Jump to content

Ateistlere ahlaksız diyorlar

Recommended Posts

Başka bir ateist sitede kadın yorum yapmış ateistlik ahlaksızlıktır falan diye de yalnız ben kendi izlenimimi söyleyeyim, her kesimde her grupda ahlaksız insanlar olabilir bu daha çok kişinin kendi yapısıyla alakalıdır bence ama gördüğüm kadarıyla ateistler DNA'yı, kromozomları evrim teorisini konuşurken müslümanlar kendi sitelerinde İslam'da cinsel hayat nasıl olur onu konuşuyorlar, ben çok merak ediyorum mesela bu konuyu İslami cinsel hayat nasıl oluyormuş madem müslümanlar çok ilgi duyuyorlar bu konuya açıklasınlar. Zina yapmayın nasılsa herkese 4 kadın var diyen bir zihniyetten başka birşey konuşmalarını da beklemiyorum. Zorla insanlara oruç tutturan bu zihniyetin ahlakı neredeymiş çok merak ediyorum.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 64
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Başka bir ateist sitede kadın yorum yapmış ateistlik ahlaksızlıktır falan diye ... müslümanlar kendi sitelerinde İslam'da cinsel hayat nasıl olur onu konuşuyorlar, ben çok merak ediyorum mesela bu konuyu İslami cinsel hayat nasıl oluyormuş madem müslümanlar çok ilgi duyuyorlar bu konuya açıklasınlar. Zina yapmayın nasılsa herkese 4 kadın var diyen bir zihniyetten başka birşey konuşmalarını da beklemiyorum. Zorla insanlara oruç tutturan bu zihniyetin ahlakı neredeymiş çok merak ediyorum.

O ahlaklı kadına bir hadis ve bir ayet hediye edelim:

Ebu Hüreyre (radıyallahu anh) anlatıyor: "Resulullah (aleyhissalâtu vesselâm) buyurdular ki:

"Nefsim kudret elinde olan Zât-ı Zülcelâl'e yemin ederim, bir erkek hanımını yatağa davet ettiğinde kadın imtina edip gelmezse, kocası ondan râzı oluncaya kadar semada olan (melekler) ona gadab ederler."

Kadınlarınız, sizin için bir tarladır. O halde tarlanıza dilediğiniz gibi varın ve kendiniz için ileriye hazırlık yapın. Allah'tan korkun ve herhalde onun huzuruna varacağınızı bilin! Sen müminleri müjdele!(Bakara-223)

Sitelerde Paylaş

Desin ne yapacaksın cahil ramazan davulcusunun bile kışkırtıp linç için yaygara yaptığı gibi sende mi yapacaksın :)

düşünsene öyle birşey olduğunu ellerinde biraz şişeleriyle ibadet basımı yapıyorsun :)

Kadınlarınız, sizin için bir tarladır. O halde tarlanıza dilediğiniz gibi varın ve kendiniz için ileriye hazırlık yapın. Allah'tan korkun ve herhalde onun huzuruna varacağınızı bilin! Sen müminleri müjdele!(Bakara-223)

buda erkeklere müjde gibi olmuş sanki..

tarihinde internettin_hoca tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

O ahlaklı kadına bir hadis ve bir ayet hediye edelim:

Ebu Hüreyre (radıyallahu anh) anlatıyor: "Resulullah (aleyhissalâtu vesselâm) buyurdular ki:

"Nefsim kudret elinde olan Zât-ı Zülcelâl'e yemin ederim, bir erkek hanımını yatağa davet ettiğinde kadın imtina edip gelmezse, kocası ondan râzı oluncaya kadar semada olan (melekler) ona gadab ederler."

