Jump to content

Her canlinin vazifesi gorevi vardir? Basi bos degildir ? O halde insanda basi bos degildir

Recommended Posts

Her var olan canlinin bir vazifesi vardir. Bu nicin olmustur diyemezsin incelendikce eko sistemde bir gorevi oldugu meydana cikiyor.

Mesela insan kalbi nicin olmustur doyemezsin. Bir gorevi var dimi

Ne yaratilmis var olmussa bir gorevi var

butun dunya gorevli vazifeli yaratilmis, olmus seylerle dolu

Ya peki insan unutulmus mu ? insanin ihtiyari herketlerininde bir gorevi vazifesi yok mudur ?

Var ama Bunu burada goremiyoruz! O halde ikinci hayat ahiret vardir..

Cunku kainatta her ne olmussa bir gorevi vardir bir vazife ile yaratilmistir..insan basi bos degildir o zaman

Hicbir canli basi bos degildir. Bir isi gorevi vardir. insaninda ihtiyari hareketleri basi bos degildir bir sebebi vardir bunu burada gorwmiyoruz o halde ahiret vardir Diyor Hakiki bilim insanlari

Bilim dunyasi ahireti boyle ispat etmislerdir

tarihinde Jack_Carter tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 91
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Guner markus merk

Kabin atisinin sebebi ne bobreginin hareketinin sebebi ne

bagirsaklarin ncin olmus akcigerin hareketlerinin sebebi ne nicin olmus

insanin icindeki her hareketin bir vazifesi bir mukellefiyeti var yoruldum demeden calisiyorlar.

Ya peki senin ihtiyari hareketlerinin ozel bir mukellefiyeti yok mu? Kainat seni yaparken unuttumu bir mukellefiyet vermedi mi ? Her seye verdi sana vermedi olmaz !

Cevap ver kusmonos ki ?

tarihinde Jack_Carter tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Okadar yazdım bu stede ama senin gibi başlık açma derdinde olmadım, bune şimdi? yani herşeyin yaratıcısı var, hayvanlarıda allah insanlar içinmi yarattı diyorsun buna göre? o zaman benim içim niye sızlıyor hayvanlar kesilip insanlar tarafından yendiği zaman? bende kusur var o zaman , çünkü bana hizmet etsin diye yaratılan hayvanların sırf boğazıma yemek olmasını hazmedemiyorum? kabul etmiyorum herşeyin insanların idrak edip, kendini bütün doğadan daha üstün görmesini.? Tanrına bir zahmet iletiver, bu kulun senin bahşettiklerini sadistlik olarak algılıyor diye.

Sitelerde Paylaş

Okadar yazdım bu stede ama senin gibi başlık açma derdinde olmadım, bune şimdi? yani herşeyin yaratıcısı var, hayvanlarıda allah insanlar içinmi yarattı diyorsun buna göre? o zaman benim içim niye sızlıyor hayvanlar kesilip insanlar tarafından yendiği zaman? bende kusur var o zaman , çünkü bana hizmet etsin diye yaratılan hayvanların sırf boğazıma yemek olmasını hazmedemiyorum? kabul etmiyorum herşeyin insanların idrak edip, kendini bütün doğadan daha üstün görmesini.? Tanrına bir zahmet iletiver, bu kulun senin bahşettiklerini sadistlik olarak algılıyor diye.

Ben bu baslikta oyle bir sey demedim..

Her var olan seyin eko sistem icinde bir gorevi oldugu incelendikce cikiyor.. Ya insanin ihtiyari heraketleri basi bos mu ?

Sitelerde Paylaş

Olurmu boyle sacma sey...Tesadufuz biz tesaduf tabiat ananin marifetleri,genlerin kolesiyiz biz.Boyle batil seylere prim

vermeyelim...Milyonlarca yilda boyle olduk ,biraz daha sikarsak kendimizi ucabiliriz yakinda.

O degilde ben bilimin olumsuzlugu bulmaisini bekliyorum.Ben olmeden bulunursa iyidi...

Sitelerde Paylaş

Olurmu boyle sacma sey...Tesadufuz biz tesaduf tabiat ananin marifetleri,genlerin kolesiyiz biz.Boyle batil seylere prim

vermeyelim...Milyonlarca yilda boyle olduk ,biraz daha sikarsak kendimizi ucabiliriz yakinda.

O degilde ben bilimin olumsuzlugu bulmaisini bekliyorum.Ben olmeden bulunursa iyidi...

ölümsüz olmaya deger bir insan misin?

tarihinde Manifesto tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Guner markus merk

Kabin atisinin sebebi ne bobreginin hareketinin sebebi ne

bagirsaklarin ncin olmus akcigerin hareketlerinin sebebi ne nicin olmus

insanin icindeki her hareketin bir vazifesi bir mukellefiyeti var yoruldum demeden calisiyorlar.

Ya peki senin ihtiyari hareketlerinin ozel bir mukellefiyeti yok mu? Kainat seni yaparken unuttumu bir mukellefiyet vermedi mi ? Her seye verdi sana vermedi olmaz !

Cevap ver kusmonos ki ?

hepsinin oluşum aşamalarını, görevlerini detaylarıyla biliyorum arkadaş napıcaz?

tarihinde integral tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...