Jump to content

Recommended Posts

merhaba, üyeliğimin sonlandırılmasını istiyorum. burada fikirlerimi dile getirmek saçma gelmeye başladı. zaten çoğunluk ateist. sözlükler bana yetiyor maalesef. pm aracılığıyla konuştuğum 3-4 kişi vardı. samimiyetleri için teşekkür ediyorum :) görüşmek isterdim tekrar ama sanırım burada bitirmem gerekiyor. daha çok küçüğüm, bakalım yılların sonsuzluğu dinsizliğimi ne şekilde etkileyecek.

Sitelerde Paylaş

merhaba, üyeliğimin sonlandırılmasını istiyorum. burada fikirlerimi dile getirmek saçma gelmeye başladı. zaten çoğunluk ateist. sözlükler bana yetiyor maalesef. pm aracılığıyla konuştuğum 3-4 kişi vardı. samimiyetleri için teşekkür ediyorum :) görüşmek isterdim tekrar ama sanırım burada bitirmem gerekiyor. daha çok küçüğüm, bakalım yılların sonsuzluğu dinsizliğimi ne şekilde etkileyecek.

yıllar inanlığına kötü etki etmesin yeter jesterciğim ..tanıştığımıza memnun oldum canım bol şanslar..hislerine güven..

Sitelerde Paylaş

nick'in gitsin..sen kal. :)

ateist - agnostik forumlar senin için uygun.

din ve ırk gibi doğuştan gelen

cinsiyet gibi bir şeyi gerilim ve dert haline getirme..

ki hiçbir örgütlü düşmanlık görmedin.

sözlükler de tekin yerler değildir.

çekirdek kadro veya beslemelerinden değilsen şutlanma olasılığı var.

iyi bilirim..

çünkü sözlüklerden çok kovuldum.. :)

rastgele.

Sitelerde Paylaş

İyi de, senin söylediklerini kabul etmek zorunda değil ki kimse.. Biz evrimsel bir bakış tartışıyoruz orada, sen eşcinselliğin psikiyatrideki yerinden bahsedip bize kızıyorsun. Üstelik de evrimle dalga geçerek..

Elbette sana yanıt vereceğiz. Sayfalarca yazılar yazmışlar sana, sen en sonunda evrimle dalga geçip ateistlere karşı evrimi kullanacak kadar şaşırmışsın.

Müslüman olsan kimse bir şey demez ama bir dinsizin evrime böyle bakması ve olayı anlamaması ilginç. Kötü.

Ayrıca lütfen anomali nedir, iyice bir araştırıp öğren. Forumda yazılan her şeyi, her tartışmayı üstümüze alınacaksak.. zor..

Hem üyelğimi silin diyorsun hem de nick değiştirin diyorsun.

Bu mantıksız bir talep, çok fazla tepkisel.

Üyelik sonlandırma talebi için başlığımız var, lütfen taleplerimizi orada belirtelim. Her giden ayrı ayrı başlık açarsa yandık..

Sitelerde Paylaş

Konuyu okumadım fakat arkadaş eşcinselliğin anomali olmasının söylenmesine içerlemiş gibi, hiç içerlemesine gerek yok, bu bir suç değil çünkü, şöyle düşünmesi lazım insan çoğalmak için üremek zorunda, varlığını sürdürmek için, herkes eşcinsel olsa ve karşı cinsle olmaya kalksa, bu günden başlarsak 80 yıl sonra insan nesli yokolur, doğada birçok anomali var ve bizde doğanın bir parçası olduğumuza göre biz insanlardada bu olması muhtemeldir.Bu ne bir suç ne bir kabahat, içerlemene hiç gerek yok.

Sitelerde Paylaş

Jester beğendiğim bir üye, gitmesini istemem.

Şimdiye kadar okuduğum iletileri beğenmiştim açıkcası.

Sadece şu çok konuşulan eşcinsellik muhabbetini girip okumadım.

Çünkü öyle bir başlık ki, açıldığı andan itibaren anında 2.sayfasını gördü felan.

Bende ... yarıştırılıyor heralde diye girip okumadım.

Ama şuan merak ettim açıkcası, jester özgür beyinli bir birey iddiası uğruna kalkıp evrimin orasını burasını sündürecek bir arkadaş değildi...