Benim İslam'ı bırakmamın sebebi de zaten bunların hep yatak işleriyle uğraşmaları, kendi kendime dedim ki maymundan meydana geldiğimiz bunların hayvanlığından belli... Özellikle türbanlı kızlar -istisnalar muhakkak vardır- yani genelevdeki f...lere taş çıkarıyorlar. Yangından mal kaçırır gibi kızları götürüyorlar sakın Türkiye'de kız isteme olayları kaldı mı demeyin kızları götürürken özellikle yaşı küçük olanları ve daha taze olanları seçiyorlar. Ya ben iğreniyorum bu insanlardan ya, zevk peşinde oldukları o kadar açık ki bir dua icat etmişler o duayı edince artık karıyı istediğin gibi beceriyon falan ya bir kere neden hep karılarla uğraşıyorlar, neden bir kere ellerine bir kitap alıp okumuyorlar, neden beyinleri yok, herkes ölecekse sürekli üremenin kime ne faydası var? Adamlar üremekten başka birşey bilmiyorlar. Ben odamda roman yazarken bunların salakk karılarından biri gelmiş diyor ki o yazdıkların ne? Ben de roman yazıyorum demiştim . Roman ne demek diye sorunca başım ağrımaya başladı, yıllar önceydi bu olay yani insanları küçümsemek istemiyorum ama beyni olmayanlara da tahammül etmek çok zor. Kadın sadece ürüyor bildiği tek şey bu...

Sitelerde Paylaş

Başka bir ateist sitede kadın yorum yapmış ateistlik ahlaksızlıktır falan diye de yalnız ben kendi izlenimimi söyleyeyim, her kesimde her grupda ahlaksız insanlar olabilir bu daha çok kişinin kendi yapısıyla alakalıdır bence ama gördüğüm kadarıyla ateistler DNA'yı, kromozomları evrim teorisini konuşurken müslümanlar kendi sitelerinde İslam'da cinsel hayat nasıl olur onu konuşuyorlar, ben çok merak ediyorum mesela bu konuyu İslami cinsel hayat nasıl oluyormuş madem müslümanlar çok ilgi duyuyorlar bu konuya açıklasınlar. Zina yapmayın nasılsa herkese 4 kadın var diyen bir zihniyetten başka birşey konuşmalarını da beklemiyorum. Zorla insanlara oruç tutturan bu zihniyetin ahlakı neredeymiş çok merak ediyorum.

Kitapta zaten kadın cariye olayı gani gani, çoğu şeye aptal şaptal yazmışlar ama erkeklerin malum işlevini baya bir ayrıntılı ele almışlar, bu bu kitabı erkeklerin zevkleri için yazıldığının en büyük kanıtı olmasına rağmen, müslümanlar görmez çünkü dürtüleri onları yanıltmıyor, medeni bir kafa yapısında olan bir erkek ilk başta erkekliğinden utanır bu yazılanların karşısında, resmen allah p......lik yapıyor çünkü.

Sitelerde Paylaş

O cinsellik birde öbür dünyada devam edecek hemde sonsuza kadar....dikkat et dindarların öbür dünya yorumu bile bu dünya gibi, bu dünyanın lüks yaşamı gibi, büyücü gibi sonsuza kadar krallar gibi yaşasınlar bakalım sıkılmazlarsa:) nasıl ki deve var, kutup ayısı yoksa, hurma var ananas yoksa çünkü bilmediği şeye yorum yapamıyor öbür dünya kurgularıda saçma ve dünyevi şeylerden oluşuyor çünkü düşünceleri daha fazlasını alamaz kolayı ve onlar için mantıklısı bu çünkü..

tarihinde internettin_hoca tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Oteki dunya'nin mantigi tamamen ozenti ve korku suc/ceza ve de mukafat/odul uzerinedir. Ustelik butun bunlar da insanoglunun tek degeri olan yasami elinden alinarak ve yonlendirilerek yapilir.

Hic dusundunuz mu, eger islam Sibirya'da ciksa idi; cehennemin iceriginin yakici degil de, dondurucu olabilecegini?

Cunku o zaman toplumsal uyarli ortam sicak bikkinliginin atesi degil; soguk bikkinliginin donduruculugu olacakti.

