Jump to content

Recommended Posts

Almanca klavye oldugu icin kendi yazilarim düzgün okunuyor,Türkiye den yazanlarin yazilari rakamli cikiyor,simdi caktim köfteyi.Ayrica iki tane smileyim var,digerlerinide istiyorum...

Konu yazilarin rakamli cikmasi degil; turkce harflerin verilen kod ile cikmasi. Bir onceki sayfa da ben tum turkce harflerin kodlarini verdim.g

Sitelerde Paylaş
  • İleti 95
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Turkce alfabetik siraya gore turkce karakterli harflerin, kodlari:

çığöşü

ç

ı

ğ

ö

ş

ü

çığöşü

Yukaridaki ilk harf c (alt centikli), ikinci harf i (noktasiz), ucuncu harf g (ust centikli), dorduncu harf o (ust iki noktali) besinci harf s (alt centikli) ve altinci harf u (ust iki noktali)

Sitelerde Paylaş

Kendi iletime cevap vereyim ,valla anlamadım işi ,evrenselin alıntıladığı beni,m iletim harfli çıktı baktığımda ,en son yazdığım da öyle

Ben Türkiye'den q türkçe klavyeyle yazıyorum

Senin iletini de ben duzelteyim. :)

"Kendi iletime cevap vereyim, valla anlamadim isi , evrenselin alintiladigi benim iletim harfli cikt, baktigimda en son yazdigim da oyle."

Ben kodlari decode ettim. :)

Sitelerde Paylaş

.

Once duzelteyim.

" iyi ki allah kalemi ogretmis yazi olmasa ne yapardik ortalik karisti"

Yazi dedigin verilen anlam ve iceriktir. Kisaca bir kurallar zinciri. Dolayisiyle onemli olan bir kelimeyi ortaya cikaran harfler ve kodlaridir. Kodlamayi bildikten sonra, sorun kalmaz. Ayni mors alfabesi gibi.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...