Jump to content

Facebooktan tehdit mesajları

Recommended Posts

Müslüman mahallesinde salyangoz satılmaz. Arkadasım ! Sen ve bütün ateistlerin düştüğü ortak yanılgı bu. Sen kendi inançsızlığını kendi icinde yaşa. Bunu afişe etmenin mantığı nedir ? Sen bir dine mensup birimisin ki ( Öylesin ) bunu yayma çabası içindesin. Kimse sana ateistsin diye zarar vermez. O senin zavalliligin. Ama sapık fikirlerine baskasının aklını çelmeye ve sapık dinine davet etmeye çalışırsan buna bir dur diyen çıkacak elbet. Islam budur

Senin dinini yayman doğal, hiçbir sakınca yok. Diğerleri yaptığı zaman suç. Eğer yukarda yazdıkların gibi düşünüyorsan, avrupada ezan okutulmuyor diye feryat etmeyeceksin. Çin müslümanlara baskı uyguluyor demiyeceksin. Paşa paşa onlar ne istiyorsa onu yaşıyacaksın. Çünkü o adamlarda hristiyanlığın yaşandığı yerde salyangoz değilde okunmuş besmeleyle kesilmiş et satan müslümanlar istemez.

Facebook meselesine gelince. Daha bu toplum aykırı fikirleri kaldıracak kapasitede değil. Sadece dini konular değil, her konuda. O yüzden face e yazdığın mesajları sil, oturumunu dondur. Yeni bir kullanıcı aç ve eğer istiyorsan ince mesajlar yaz. Anlayan anlar zaten.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 61
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Aksine imansızlığın aga babasıdır ateizm.

İmansızlığın ağababasına müslümanlar da dahildir kuzum. Sen de sağlam bir kafirsin.

Açılan iletide iman etmediğin tanrıların listesinin yer aldığı linkleri tırtıkla: http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=51157&view=findpost&p=903355

Esas tanrı Allah değil de bunlardan biriyse sonun pek bir kötü. Yaratıcı olanlarının, iman ettiğin tanrından farklı bir ceza yöntemi yok.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ben faceden Kuran inmemiştir Muhammed'in eseridir dediğim için bir sürü küfür ve tehdit alıyorum, hatta savcılığa verdik seni dediler, yani savcılığa verince ne oluyor? Bir de dediler ki senin annenle babanın önünde kurşuna dizeriz, işte İslam budur şiddetten başka şey yoktur. İslamcılar tarafından öldürülen Turan Dursun var ya biliyorsunuz, insan korkuyor ya, benim başıma da gelir mi diye korkmamak elde değil. Turan Dursun sitesine girdim ben. Turan Dursun da Kuran üzerine kitaplar yazmış müftülük yapmış, sonra inancında sarsıntılar meydana gelince müftülükten ayrılmış ateist olmuş. Yani insanları resmen zorla silah zoruyla müslüman yapmaya çalışmanın mantığı nedir? Müslümanlar insanların kafasına silah dayıyorlar, beni neden tehdit ediyorlar, yani cehenneme gitme özgürlüğüm neden yok. Kardeşim inanmıyorum ve cehenneme gitmek istiyorum hangi hakla bana saldırıp da yok seni kurşuna dizeriz diyorlar.

Geçmiş olsun.

Fakat eleştirmeden geçemeyeceğim.

Yukarıda "...Kuran inmemiştir Muhammed'in eseridir" demişsin.

Hiç okuma yazma bilmeyen bir kişi kitap yazabilir mi?

Sana tavsiye; eğer bir iddiada bulunacaksan, gerekçesiyle ve deliliyle yap. Arkasında duramayacağın iddialarda bulunmamaya çalış. Böyle yapmazsan tepki görebilirsin.