Sitelerde Paylaş

Oteki dunya'nin mantigi tamamen ozenti ve korku suc/ceza ve de mukafat/odul uzerinedir. Ustelik butun bunlar da insanoglunun tek degeri olan yasami elinden alinarak ve yonlendirilerek yapilir.

Hic dusundunuz mu, eger islam Sibirya'da ciksa idi; cehennemin iceriginin yakici degil de, dondurucu olabilecegini?

Cunku o zaman toplumsal uyarli ortam sicak bikkinliginin atesi degil; soguk bikkinliginin donduruculugu olacakti.

Aynen Çöl hayatındaki zorlukların giderilmiş versiyonunu cennet gibi yansıtmışlar.

Sitelerde Paylaş

Islamin kendine yonlendirim ve yaptirim yaptigi ve iman temelinde sorgusuz/sualsiz inandigi her turlu ahlak degerine gore, ateizm dahil; islam yonlendirim ve yaptirimi icermeyen her sey dusunce ve davranis "ahlaksizdir."

Nedirbu islama gore "ahlaksiz" olanlar.

Tek eslilik ahlaksizliktir.

Kadini insan yerine koymak, ona hak tanimak ona deger vermek v.s. ahlaksizliktir.

Pedofili olmamak ahlaksizliktir.

Kizlarin kadinlarin islam giyimi disinda giyinmesi ahlaksizliktir.

Tecavuzu savunmak ondan soz etmek ahlaksizliktir.

Kiz cocugu algisi ahlaksizliktir.

Insan haklari hak ve ozgurlukler ahlaksizliktir.

Bilimsel, cagdas olmak ahlaksizliktir.

Bu ve buna benzer kuranda yonlendirim ve yaptirim olarak ne varsa ve bunu uygulamamak, sorgulamak, karsi cikmak eger ahlaksizliksa, evet islam teslimiyeti disinda kalan her dusunce ve davranis ve bunu uygulayan her insanoglu turu biri ahlaksizdir.

Yalniz islamin bilmedigi zihniyetinin almadigi etik ve ahlak zaten bu degildir. Ne oldugunu izah etmenin bilincaltisartlanmisliginin imaninin inanci ile yasatilanlara anlatmanin da algi acisindan bir yarari yoktur.

Sitelerde Paylaş

Eğer müslüman kadınlar azcık özgür olsalar ve akıllarını kullansalar en önde gelen ateizm savunucuları onlar olurdu. Çünkü dinlerin genelinde kadını aşağılama vardır. Yukarda arkadaşlar örnekleriyle vermişler sağolsunlar.

Sitelerde Paylaş

Nedirbu islama gore "ahlaksiz" olanlar.

Tek eslilik ahlaksizliktir.

şöyle bir baktım konuya,en uçuk iftirayı kim atabilir diye sana çıktı.canın saolsun ateistsin iftira atman gerek. :)

nisa 3....bir tek kadınla yahut yeminlerinizin/sağ ellerinizin sahip olduklarıyla yetinin. İşte bu, haksızlığa sapmamanız için en uygun yoldur.

Sitelerde Paylaş

Ahlaksız,kendi bireysel çıkarlarını herşeyin üzerinde tutandır.Eğer bunu yapan Ateistim diyorsa o da Ahlaksızdır...

ateistler ahlaksız değildir,çünkü onlar ahlak kelimesine bir çizik atmışlar.bu yüzden ne yaparlarsa yapsınlar,ahlak veya ahlaksızlık olarak tanımlanmaz.çizittir kurtul yöntemi :)

Sitelerde Paylaş

ateistler ahlaksız değildir,çünkü onlar ahlak kelimesine bir çizik atmışlar.bu yüzden ne yaparlarsa yapsınlar,ahlak veya ahlaksızlık olarak tanımlanmaz.çizittir kurtul yöntemi :)

O halde;ensest ilişki,üçkağıtçılık,tecavüz,bencillik serbest Ateizm de öyle mi acaba? Biz mi yalnış anladık yoksa..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...