Jump to content

Recommended Posts

• İleti 95
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Aslinda ilginc mesela 9 ve 10 nolu mesaj gayet duzgun iken, 8 ve 11 nolu mesaj degil. Ustelik alintida da yani yollamadan once de duzgun gozukuyor.

Turkiye'den yazanlar;

Turkce klavye ile

Yabanci dil klavyesi ile

Turkiye disindan yazanlar;

Turkce klavye ile

Yabanci dil klavyesi ile

Bu baslikta belirtebilirler mi?

Mesela 8, 9, 10 ve 11 nolu yazarlar nereden yaziyorlar ve hangi klavye kullaniyorlar?

Sitelerde Paylaş

Aslinda ilginc mesela 9 ve 10 nolu mesaj gayet duzgun iken, 8 ve 11 nolu mesaj degil. Ustelik alintida da yani yollamadan once de duzgun gozukuyor.

Turkiye'den yazanlar;

Turkce klavye ile

Yabanci dil klavyesi ile

Turkce klavye ile

Yabanci dil klavyesi ile

Mesela 8, 9, 10 ve 11 nolu yazarlar nereden yaziyorlar ve hangi klavye kullaniyorlar?

Sitelerde Paylaş

Turkiye'den yazanlar;

Turkce klavye ile

Yabanci dil klavyesi ile

Turkce klavye ile

Yabanci dil klavyesi ile

Sitelerde Paylaş

22, 23 ve 24 nolu mesajlar ayni. Duzeltmek istedim, duzeltme dugmesi silik.

Bu bölümde düzenleme yetkin olmadığı içindir. Karakter sorununu bende yaşadım iki şekilde aştım. 1. İletiyi yeniden düzenleyerek 2. Gelişmiş Editörde Ön izleme yaparak.

Arkadaşlar forum yeniden yapılandırıldığı için bir çok ayarın (forumun teknik) yeniden düzenlenmesi gerekiyor. Muhtemelen yetkili arkadaşlar yarına kadar halleder. Normal karşılamalı ve kolaylıklar dilemeliyiz. Yeni tema ve güncellemelerde böyle bir takım küçük sorunlar çıkabilir ama görevli arkadaş bu sorunu en yakında çözecektir.

Biz karşılaştığımız sorunları açıklayacı şekilde izah edersek ona da yardım etmiş oluruz.

Sitelerde Paylaş

Almanca klavye oldugu icin kendi yazilarim düzgün okunuyor,Türkiye den yazanlarin yazilari rakamli cikiyor,simdi caktim köfteyi.Ayrica iki tane smileyim var,digerlerinide istiyorum...

Konu yazilarin rakamli cikmasi degil; turkce harflerin verilen kod ile cikmasi. Bir onceki sayfa da ben tum turkce harflerin kodlarini verdim.g

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...