Jump to content

olimpiyatlar

Recommended Posts

• İleti 73
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bu denli başarılı sporcuların tamamına yakını başarısız oluyorsa bu başarısızlıktan sorumlu kişiler antrenörler ve spor yöneticileri diye düşünüyorum. Zaten bu medyada da dillendirilmeye başladı. Bir sporcu talihsizlik olur derece yapamaz iki sporcu hadi üç bilemedin dört... Arkadaş hepside mi başarısız olur. En önemli bahane sporcularımızın üzerinde baskı varmış. Britanya sporcularının üzerindeki baskının yarısı bile değildir bizdeki baskı. Yada madalya müdavimi amerikan sporcular, çinliler üzerinde baskı yokmu? Antrenör ve spor yöneticileri elini taşın altına koymalı ve başarısızlığın sorumluluğunu üstlenmelidir.

Sitelerde Paylaş

Bir lokma Çinli halterde 198 kiloyu kaldırdı, bizimki kemerini sıktı,elini pudraladı ıkındı sıkındı Iııhhh olmuyor.Ah Naim ah iyi öğretememişsin bunlara..

Ustanın maşallah dediği kırk gün yaşıyor zaten,taktikleride hep fos çıktı.Baklavayı böreği az yemişler anlaşılan vitaminsizler..

Şaka bir yana oyunların sonundaki maalya dağılımlarına bakalım,müslüman ülkeler ne alacak diğerleri ne kadar (Orantısal)

tarihinde ziobelle tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Konusunca mangalda kül birakmiyorlar.Milliyetciler buna cevap versin,hadi :rolleyes:

Insanoglunun gormek istedigi ideolojik inancsal dogrular ile degil de; quafelsefesinin gozlemi ile gercekler acidir. Onlardan kacmak, onlari aklin istedigi gibi gormek yerine; onlara yonelmek ve sorunu algilamak, yapilmasi gerekendir.

Bunun basinda kosantre noksanligi gelir. Bu da zaten toplumun icinde bulundugu sosyo-psikolojik her turlu dusunce ve davranisin sporcular uzerindeki etkisi ve bunun yansisidir.

Sitelerde Paylaş

Bu amerika, çin gibi ülkeler ufak semtlerde bile okul açıp en yetenekli olanları seçiliyor. Bizde böyle bir durum yok, ben tazı gibi koşuyorum bu yaşta ulan koşma kursu yok bir şey yok.

Biz 2000 adamdan en yetenekli 5 kişi ayırabiliyorsak onlar, 500.000 adamdan (çok ciddiyim az bile) en iyi 5 i seçiyorlar.

tarihinde Hızlı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Cin, 80 sonlarindan bu yana, hem madalya sayisinda sayilir ulkeler ve toplum arasina girdi, hem de buyuk bir cikisla madalya liderligine dogru kosuyor.

Bu sene madalya acisindan iki korenin de aldiklari dikkat konusu.

Zaten ABD ile eskiden yarisan SSCB ve D.Almanya artik yerini Cin'e birakmis durumda.

Sitelerde Paylaş

Bu amerika, çin gibi ülkeler ufak semtlerde bile okul açıp en yetenekli olanları seçiliyor. Bizde böyle bir durum yok, ben tazı gibi koşuyorum bu yaşta ulan koşma kursu yok bir şey yok.

Biz 2000 adamdan en yetenekli 5 kişi ayırabiliyorsak onlar, 500.000 adamdan (çok ciddiyim az bile) en iyi 5 i seçiyorlar.

Dünyanın dört bir yanında okulları olan FG elemanları neden böyle yetenekleri kazandırmıyor ülkemize..Yüzümüzü güldüren Bir Süreyya vardı dünyayayı zindan ettik kadına..Elvanlar,Naimler gibi yetişmelerinde en ufak katkımız olmayan sporcular sayesinde biraz yüzümüz gülmüştür..Erzuruum da yapılan kış oyunlarında sonuç ne oldu..Basit bir perdelem eksikliğinden ölüp giden kayakçı Aslı Nemutlu kızımız daha unutulmadı..Yüzde 99 müslüman ülkemizde hiç bir şeyde olmadığı gibi spordada ahlak yok..(Sporcularda demiyorum) spor adamları eyyamcı (Ah Toroğlu kulakların çınlasın) ciddiyet ve disiplin yok..Kısacası federasyonlar,klupler tam bir saldım çayıra mevlam kayıra..aldıkları ödenekler rahat rahat yensin,öyle böyle cepler doldurulsun..Bir zamanlar Veli Ballı gururumuz olurdu, şimdi çıksa ya Diyarbakırlı bir sporcumuz tüm ülkenin gurur kaynağı olsun..Olamaz olamaz çünkü bizi her alanda körelttiler tabi şimdi biz neden başarısız oluyoruz diye sormayı bile akıl edemeyen göbekli kaşınanlar sayesinde..

Sporda torpil,adam kayırma olurmu, olmaz ama o bile mevcut bizde falan önemli şahsın oğlu,filancanın kızı..antrenörler ne yapsın onlarda ekmek derdinde..

tarihinde ziobelle tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bugün atletizmde yarışan kızlar arasında kafası bağlı olanlar vardı bir iki tane, biri Irak diğeri Katar'lıydı atletlerin. Dalgıç kıyafeti gibi bir kıyafet vardı üstlerinde.Başları da bone gibi birşeyle kapatılmmış, koşmaya çalışıyorlardı.Hayır, zaten genel anlamda olimpiyat ruhu bu kızcağızların dini ile uygun düşmüyor. Peki neden ısrarla katılıyorlar. Kafa kapalı, vücut örtülü ama sımsıkı vucuda yapışık. Hadi diyelim kendini tesettürlü hissettin,böyle olsa bile dinin o kadar seyircinin karşısında koşmana izin vermiyor. Bir de olimpiyat açılışında başbakan, karısı ,kızı televizyonlarda arzı endam eylediler. Ailecek cıbıldak (!) sporcuları izlerken neler düşündüler çok merak ediyorum...

Sitelerde Paylaş

Bugün atletizmde yarışan kızlar arasında kafası bağlı olanlar vardı bir iki tane, biri Irak diğeri Katar'lıydı atletlerin. Dalgıç kıyafeti gibi bir kıyafet vardı üstlerinde.Başları da bone gibi birşeyle kapatılmmış, koşmaya çalışıyorlardı.Hayır, zaten genel anlamda olimpiyat ruhu bu kızcağızların dini ile uygun düşmüyor. Peki neden ısrarla katılıyorlar. Kafa kapalı, vücut örtülü ama sımsıkı vucuda yapışık. Hadi diyelim kendini tesettürlü hissettin,böyle olsa bile dinin o kadar seyircinin karşısında koşmana izin vermiyor. Bir de olimpiyat açılışında başbakan, karısı ,kızı televizyonlarda arzı endam eylediler. Ailecek cıbıldak (!) sporcuları izlerken neler düşündüler çok merak ediyorum...

Gunaha girdiklerini, seytana uyduklarini dusunup, tobe cekmislerdir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...