Belkide siz çok üstüne gitmişinizdir.

Bakalım okuyunca görücez birzdan ;)

Sitelerde Paylaş

Ayrı bir topik niye açıyorsun ki.

Üyelik sonlandırma topiğine bir cümlecikle yaz seni şutlasınlar.

Sitelerde Paylaş

Konuyu okumadım fakat arkadaş eşcinselliğin anomali olmasının söylenmesine içerlemiş gibi, hiç içerlemesine gerek yok, bu bir suç değil çünkü, şöyle düşünmesi lazım insan çoğalmak için üremek zorunda, varlığını sürdürmek için, herkes eşcinsel olsa ve karşı cinsle olmaya kalksa, bu günden başlarsak 80 yıl sonra insan nesli yokolur, doğada birçok anomali var ve bizde doğanın bir parçası olduğumuza göre biz insanlardada bu olması muhtemeldir.Bu ne bir suç ne bir kabahat, içerlemene hiç gerek yok.

Şok oldum :blink: okumadan yazarsam böyle olur işte, arkadaş resmen evrim yok demeye getirmiş, hemde bilimselinden o nasıl oluyorsa artık.Varsın kendini anomalinin normal birşey olduğuna inandırsı,buda suç değil ,onun sorunu, ama bilimsel bir ağızla evrim yok demeye getirince bu onun birşeyi kabullenemediğini gösterir, artık o neyse ben bilemem

Sitelerde Paylaş

Sadece şu çok konuşulan eşcinsellik muhabbetini girip okumadım.

Çünkü öyle bir başlık ki, açıldığı andan itibaren anında 2.sayfasını gördü felan.

Bende ... yarıştırılıyor heralde diye girip okumadım.

Ama şuan merak ettim açıkcası, jester özgür beyinli bir birey iddiası uğruna kalkıp evrimin orasını burasını sündürecek bir arkadaş değildi...

Belkide siz çok üstüne gitmişinizdir.

Bakalım okuyunca görücez birzdan ;)

Başlığı baştan sona okudum.

Bende inmanah kadar şok oldum.

Jester dostum saçmalamışsın resmen.

İnsan görüşüne zıt gidildi diye evrim %100 doğru değil, sadece teori muhabbetine götürürmü olayı yaaa...

Teistleri geçmişsin, ...da uzay olmuş artık!

Yanlız şimdi eleştirmeden duramayacağım.

Shitra idi sanırım yanlış yazmıyorumdır umarım nickini kızmasın bana ;)

Evrimi tezine baz alırken bir çok yerde panteist gibi, sanki doğanın yada doğal seleksiyonun özel bir amacı varmış gibi dile getirmiş.

Yapmayın arkadaşlar ne doğanın ne de evrimin bir amacı yok.

Doğa bizi şartlarını değiştirerek bir şeylere zorluyor; etkisine tepki olarak "uyum sağlama" ile cevap verirsek, yaptığımızın sonucu evrimdir.

Evrim bir sonuçtur, amaç yada amaçlı bir şey değil ;)

Sitelerde Paylaş
  • 9 months later...
  • 3 months later...

Üyeliğimin iptalini rica ediyorum...

Bir ara forum a girememiştim acaba şifrem mi çalındı diyerekten başka bir nick de açmıştım ama henüz o nick le yorum yapmaya gerek duymamıştım. Çünkü giremediğim asıl nick im Undefined la tekrar girebildim.

Undefined ve PureMatter isimli nick li üyeliklerimin iptalini rica eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Sitelerde Paylaş

Üyelik sildirmek için Kurallar ve Duyurular bölümünde ÜYELİĞİ SONLANDIRILAN KULLANICILAR adıyla mevcut bir başlığımız bulunmaktadır. Başka başlıklar açarak üyelik sildirmek istemek veya açılmış bu tür başlıkları kullanmak yerine lütfen orijinal başlığı kullanınız.

http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=36767

Sitelerde Paylaş

merhabalar üyeliğimi sildirmek istiyorum ne yapmam gerekecek şimdiden teşekkür ediyorum

Bir üstteki mesajı okusaydınız ne yapmanız gerektiğini görebilecektiniz.

Üyelik sildirmek isteyenler aşağıda linkini tekrar vereceğimiz başlığa yazmalıdırlar.

http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=36767

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...