşke. bütün hayatımız sünnet olurdu.

tarihinde slippy tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

he bu arada haberleri takip ediyor musun bilmem ama biyonik göz yıllardır görmeyen iki kişinin yeniden görmesini sağladı yani bu kadar karmaşık bir yapı ancakbir yaratıcı tarafından olur yalanı sökmüyor artık.hani kör demişsin ya ondan dedim

Daha iyi ise sen git biyonik gözle, gözlerini değiştir......Ben biyonik gözle iftihar ederim...Allahın yarattığı akılla insanlara yardım etmek içi çalışanları tebrik ederim....Ama yaratıcıyı inkar etmem.....

İnkar etsen de O vardır...

Güneş yok de bakalım, sözünün kaç paralık olduğunu anlarsın....

Sitelerde Paylaş

Allahı tanımadan, böyle konuları konuşmak abesle iştigaldir..

Evrenin dilini anlamadan, Allah hakkıyla tanınmaz....

Öyle ise Allahı inkar edenler, önce evreni inkar etmeliler....

Yoksa inkarlarını evren yalanlayacaktır....

Tıpkı güneş gibi....

Bunun adı mantık evham ve vesvese değil.....

Ateistler bu cümleleri tekrar etmezler se anlamaları çok zor...

Ona çocuk akılları müsade etmez...

Elhasıl: Olacakla öleceğe çare yoktur...

Sitelerde Paylaş

Daha iyi ise sen git biyonik gözle, gözlerini değiştir......Ben biyonik gözle iftihar ederim...Allahın yarattığı akılla insanlara yardım etmek içi çalışanları tebrik ederim....Ama yaratıcıyı inkar etmem.....

Allah'ın yapamadığını yapıyorlar değil mi sana da ilginç gelmiyor mu?

Estetisyenler,cerrahlar Allah'ın hatalarını düzeltiyor.

Demek ki neymiş Allah da hata yaparmış.:)

Sitelerde Paylaş

koskoca güneşi hayali bir varlıkla bir tutuyorsun,zeus desen neyse de bu ne ya.sözüm ona misal önümüzde bir sandalye var ben sana onu kanıtla dersem bak görüyoruz dersin ya da ayağından ya da bir yerinden tutup getirirsin.ben sana zaten kanıtlayamam çünkü görüyoruz.aynı şey allah için de geçerli.ben sana bilimsel arguman sundum ya bana allahın varlığını işaret eden BİLİMSEL bir arguman getireceksin ama bu sadece allah için geçerli olacak yani içinde başka bir tanrı olasılığı taşımayacak ya da bacağından,kolundan neresinden olduğu beni ilgilendirmez tutup kanıtlayacaksın

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...