Jump to content

Evrimin kesin kanıtı ...

Recommended Posts

• İleti 129
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

"Caner Taslaman" kim olucaktı ki başka? Alıntıyı yapan arkadaşta hiçbir kaynak göstermeden altına saygına yazmış, hiç yakıştıramadım.

Zec.

kendı gorusunuzun zıttı ortaya atılınca saygı gostermek yerıne uzucu elestırılerde bulunuyorsunuz.ayrıca caner taslaman ın ne gıbı bır olumsuzlugu var anlamıs degılım.bu kısı adnan oktar degıl lutfen.bana gore saygın bır ınsan.sıze de saygı duyuyorum.bu arada yazıya farkındaysanız kendı yorumumu katmamısım kendı yazım gıbı gozukmesın dıye.kımseye cok bılıyorum ben en ıyısıyım demek degıl amacım zaten ınancıma da ters bu davranıs.sıze de asırı saygı duyuyorum ayrıca elestırınız ne olursa olsun.saygılar yazmak bu yazı benım anlamına mı gelıyor.ayrıca oyle bır amacım olsa lınkı neden vereyım ve acıklama neden yapayım. gene de

saygılar.

Sitelerde Paylaş

Evren'in çok küçük bir yerindeyiz.

Tanrı bizi asla göremez. demıssınız.

kendımce soyle bır yanıt vereyım.tanrı dedıgınıze gore olaya ıkı turlu bakabılırız.

tanrı var mı yok mu karamsarsınız

ya da hıc ınanmıyorsunuz.ıkıcısı ıse cevabımı kaıle almayın ama eger bırıncı goruse mensupsanız hemen goruslerımı aktarayım ayrıca sızde hatam olursa affedın.

bence

tanrı yoktur allah vardır oncelıkle.

ayrıca allah bıze sah damarımızdan daha yakındır.

bu mecazdır.ne kadar yakın olup dualarımıza ne kadar cabuk cevap verecegıne ısarettır.

bırsey rıca edecegım.mevlana nın 7 ogudunu kesın bılıyorsunuzdur.bırkez daha bakın.

ne guzel oldugunu goreceksınız.

sonrada sucladıgınız guzellıklere bakın.

tabıı ıster ateist ister musevı hıc farketmez ana tema cok onemlı burada.

saygılar.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
Evren'in çok küçük bir yerindeyiz.

Tanrı bizi asla göremez. demıssınız.

kendımce soyle bır yanıt vereyım.tanrı dedıgınıze gore olaya ıkı turlu bakabılırız.

tanrı var mı yok mu karamsarsınız

Cevap için gecikmişim pardon,

Tanrı'nın varlığı ile evrimin ilgisi nedir onu anlayamadım? Bu konu ile alakasız bir soru bu. Profilimdeki yazı hakkında görüşünüzü ÖM atıp söyleyebilirdiniz.

Zec.

Sitelerde Paylaş
  • 6 months later...
Eğer iki tür, ortak bir atadan geliyorsa, bu iki türün DNAsında, aynı yerde, aynı virüsü bulacağız demektir.

Sayın Gezgin :

Aynı virüse" değil de "aynı virüsün DNA'sının parçalarına" rastlarız bu da bazı virüzlerin girdiği hücrede bir miktar DNA terketmesi ve bu DNAnın hücrenin kendi DNAsı ile kaynaşıp yerleşmesi ile oluşur tespiti de çok kolaydır ve iyi bir araçtır türler arası akrabalık tespit etmek için.

tarihinde Leibniz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu Caner Taslaman'ın Evrim,Felsefe ve Tanrı adlı kitabını bir otobüs yolculuğu öncesi gördüm yolda okurum diye aldım; ilk bölümde evrim fikrinin tarihi vs. vardı o bölüm ilginçti ama sonraki kısımlarda epey saçmalıyordu...

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
Kendi yalanlarınıza kendinizi inandırın..

"Evrimi yıkan"lar 1 arttı ha. Ne muhteşem yalanmış bizim yalan, tüm dünyanın saygın bilimadamlarını kandırdık, gurur duymalıyız.

Sitelerde Paylaş

Arkadaslar varmı acaba insanla maymun arası yaşayan canlıların fosilleri ?

Galiba en son Darwinciler bulduk! diyip müzeye koymuslar arastırma yapılmadan daha sonra bunun sahte oldugu ortaya cıkmıs.

Cidden merak ediyorum şempaze ve insan arasında bir canlının fosilini?

Saygılar.

Sitelerde Paylaş

Galiba en son Darwinciler bulduk! diyip müzeye koymuslar arastırma yapılmadan daha sonra bunun sahte oldugu ortaya cıkmıs.

Saygılar.

Var tabi dansöz hocalar var mesela insanla maymun arası. O olsa öbürü yokmu diye sorarsınız öbürünü gösterseler diğeri yokmu diye sorarsınız.

Bir kaç bilim sahtekarlığı oldu diye tüm bilim dünyasını karalamaya hakkın yok.

Sitelerde Paylaş
Var tabi dansöz hocalar var mesela insanla maymun arası. O olsa öbürü yokmu diye sorarsınız öbürünü gösterseler diğeri yokmu diye sorarsınız.

Bir kaç bilim sahtekarlığı oldu diye tüm bilim dünyasını karalamaya hakkın yok.

Tam senden beklenecek cevap. Kaale almıyorum, ayrıca inancımı hiçbir şekilde acıklamayacagım evrime inanmıyorum bunu bilin.

Ayrıca bilim dünyasını karalamıyorum.

Sitelerde Paylaş

Saygılar.

Evrim hakkında hiç bilgisi olmayan birine ne anlatabiliriz ki !

Ve sorunun cevabı evrimi destekleyen fosiller vardır her geçen gün artmaktadır !

ve

sempaze ve insan arasında bi canlının fosili evrimi cidden çökertebilir :D

o yüzden bunu dincilerin araması gerekir :D

tarihinde CasTRo tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bir forumda 40 sefer ara geçiş formu kanıtı istediler 40 kere Sivas kazılarında bulunan 3 toynaklı at ayağının resmini yapıştırdım 41. gene kanıt sordular.

Bunlar sahtekarlardan ne duyuyorsa beton gibi beyinlerine yapıştırıyorlar. Kazı kazıyabilirsen. HIIh

Sitelerde Paylaş
  • 3 years later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...