Saygılar.

tarihinde Karınca tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Amacım tartışma değil insanlar gerçekleri görsünler istiyorum ama anlamıyorlar direk küfür ediyorlar. Ha bu arada Muhammed'in katliamlarını okuyorum

http://www.turandursun.com/index.php?option=com_content&view=article&id=906:slamda-hasr-alt-edilen-gercekler&catid=49:arif-tekin&Itemid=106

Üslubundan saldırgan bir tutum içinde olduğunu düşünüyorum; kendinin yumuşak uslublu olduğunu sanıyorsan!

Hele bu saldırgan tutumunu taraftar toplamak için elektronik ortamda grup oluşturmaya kalkarsan !

Ne farkın kalır!, sözde saldırgan olarak suçladıklarından !

Sözden kaçınmaz karınca, eğer hak ediyorsan !

Sitelerde Paylaş

musabin humeyr arkadaşım: insan maymundan gelmemiştir yahu hangi sivri uydurdu bunu, şempanze farklı bir tür, insan farklı bir tür. Bizim atamız ne goril ne şempanze, peki ne?

Hadi diyelim evrim yok, kuyruk sokumu nedir? Eskiden kuyrukla yaşayan bir türdükte ondan.

Sitelerde Paylaş

Hiç okuma yazma bilmeyen bir kişi kitap yazabilir mi?

Sana tavsiye; eğer bir iddiada bulunacaksan, gerekçesiyle ve deliliyle yap. Arkasında duramayacağın iddialarda bulunmamaya çalış. Böyle yapmazsan tepki görebilirsin.

Saygılar.

Muhammed'in okuma yazma bilmediğine dair delillerini bilmek isteriz.

Öyle ya, tavsiye ediyorsan, ettiğine uyuyor ve delillerinle okuma yazma bilmediğini söylüyorsundur.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş

Muhammed'in okuma yazma bilmediğine dair delillerini bilmek isteriz.

Öyle ya, tavsiye ediyorsan, ettiğine uyuyor ve delillerinle okuma yazma bilmediğini söylüyorsundur.

Sevgiler.

Kuran'ı peygamberimizin yazdığını siz iddia ediyorsunuz; sen önce onun yazdığını ispatla, söz veriyorum ben de onun yazmadığını ispatlayacağım.

Sitelerde Paylaş

Kuran'ı peygamberimizin yazdığını siz iddia ediyorsunuz; sen önce onun yazdığını ispatla, söz veriyorum ben de onun yazmadığını ispatlayacağım.

Bir tanrı, erkekte spermin nereden geleceğini bilir. Ama Tarık/7'ye göre bel ve kaburga kemiği arasından gelir. Bilgisiz bir tanrı olamaz, ama dinsiz tanrı olabilir! (Deizm)

Sitelerde Paylaş

Okuma yazma bilmeyen adama "Oku" emri geliyor ya ona ne diyorsun

İşte bu kripto/sabetaycı/israil zihniyetli mealciler bunu oku diye çeviriyorlar, şimdi kalayı basacağım alayına !!

Bunu ispatlayacağım ama önce şu çakma mealcilerden 3 ayet:

Alak1) Yaratan Rabbinin adıyla oku/çağır!

Alak2) İnsanı, embriyodan/ilişip yapışan bir sudan/sevgi ve ilgiden/husûmetten yarattı.

Alak3) Oku! Rabbin Ekrem'dir/en büyük cömertliğin sahibidir.

Alak suresi, Allah katından vahyedilen ilk suredir.

Daha vahyin başındayken ve ortada hiç bir kitap yokken Allah nasıl olur da oku der!!!!, hem de okuma bilmeyen birine...

Büyük yanlışı düzeltiyorum!!

Orada oku'nun arapçası: ikra !

Yani bu idrak et! / düşün ! / anlamaya çalış !

Bildiğin kitap okuması değil!

vahyediyor Allah ve sonra neleri idrak etmemiz gerektiğini sıralıyor.

Bilmeyenler her gördüğü meale sarılıp aha yanlış buldum diye ortaya çıkmasın.

Allah'ın öğrenmeye açık kulları yanlışı bulacak biiznillah !

Sitelerde Paylaş

Böyle seyleri ulu orta esas kimliginizle tartismayin.

