Jump to content

KURAN SAHTEDİR

Recommended Posts

• İleti 130
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bir de site de uhut savaşını söyleyip duruyorsunuz bu savaşın müslümanlar açısından tam bir yenilgi olduğunu kimse söyleyemez bir yenilgi olsaydı medine ele geçirilir islamın kökü kazınırdı tam bir yenilgi nedir biliyormusunuz mekke müşriklerin şehri savunma cesareti gösteremiyip şehri korkakça teslim etmeleridir din bilginiz kadar tarih bilginiz de zayıf gördüm ayrıca uhud dışında başka savaşlarda da müslümanlar tam bir galibiyet sağlayamadılar her savaştan galip çıkılsa islamın gerçek din olduğu çok açık olmaz mıydı inanç noktasında böyle bir açıklık islamda yok

Kureyş müşrikleri Muhammede Ayı ikiye ayır da gerçekten peygamber misin görelim dediklerinde, muhammed Allah'tan bunu yapmak için güç dileyip ayı ikiye ayırması hikayesi inanç noktasında açıklık olmuyor mu?

tarihinde RedEyeJedi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

kalbinle düşünüyorsun nerede geçiyor en eski yazıtlarda bile böyle bir şey yok bu sadece bir uydurma gerçekten kabul edin bu konuda aciz kalıyorsunuz çok rahat çürütülüyor bu konudaki düşünceleriniz

kuranın kendisinde yazmıyormu muhammedin kalbini yarılıp sonra temizlendiği, pisliğin kalpten madde halinde kan pıtısı şeklinde çıkarıldığından bile bahsetmiş. BeyindeN nerden bahsediyor? akıl derken bile kalpten bahsediyor çoğu yerde, aklın kalp olduğunu zannediyor kuran.Varsa ıspatın beyinden bahseden as buraya direk.

Sitelerde Paylaş

Çok bilinen ve söylenen hiç bir müslümanın asla sorgulamadığı kesin gerçeklerden biri allahın olmuş ve olacak her şeyi bildiğidir.

geleceği ondan başka hiç bir şey bilemez o zamandan münehzehdir(doğrumu yazdım bu kelimeyi)?

bunu kuran söyler ve kurandaki her şey gerçektir çünki bir harfi bile değiştirilmemiştir...

halbuki kuranın kendisi allahın geleceği göremediğini bu işi meleklerin çok daha iyi başardığını söylüyor aynı zamanda bize...

allah insanı yaratmaya karar verdiğinde bu kararinı melekler açıklar

ve meleklerden şöyle bir tepki alır

Bir zamanlar Rabb'in meleklere: "Ben yeryüzünde bir halife yaratacağım" demişti. (Melekler): "A!.. Orada bozgunculuk yapacak ve kan dökecek birisini mi yaratacaksın? Oysa biz seni överek tesbih ediyor ve seni takdis ediyoruz" dediler. (Rabb'in): "Ben sizin bilmediklerinizi bilirim." dedi

allah ademi yaratmadan önce yeryüzünde halife yaratacağım dediğine göre şu cennette ki yasak elma sınavı falan bir nevi tiyatro gösterisimidir.

ya melekler adem daha cennetten kovulmadan hatta yaratılmadan önce nasıl oluyorda sadece allaha ait geleceği görme yeteneğine sahip olup

insan oğlunun kan dökeceğini fesat çıkaracağını biliyorlar...üstelik allah hadi canım öyle bir şey olmayacak gibilerinden ben sizin bilmediklerinizi biliyorum diyor...ama yanılıyor işte....melekler haklı çıkıyorlar hadi onu geçtim ademe secde etmeyen şeytan allaha kafa tutuyor bu adem denen insanı yarattın ama ondan bi bok olmaz ne diye secde edeyim diyor

ve allahın gazabına uğruyor cennetten kovuluyor ve tabi giderken postasınıda koyuyor bak gör beni cennetten bu insan yüzünden attın ama

bende onun soyundan gelenleri kendi yanıma çekicem sana isyan ettireceğim diyor allah ta hadi bakalım diyor..eee burdada şeytan ademin cennetten kovulacağını biliyor olmalı yoksa onun soyundan gelenleri nasıl ayartacak??? melekler biliyor şeytan biliyor ademin kovulacağını ama allah hala elmaydı ağaçtı yasaktı sınavdı uğraşıyor ama adem allahı fena mahcup ediyor şeytanın ve meleklerın dediği oluyor...

allah dışında herkes nolacağını biliyor tuhaf değilmi bu??

ki dünyaya bakın şeytan allah la iddiasını uzak ara önde götürmüyormu sizce...

