Jump to content

Recommended Posts

• İleti 95
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Medyada ekleyemedim, her şeyin formatı değişmiş.Sanki eski formatı daha güzeldi gibi geliyor bana, gözüme bu format yabancı geldi.birde benim alıntıladığım yazının aynını başka birileri alıntıladığı zaman ikisinin çorba olmuş hali birbirinden farklı, neyse düzeltecek arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Sitelerde Paylaş

Ne kadar tutucu ve yenilikleri yadırgayan bir yapınız var :D Yenilikler beraberinde değişiklikleri ve alışmak için zamanı gerektirir. Değiştirin şu kafaları :D Ufak tefek sorunlar var ama onlarda yakında giderilir. Bende eski halinden hiç hoşlanmıyordum. Bu hali daha iyi ama gönül isterdi ki vbulletin geçilseydi :p

Sitelerde Paylaş

İyide arkadaşlar, forumun birçok özelliği kaybolmuş, mesela teması 2 ye inmiş, dün suratları kullandım ama bugün kullanamadım, suratlarda ayrı pencereden açılıyor, ve bugün alıntıda yapamıyorum, oysa dün yapabiliyordum, off neyse biz admin arkadaşlardan dahamı iyi bileceğiz, muhakkak düzeltirler, bizde sabır yok galiba.

Sitelerde Paylaş

İyide arkadaşlar, forumun birçok özelliği kaybolmuş, mesela teması 2 ye inmiş, dün suratları kullandım ama bugün kullanamadım, suratlarda ayrı pencereden açılıyor, ve bugün alıntıda yapamıyorum, oysa dün yapabiliyordum, off neyse biz admin arkadaşlardan dahamı iyi bileceğiz, muhakkak düzeltirler, bizde sabır yok galiba.

valla konularda yazılan yazıları göremediğimden ben çıkıyorum. ara sıra uğrar bakarım düzelmişmi diye.

Sitelerde Paylaş

Mesajı yazdıktan önce veya sonra " Tam editöre geç " butonunu tıklayın...Açılacak sayfada önünüze çıkan sistem logları sizi yanıltmasın aşağı inip yollaya tıklayın..

Yazılarınızı Tam editörden yazarak gönderirseniz , biraz zaman alacak bu dönemi birbirimizi okuyarak geçirebiliriz...

Sitelerde Paylaş

Ben bu yeni temayı(gerçi tema da denemez, forum baştan aşağı değişmiş) hiç beğenmedim. Yani, uğraşanların ellerine-emeklerine sağlık; ama sahiden, çok tipsiz olmuş bence. Profil falan darmadağın. Bu halini manuel olarak eskisine döndürebileceğimiz bir tema seçimi olsa. Yani isteyen bu haliyle kullansa, isteyen eski haliyle... Tabii uzun bir işlemse gerek yok. Ama olursa da, diğer bu haline ısınamayan arkadaşlar için de iyi olur bence.

Neredeyse herkes de beğenmiş yahu. Ayıp ettik. :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...