Bu konu hala hassas bir konu en azindan ülkemizde öyle.

Bu konu karsilikli saygi cercevesinde tartisilir.

kolay bir kabul degildir.

Kendinize ve tartistiginiz insanlara saygili olun.

Ulu orta Allah yok demek size zaten bir sey kazandirmaz.

Ben Twitterde yazarim ve profilimde bu sitenin adresi var ve kimse bugüne kadar bana satasmadi.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş

Hadi hadi. Başladın kıvırmaya.

İddianın ne demek olduğundan dahi haberin yok.

Kuran'ı tanrının yazdığını iddia eden de sizsiniz. İspatlayamadığınız takdirde insan elinden çıktığı sonucuna ulaşmak bir iddia değildir.

Senin mantığın azıcık şuna benziyor:

-Ulaş katildir.

+İspatlayınız.

-Sen katil olmadığını ispatlarsan, sana söz veriyorum Ulaş'ın katil olduğunu ispatlayacağım.

+Haaa, Ulaş'ın müebbet hapsine...

İyi ki hakim olmaya karar vermemişsin.

Örneğin Vişnu'nun tanrı olmadığını ispatla bize?

Yapabilir misin bunu?

Böyle olmaz.

"Vişnu tanrıdır" diyenden bekleriz biz kanıtı. Kanıtlayamazsa 'Vişnu diye bir tanrının olmadığını' söylemek bir iddia değildir.

Şimdi, diğer arkadaş beni ilgilendirmiyor. Sen mantıksız taleplerini ondan iste. Benim muhattabım sensin. İddianın kanıtları olduğunu söylüyorsun ve biz bu kanıtları bekliyoruz.

Varsa paylaş, yoksa kıvırma.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş

Facebook ta ortaya bir konu atıyorsan ordaki herkesi adam yerine koyup muhattap alıyorsun demektir.

Bunun için güzel bir türk atasözü var ''adam sandık eşeği anlımıza değidi t...ğı'' gibi.Türkiyede binlerce eşek in sırf cinsel tatminsizliklerini karşıalayabilecekleri dişi eşekler bulmak için abartılı profillerle kendilerini bi bokmuş gibi göstermeye çalıştığı bir sanal ortam olan facebookta din gibi derin mevzuları karıştırmak akıllıca değil.

Sitelerde Paylaş

Hadi hadi. Başladın kıvırmaya.

İddianın ne demek olduğundan dahi haberin yok.

Kuran'ı tanrının yazdığını iddia eden de sizsiniz. İspatlayamadığınız takdirde insan elinden çıktığı sonucuna ulaşmak bir iddia değildir.

Senin mantığın azıcık şuna benziyor:

-Ulaş katildir.

+İspatlayınız.

-Sen katil olmadığını ispatlarsan, sana söz veriyorum Ulaş'ın katil olduğunu ispatlayacağım.

+Haaa, Ulaş'ın müebbet hapsine...

İyi ki hakim olmaya karar vermemişsin.

Örneğin Vişnu'nun tanrı olmadığını ispatla bize?

Yapabilir misin bunu?

Böyle olmaz.

"Vişnu tanrıdır" diyenden bekleriz biz kanıtı. Kanıtlayamazsa 'Vişnu diye bir tanrının olmadığını' söylemek bir iddia değildir.

Şimdi, diğer arkadaş beni ilgilendirmiyor. Sen mantıksız taleplerini ondan iste. Benim muhattabım sensin. İddianın kanıtları olduğunu söylüyorsun ve biz bu kanıtları bekliyoruz.

Varsa paylaş, yoksa kıvırma.

Sevgiler.

Şeker kardeşim,

Allah yok dersin çünkü ateistsin. Böyle dediğine göre elinde kanıt vardır herhalde; yoksa boşu boşuna yok demezsin, değil mi??

Çünkü sen kanıt olmazsa inanmazsın değil mi?

Ateist olman için kanıtını göster bana artizzz :D

Sitelerde Paylaş

Ben şimdi aynı delilleri konuyu açan arkadaşa yöneltiyorum.

