Jump to content

NASIL OLUYORDA AKIL, DOĞRUYU YANLIŞ, YANLIŞI DOĞRU GÖREBİLMEKTEDİR..

Recommended Posts

Senin kafan basmıyor, hazırladığın kurgunun dışına çıkman mümkün değil zaten ama bize gına getirdin.. Hadis kafalar sizi...

Senin kafan hakaret etmeye basıyor sadece galiba..

Aklın olsaydı vesvese ne, şeytan kim diye düşünmek gerekirdi....

Ama onun fırkasında olduğun için sen de Onun fikirlerini kendinin zannediyorsunuz...Yazık....

Sanattan ancak hurdacılar anlamazlar...Onlara göre sadece madde vardır...O kilosuna göre değer, kazanır....Tercih sizin.

Ya hurdacı

Ya elmascı

Sitelerde Paylaş
  • İleti 606
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Senin kafan hakaret etmeye basıyor sadece galiba..

Aklın olsaydı vesvese ne, şeytan kim diye düşünmek gerekirdi....

Ama onun fırkasında olduğun için sen de Onun fikirlerini kendinin zannediyorsunuz...Yazık....

Sanattan ancak hurdacılar anlamazlar...Onlara göre sadece madde vardır...O kilosuna göre değer, kazanır....Tercih sizin.

Ya hurdacı

Ya elmascı

Tek bir hakaretim yok sana, kafanın basmadığını söylemek hakaret değil. Bunca sayfa boyu hakaret yemişsin, onları görmemişsin galiba.

Tekrar ediyorum, sen kafayı yemişsin. Otomatiğe bağlamışsın ve bütün algıların kapanmış. İptal.

Allah diye biri yok. Şeytan diye bir şey yok. Cennet cehennem adı verilen yerler yok.

Bunların tümü mit ve istisnasız olarak İslam'dan çok önce de vardılar.

Ama sen hala hurdalarla haritalarla filan debeleneceğim dersen de keyfin bilir. Meczup der geçeriz en fazla...

Sitelerde Paylaş

Ama sen hala hurdalarla haritalarla filan debeleneceğim dersen de keyfin bilir. Meczup der geçeriz en fazla...

Ben de sana meczup diyorum...Bırak 3. şahıslar karar versin bu acelen niye ki...

Herkese kazandığı vardır nasıl olsa...

Hem de yok demek, ispat değil,

Sadece cehalettir...

tarihinde Serdaar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ben de sana meczup diyorum...Bırak 3. şahıslar karar versin bu acelen niye ki...

Herkese kazandığı vardır nasıl olsa...

Hem de yok demek, ispat değil,

Sadece cehalettir...

Lafının önemi yok, işte senin anlamadığın şey bu.

O bedevinin lafının da önemi yok.

Sen hala çıkmış, var olmayan bir sürü masal öğesini "amanda var, amanda şöyle" diye savunuyorsan, elindeki tek şey sübyancı bir bedevinin lafıysa, sen alanen meczupsun, o kadar.

Yok değilim diyorsan, buyur, nerde hani o bedevinin lafından başka bir şeyin, göster o zaman.

Sitelerde Paylaş

Gelelim diğer meseleye.

Yok demek sapına kadar bir ispattır.

Nasıl mı bak şöyle:

Şu anda seni beceren bir süper zenci var, diyorum.

Olmadığını ispatlamak için yok demen kafi.

Sende şunu diyorsun:

amanda allah var.

Yok diyorum ve olmadığını aynen ispatlamış oluyorum, anladın mı bunu, çok mu zor geliyor yoksa.

Sitelerde Paylaş

Ben diyorum cehennem vardır...

İşte güneş bir örneğidir...

Sen diyorsun yoktur....

Cehennemin büyüklüğü kadar bir kütlenin, Uzay da olmadığını kanıtla, marsa venüse, neptün git, daha ilersine...Belki Güneşler güneşi Yani Şir'a yıldızına kadar git cehenneme elverişli güneş gibi bir kütlenin olmadığını göster...

Bakalım...

Yoksa cahiller gibi yok demekle yok olacağını zannetmek heralde size çok bilimsel geliyor(!)

O zaman insanlara soralım, Güneş neden cehennemin bir parçası olmasın....

Yoktur diyenler gözlerine ve akıllarına inanmayarak, kendilerine en büyük zulmü yapıyorlar...

Yoktur deyin bakalım yok olacak mı?...

Biraz kafanız çalışsa, nefsinizdeki EVHAMA değilde, evrendeki gerçeklere bakabilseniz......Uyanacaksınız ama,

Bazıları tekrar kalkana kadar uyanmayacak...

Kur'an bize bu haberi veriyor, sizde o haberi tasdikliyorsunuz...

Sizden birinize sormuştum...

Sen var mısın?..Yok musun diye

Tabii ki varım demişti...

Ama zavallı yokluğun yolunun kapalı olduğunu siz gibi anlayamamış ki

Yokluğu ispat sayacak kadar zihni bulanmış..

Ne yapalım herkese çalıştığı vardır....

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...