Mitoloji olduğu açık seçik belli olan hikayeler işte... İnsanlar gerçeklere değil mitolojilere inanıyorlar.

Sitelerde Paylaş

Rahmân ve Rahîm (olan) Allah'ın adıyla.

1. Tâ. Sîn. Mîm.

2. Bunlar, apaçık Kitab'ın âyetleridir.

3. (Resûlüm!) Onlar iman etmiyorlar diye neredeyse kendine kıyacaksın!

4. Biz dilesek, onların üzerine gökten bir mucize indiririz de, ona boyunları eğilip kalır.

5. Kendilerine, o çok esirgeyici Allah'tan hiçbir yeni öğüt gelmez ki, ondan yüz çevirmesinler.

6. Üstelik (ona) "yalandır" derler; fakat alay edip durdukları şeylerin haberleri yakında onlara gelecektir.

Sitelerde Paylaş

Bakara/97:

De ki: “Her kim Cebrail’e düşman ise, bilsin ki o, Allah’ın izni ile Kur’an’ı; önceki kitapları doğrulayıcı, mü’minler için de bir hidayet rehberi ve müjde verici olarak senin kalbine indirmiştir.”

Muhammed'in atalarının yanlışını aynen devam ettirmiş. Ataları nasıl kalbi düşünme organı sanıyorsa oda aynen öyle sanıyormuş.

Sitelerde Paylaş

1. Tâ. Sîn. Mîm.

4. Biz dilesek, onların üzerine gökten bir mucize indiririz de, ona boyunları eğilip kalır.

5. Kendilerine, o çok esirgeyici Allah'tan hiçbir yeni öğüt gelmez ki, ondan yüz çevirmesinler.

6. Üstelik (ona) "yalandır" derler; fakat alay edip durdukları şeylerin haberleri yakında onlara gelecektir.

Bundan iyi delil mi olur arkadaşlar. Allahın sözleri bunlar Allahın! Gelin vaz geçin şu sevdadan. Yol yakınken iman edin.

Sitelerde Paylaş

1. Tâ. Sîn. Mîm.

sübhanallah kardeş. aydınlandık sayende

Sitelerde Paylaş

kurandaki birçok ayet çok daha önce yazılmış kaynaklardan alınmış. antik yunan ve roma'daki bilgiler kopyalanmış. bu bile sahte olduğunu gösterir. orjinal değil, taklit yani..

Benim en çok takıldığım bu kitap 1400 yıl insanları oyalasın, uğruna binlerce cami yapılsın sadece Türkiye'de 70 bin cami yapıldı biliyorum yoksa daha mı fazla... Bence bu kitap insanlığa öyle bir korku salmış ki, insanlar Allah'tan öyle bir korkmuşlar ki ona olan sadakatlerini gösterip cehennemden yakayı kurtarmak için habire cami inşa etmişler. İnsanlar gerçeklerden değil mitolojilerden korkuyorlar. Ya arkadaşlar Muhammed nasıl bir karakter nasıl bir psikoloji ya kitapta sürekli öldürmeyi emrediyor, yok adamı şöyle öldürün yok hırsızın kolunu böyle kesin... Muhammed rüyama girse korkarım ya kişiliği beni acayip korkutuyor.

Sitelerde Paylaş

ınmanah sen kendi ağzınla konuşmuyorsun uyduruyorsun kuranda temizlik falan öyle şeyler yazmıyor

freand olsaydı şıp diye asardı, sen kendi kitabını bile bilmiyorsun, yada işine gelmiyor, nasıl kendi ağzımla konuşmuyormuşum? bu steyi 1 yıldan fazla hemde hergün en az 10 saat takip ettim, boş iddia atmam ben.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...