Birilerinin seni mesaj yoluyla tehdit ettiğini söylüyorsun. Bu bir iddia. Bizimle, kimlikleri saklayarak bu kanıtları paylaşmalısın.

Yoksa seni de şahsım nacizane ciddiye almayacak.

Karınca kardeşimiz kanıtla derse durum değişir. Onun mantık başka mantık. Ona "sen bana böyle mesajlar atılmadığını ispatla, söz ben de sana atıldığını ispatlayacağım" deme hakkın bakidir.

Sevgiler.

Küçük bir not: Elbette benzer tehditlerin yaşandığını biliyoruz. En son alevi ailenin yaşadıkları ve belediye başkanından tut da bir tv'de çalışan muhabirine kadar aileye yöneltilmiş tehditler güncel ve güzel bir örnektir.

tarihinde Ulaş'ın sesi bu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Dindarlar burda bos bos tartismayin.

Var diyen kaniti gösterecek yok diyen degil.

Recebin KK nin suclamalarina verdigi cevaplari hatirlayin.

Allah var diyen ispatlasin.

Ben sadece senin anlattiklarina inanmiyorum diyorum.

"Yokun ispati olmaz" hic okumadinizmi?

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş

Allah yok dersin çünkü ateistsin.

Ters mantık bu. 'Ateistim çünkü allah yok' doğrusu budur. Yokluk bir iddia değildir, mevcut tespitidir. Varlık mevcudiyet iddiasıdır. Mevcudiyet ispatlanmak zorundadır, mevcut olmayan bir şeyin ispatı, mevcut olmamasıdır. Mesela, yoklama alındı, isimler teker teker okundu, herkes burada dedi, mevcudiyetini ispatladı, 6 öğrenci burada demedi, o zaman yoklamayı alan, onların orada olmadığını ispatla mı mükelleftir, yoksa fişe yok yazmakla mı? Biraz düşün.

Sitelerde Paylaş

Herkesin inanmama özgürlüğü var ama bunu reklam etme, taraftar toplama özgürlüğü yok. Hele Türkiye'de...

İnanmama özgürlüğü olan Türkiye'de ateistler zorla oruç tutuyorlar. Ben oruç tutmak istemediğim için babam odamın kapısını tekmeledi ya oruç tutarsın ya da siktirolur gidersin. Bu mudur özgürlük. Peki biz İslam'ı bitiremezsek nasıl kalkınacağız? Çünkü insanlar Muhammed'in kitabındaki mitolojilere inanıyorlar, öbür taraf diye bir yer var oraya gideceklerini zannediyorlar. Evlerinde kullandıkları elektriği icad eden adam da ateist... Kardeşim git o zaman öbür tarafa beğenmediğin ateistin icad ettiği teknolojiyi niye kullanıyorsun? Kullanma kardeşim, git cennette elektrik kullan... Adamlarda beyin yok onların yüzünden geri kalıyoruz.

Sitelerde Paylaş

Herkesin inanmama özgürlüğü var ama bunu reklam etme, taraftar toplama özgürlüğü yok. Hele Türkiye'de...

İnanmama özgürlüğü olan Türkiye'de ateistler zorla oruç tutuyorlar. Ben oruç tutmak istemediğim için babam odamın kapısını tekmeledi ya oruç tutarsın ya da siktirolur gidersin. Bu mudur özgürlük. Peki biz İslam'ı bitiremezsek nasıl kalkınacağız? Çünkü insanlar Muhammed'in kitabındaki mitolojilere inanıyorlar, öbür taraf diye bir yer var oraya gideceklerini zannediyorlar. Evlerinde kullandıkları elektriği icad eden adam da ateist... Kardeşim git o zaman öbür tarafa beğenmediğin ateistin icad ettiği teknolojiyi niye kullanıyorsun? Kullanma kardeşim, git cennette elektrik kullan... Adamlarda beyin yok onların yüzünden geri kalıyoruz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...